Bugünün Wordle Yanıtı #521 – 22 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının (#521 – 22 Kasım 2022) çözümü çok iyi. Bir şey mümkün olan en yüksek kalitedeyse veya bir konu veya olay için son derece önemliyse asaldır. Prime ayrıca günün ilk saatine, genellikle sabah 6’ya (Roma kanonik uygulamasından) veya hangisi güneşin doğuş saatiyse, atıfta bulunabilir. Kelime, Eski Fransızca “prime” kelimesinden ve doğrudan Latince “primus” […]

Bugünün Wordle Yanıtı #521 – 22 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bulmacasının (#521 – 22 Kasım 2022) çözümü çok iyi. Bir şey mümkün olan en yüksek kalitedeyse veya bir konu veya olay için son derece önemliyse asaldır. Prime ayrıca günün ilk saatine, genellikle sabah 6’ya (Roma kanonik uygulamasından) veya hangisi güneşin doğuş saatiyse, atıfta bulunabilir. Kelime, Eski Fransızca “prime” kelimesinden ve doğrudan Latince “primus” kelimesinden gelir; bu kelimenin tam anlamıyla ilk kısım anlamına gelir, ancak mecazi olarak “şef, müdür; mükemmel, seçkin veya asil” olarak çevrilir (via etimoloji).

Bugün şans bizden yanaydı – bulmacayı dört denemede çözdük. Açılış tahmin kelimemiz, ağız, bir karoyu sarıya çevirdi ve olası cevap kelimelerini standart 2.315’ten 103’e indirdi. Bundan sonra, olası çözümleri büyük ölçüde ikiye indiren kıskaç kelimesini denedik. Ardından, başak kelimesini denedik, ardından yalnızca bir olası cevap vardı. WordleBot da süreci farklı olmasına rağmen bulmacayı dört denemede çözdü. Daha hızlı bitireceğinizi umuyoruz ve daha fazla yapboz denemek istiyorsanız Wordle gibi başka oyunlar da burada.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow