Bugünün Wordle Yanıtı #522 – 23 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bilmecesinin çözümü sürücüdür. Sözcük, Eski İngilizce “drīfan” dan gelir, yani zorlamak, zorlamak veya acele etmek anlamına gelir – kendisi Germen kökenlidir. Ayrıca, sürmek veya itmek anlamına gelen Hollandaca “drijven” ile de ilgilidir. Bugün, her zamanki gibi, rastgele bir başlangıç ​​kelimesi kullandık, “tazı”. Bir kutucuğu sarıya çevirdi ve olası çözümleri standart 2.315’ten 134’e indirdi. […]

Bugünün Wordle Yanıtı #522 – 23 Kasım 2022 Çözüm ve İpuçları

Bugünün Wordle bilmecesinin çözümü sürücüdür. Sözcük, Eski İngilizce “drīfan” dan gelir, yani zorlamak, zorlamak veya acele etmek anlamına gelir – kendisi Germen kökenlidir. Ayrıca, sürmek veya itmek anlamına gelen Hollandaca “drijven” ile de ilgilidir.

Bugün, her zamanki gibi, rastgele bir başlangıç ​​kelimesi kullandık, “tazı”. Bir kutucuğu sarıya çevirdi ve olası çözümleri standart 2.315’ten 134’e indirdi. Artı, WordleBot bunu ayırt edici bir açılış tahmini olarak nitelendirdi ve her şeyi bilen Bot’tan iltifat almanız her gün olmuyor. İkinci tahminimiz “Sür” oldu ve karoların bu kadar erken yeşile döndüğünü görmek çok heyecan vericiydi. WordleBot’un bulmacayı çözmek için dört deneme yapması daha da tatmin ediciydi (bu noktada, bir AI programıyla sürekli rekabet halinde olmak önemsiz hale geldi, ancak bunu insanlar için yapıyoruz).

Umarız bu makaleyi bulmacayı rekor sürede çözecek kadar erken bulursunuz ve eğer çözmezseniz, burada Wordle gibi şansınızı deneyebileceğiniz daha fazla oyun var.

Teknory