Call of Duty 2025 Gelişmiş Savaş Olacağı Söylentileri 2: Rapor

Call of Duty 2025’in Advanced Warfare’ın devamı olabileceği bildiriliyor. Güvenilir tahminci Ralph Valve’e göre, yaklaşmakta olan Call of Duty oyunu ile Activision Blizzard, 2014’te keşfettikleri bilim kurgu ortamını tekrar gözden geçirmeyi planlıyor. Dünya Savaşı dönemi girişleriyle tanınan Developer Sledgehammer Games, oyun dünyasına bir ara verecek. konu ve fütüristik savaş alanına geri dönün. Bununla birlikte, bilinen […]

Call of Duty 2025 Gelişmiş Savaş Olacağı Söylentileri 2: Rapor

Call of Duty 2025’in Advanced Warfare’ın devamı olabileceği bildiriliyor. Güvenilir tahminci Ralph Valve’e göre, yaklaşmakta olan Call of Duty oyunu ile Activision Blizzard, 2014’te keşfettikleri bilim kurgu ortamını tekrar gözden geçirmeyi planlıyor. Dünya Savaşı dönemi girişleriyle tanınan Developer Sledgehammer Games, oyun dünyasına bir ara verecek. konu ve fütüristik savaş alanına geri dönün. Bununla birlikte, bilinen bir başka bilgi veren CharlieINTEL daha sonra iddiaları reddetti ve Advanced Warfare geliştiricilerinin ne üzerinde çalıştığının “henüz tam olarak net olmadığını” ekledi.

Sledgehammer Games, Call of Duty serisine zayıf katkısı nedeniyle yıllar içinde dikkatle incelendi. Orijinal Advanced Warfare, WWII veya en son Vanguard olsun, hepsi hem anlatı hem de oyun perspektiflerinden franchise’ın temel değerlerinden sapmak veya çok vasat olmak için tartışma konusu oldu. Örneğin, Call of Duty: Advanced Warfare, karaya çıkma yaklaşımından, askerlerin jetpack’lerle uçtuğunu gören hızlı tempolu bir bilimkurgu nişancı oyununa geçti.

Oyuncular başlangıçta fütüristik ortamdan rahatsız olsalar da, geliştiricinin diğer sıradan Dünya Savaşı temalı oyunlarına kıyasla, daha sonra temiz bir nefes olarak kabul edildi. tarafından gidiyor Ilk rapor, Sledgehammer Games’in şimdi, kardeş stüdyo Infinity Ward tarafından oluşturulan en son birleşik IW 9.0 motoru üzerinde bir devam oyunu üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Görünüşe göre Sledgehammer Games, Call of Duty: Vanguard’da birkaç takip için karakterler ayarlayarak Dünya Savaşı dönemini daha fazla keşfetmeyi planlıyor. Ancak, Vanguard kritik beklentilerin gerisinde kaldığından, ilk kareye geri döndüler – sonunda 2025 için bir Advanced Warfare devam filmi hazırladılar. Bununla birlikte, CharlieINTEL’in kaynakları, aşağıdaki tweet’te görebileceğiniz gibi farklı bir hikaye çiziyor.

Bu yılın başlarında, bir Activision Blizzard sözcüsü onaylanmış Call of Duty artık yıllık bir sürüm olmayacak. Bunun yerine, “her zaman açık” bir modeli takip edecek ve marka atıcı işini canlı hizmet modeline kaydıracak. Bunun hem iyi hem de kötü yanları var. Bir yandan, canlı hizmet olmak, bir projenin yarı pişmiş olabileceği ve sürekli bir gelir akışı yoluyla düzenli güncellemeler aldığı anlamına gelir. Ancak olumlu yönden, geliştiriciler artık yıllık bir son teslim tarihine kadar cansız bir başlığı çalkalamaktan endişe etmek yerine orijinal mekanikleri ve anlatıyı uygulamaya odaklanabilirler. Bu nedenle, Call of Duty 2023 veya 2024’ten söz edilmiyor.

Geçen ayın başlarında, Microsoft Gaming CEO’su Phil Spencer, Call of Duty’nin Xbox Game Pass’a katılacağını doğruladı. Duyuru ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki sayısız PlayStation hayranının sevinci için CoD’yi Xbox’a özel bir oyun olarak ele almayacağını iddia etti. Bir hafta ileri sar ve PlayStation CEO’su Jim Ryan, Microsoft’un teklifini “pek çok düzeyde yetersiz” olarak nitelendirdi.

Görünüşe göre Microsoft, Activision ve Sony arasındaki mevcut anlaşma sona erdikten sonra Call of Duty’nin PlayStation’da yalnızca üç yıl kalmasını teklif etmişti. “PlayStation’da yaklaşık 20 yıllık Call of Duty’den sonra, [Microsoft’s] teklif birçok düzeyde yetersizdi ve oyuncularımız üzerindeki etkiyi hesaba katamadı. PlayStation oyuncularının en yüksek kalitede Call of Duty deneyimine sahip olmaya devam etmesini garanti etmek istiyoruz ve Microsoft’un önerisi bu ilkeyi baltalıyor,” diye ekledi Ryan.

Bir sonraki Call of Duty oyunu Modern Warfare II, 28 Ekim’de çıkıyor. Advanced Warfare 2, bundan sonraki bir sonraki CoD oyunu olabilir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow