Call of Duty: Modern Warfare 2 Sızıntı Neymar ve Pogba Operatör Görünümlerini Ortaya Çıkardı

Call of Duty: Modern Warfare 2 remake, operatörler olarak futbolcular Paul Pogba ve Neymar’ı içerebilir. Tanınmış veri madenciliği yapan ‘CODSloitz’, Activision’ın en yeni kayan yazı oyununda yaklaşan operatör görünümlerini ortaya çıkardı ve yukarıda bahsedilen sporculara benzeyen karakterleri içeriyor. Oyun için dijital ön siparişler, 20 Ekim’de kampanya segmentine erken erişime izin verdi ve oyuncuların lansman sonrası […]

Call of Duty: Modern Warfare 2 Sızıntı Neymar ve Pogba Operatör Görünümlerini Ortaya Çıkardı

Call of Duty: Modern Warfare 2 remake, operatörler olarak futbolcular Paul Pogba ve Neymar’ı içerebilir. Tanınmış veri madenciliği yapan ‘CODSloitz’, Activision’ın en yeni kayan yazı oyununda yaklaşan operatör görünümlerini ortaya çıkardı ve yukarıda bahsedilen sporculara benzeyen karakterleri içeriyor. Oyun için dijital ön siparişler, 20 Ekim’de kampanya segmentine erken erişime izin verdi ve oyuncuların lansman sonrası içeriği keşfetmek için oyun dosyalarını kazmaya başlaması sadece bir zaman meselesiydi. Call of Duty: Modern Warfare 2 artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series S/X’te mevcut.

Daha önce, başka bir güvenilir haberci ‘TheGhostOfHope’, Call of Duty: Modern Warfare 2’ye gelen yayınlanmamış operatörlerin bir listesini paylaştı. Hayranlar tarafından sızıntı hakkında ayrıntılı bilgi istendiğinde, yapamadıklarını belirterek, “neden hiçbir fikrim yokBu yılki Call of Duty’ye futbolcular dahil oldu. Madenciler, son zamanlarda Arjantinli yıldız Messi’yi oyunda doğrulayamadı. onaylanmış PUBG Mobile’da görünecek. EA Sports’un FIFA ve Konami’nin eFootball’unun yanı sıra ilk video oyunu görünümü değil elbette.

Call of Duty, garip geçişlere yabancı değil, hatta rapçi Snoop Dogg’u getirip geçmişte popüler anime Attack on Titan ile ortak olsa bile. Gerçek olduğu kanıtlanırsa, Pogba ve Neymar’ın oyuna dahil edilmesi, 20 Kasım – 18 Aralık tarihleri ​​arasında düzenlenecek 2022 FIFA Katar Dünya Kupası ile aynı zamana denk gelebilir. (Pogba Fransa için oynuyor ve Neymar Brezilyalı.) Bununla birlikte, Activision veya geliştirici Infinity Ward henüz resmi bir açıklama yapmadı, bu yüzden bu sızıntıyı bir tuz tanesi ile alsanız iyi olur.

Diğer yandan Activision, Call of Duty: Modern Warfare 2 için bir topluluk güncellemesi yayınladı. “Oyunumuzu oynamak için zaman ayıran hayranlara ne kadar teşekkür etsek azdır — betamızda rekor sayıda oyuncumuz vardı, her zamankinden daha fazla maç oynuyor” Blog yazısı okur. Yayıncı, geçen ay PlayStation oyuncularının erken erişim sağladığı iki hafta sonuna yayılmış çevrimiçi çok oyunculu beta testleri gerçekleştirdi. O zamandan beri geliştiriciler, genel oyun deneyimini iyileştirmek için birkaç değişiklik yaptı.

İlk olarak, geliştirici Infinity Ward, düşman kafalarının üzerine elmas simgeleri ekleyerek onları takım arkadaşlarından ayırt etmelerini kolaylaştırdı, ayrıca iyileştirilmiş aydınlatma ve görünürlük için kontrast sağladı. Takım arkadaşı ve rakipler olmak üzere her iki tarafta da ayak sesi ses aralığı kısaltıldı ve artık gerçekçi bir etki için daha sessiz olacak. Call of Duty: Modern Warfare 2’nin beta döneminde karışık tepkiler alan üçüncü şahıs bakış açısı getirdiğini de belirtmekte fayda var.

“Gelen geri bildirimlerin ardından [Modern Warfare 2] Beta, manzaraları hedefleyen, artık düşük zumlu optikler için üçüncü şahıs POV’de kalacak. Yalnızca yüksek zumlu optikler (ACOG ve üstü ile başlayarak) ve Hibritler ve Termaller gibi özel optikler birinci şahıs bakış açısına dönecektir. Bunun, oyunu dengede tutarken üçüncü şahıs deneyimini geliştireceğine inanıyoruz” deniyor. Stüdyo, bu POV üzerinde çalışmaya devam edeceğine söz verdi ve zamanla daha fazla iyileştirme yapacak.

Call of Duty: Modern Warfare 2 şimdi PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series S/X’te çıktı.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

Teknory