‘Call of Duty: Modern Warfare II’ güncellemesi, partiyle ilgili çökmeleri düzeltir

Eğer Bir grup arkadaşınızla oynamaya çalıştığınızda çöktü, oyunun en son güncellemesini en kısa sürede indirmek isteyeceksiniz. İçinde tarafından tespit edildi , geliştirici Infinity Ward Cuma sabahı erken saatlerde “bazı oyuncuların partiye ayrıldığında çökme yaşadığının farkında olduğunu” söyledi. Aynı günün ilerleyen saatlerinde stüdyo, Cumartesi sabahı bir “azaltma” uygulayacağını söyledi. 12:22 ET itibariyle, bu güncelleme şu anda […]

‘Call of Duty: Modern Warfare II’ güncellemesi, partiyle ilgili çökmeleri düzeltir

Eğer Bir grup arkadaşınızla oynamaya çalıştığınızda çöktü, oyunun en son güncellemesini en kısa sürede indirmek isteyeceksiniz. İçinde tarafından tespit edildi , geliştirici Infinity Ward Cuma sabahı erken saatlerde “bazı oyuncuların partiye ayrıldığında çökme yaşadığının farkında olduğunu” söyledi. Aynı günün ilerleyen saatlerinde stüdyo, Cumartesi sabahı bir “azaltma” uygulayacağını söyledi. 12:22 ET itibariyle, bu güncelleme şu anda yayında ve Modern Savaş II oyuncular. Infinity Ward, “Partilerdeki oyuncular önemli bir gelişme görmeli” dedi.

Düzeltme, stüdyo bir avuç başlatma sorununu çözmeye çalışırken gelir. Modern Savaş II örneğin, bir maçta oyuncuların oyun menüsüne erişmesini engelliyor. Başka bir konu, PlayStation 4’te bir ses sürekliliği sorunu yarattı. insanlar bir oyun süresince tek bir düşman oyuncuyu izlemek için bundan yararlanmanın mümkün olduğunu keşfettikten sonra.

Engadget tarafından önerilen tüm ürünler, ana şirketimizden bağımsız editör ekibimiz tarafından seçilir. Hikayelerimizden bazıları bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan biri aracılığıyla bir şey satın alırsanız, bir ortaklık komisyonu kazanabiliriz. Tüm fiyatlar yayınlandığı tarihte doğrudur.

Teknory