Çarşamba duvar kağıdı: Android duvar kağıtları 2022-11-09

C. Scott Brown / Android Otoritesi Duvar Kağıdı Çarşamba hoş geldiniz! Bu haftalık özette, telefonunuza, tabletinize ve hatta dizüstü bilgisayarınıza/PC’nize indirip kullanabileceğiniz bir avuç Android duvar kağıdı vereceğiz. Görüntüler buradaki insanlardan gelecek Android Yetkilisi hem de okuyucularımız. Hepsinin kullanımı ücretsizdir ve filigran olmadan gelir. Dosya biçimleri JPG ve PNG’dir ve çeşitli ekranlar için optimize edilmeleri […]

Çarşamba duvar kağıdı: Android duvar kağıtları 2022-11-09

C. Scott Brown / Android Otoritesi

Duvar Kağıdı Çarşamba hoş geldiniz! Bu haftalık özette, telefonunuza, tabletinize ve hatta dizüstü bilgisayarınıza/PC’nize indirip kullanabileceğiniz bir avuç Android duvar kağıdı vereceğiz. Görüntüler buradaki insanlardan gelecek Android Yetkilisi hem de okuyucularımız. Hepsinin kullanımı ücretsizdir ve filigran olmadan gelir. Dosya biçimleri JPG ve PNG’dir ve çeşitli ekranlar için optimize edilmeleri için hem yatay hem de dikey modlarda görüntüler sağlayacağız.

En yeni duvarlar ve önceki haftalardaki tüm duvarlar için, bu Drive bağlantısına göz atın. Kendinizinkini göndermek ister misiniz? Bu makalenin en altına gidin.


Duvar Kağıdı Çarşamba: 9 Kasım 2022

Başka bir hafta, paylaşmanız için başka bir harika Android duvar kağıdı seti! Her zaman okuyucularımızdan gönderiler aradığımızı unutmayın. Yaklaşan Çarşamba Duvar Kağıdı’nda resimlerinizden birini nasıl öne çıkarabileceğinizi öğrenmek için bu makalenin altına gidin!

Okuyucularımızdan telefonunuzda, tabletinizde veya PC’nizde harika görünecek üç harika görselimiz var. Her zamanki gibi, biz de bazı görüntüler var Android Yetkilisi takım.

İlk olarak, sık sık katkıda bulunanlardan Lexington, KY’de bir alışveriş merkezinin tavanının bir görüntüsünü aldık. Kelly Yeşili. Kelly bunu bir OnePlus 9 kullanarak vurdu! Ardından, okuyucu K. Zbikowski’den açılmış bir ayçiçeğinin güzel bir makro çekimi var. Son olarak, Hawaii’de Mark Mathesen tarafından çekilmiş şirin bir kertenkele fotoğrafına sahibiz. Gönderimleriniz için teşekkürler, hepiniz!

itibaren Android Yetkilisi Ekibimiz, Edgar Cervantes’ten muhteşem bir plaj fotoğrafımız var. Ayrıca elimizde Rita El Khoury’nin bazı su altı bitkilerinin harika bir fotoğrafı var. Son olarak, Hadlee Simons imzalı büyük bir yelkenlinin harika bir resmine sahibiz.

Bu fotoğrafları yüksek çözünürlükte indirdiğinizden emin olun. bu Drive bağlantısı!

Kendi Android duvar kağıtlarınızı nasıl gönderirsiniz?

Duvar Kağıdı Çarşambaları projemize kendi katkılarınızı görmek bizi çok heyecanlandırıyor. Göndermeden önce, kurallar şunlardır:

  • Gönderimleriniz kendi eseriniz olmalıdır. Bu, çektiğiniz fotoğraflar, yarattığınız dijital sanat vb. anlamına gelir. Lütfen başkalarının çalışmalarını göndermeyin. Bu hiç hoş değil.
  • izin vermeyi kabul etmelisin Android Yetkilisi Android duvar kağıtlarınızı isteyen herkesle ücretsiz paylaşın.
  • Filigranlı resimleri kabul etmeyeceğiz. Bununla birlikte, makalenin kendisinde bir kredi ve bir bağlantı alacaksınız. Web sitenize, Twitter’ınıza, Instagram’ınıza vb. bağlantı verebiliriz.

Göndermeye hazır? Buraya tıklayarak bize bir e-posta gönderin. Sağlayabileceğiniz görüntünün en yüksek çözünürlüklü sürümünü, adınızı ve görüntünün ne olduğuna dair kısa bir açıklama eklemeniz gerekir. Kredinize sahip olduğunuz bir sayfaya bağlantı vermemizi istiyorsanız, lütfen bunu da sağlayın, ancak bu isteğe bağlıdır.

Teknory