Chainsaw Man 7. Bölüm incelemesi: Bazı güzel anlar, bazı iğrenç anlar

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-22T19:23:28 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-22T19:23:38 Chainsaw Man Episode 7 oldukça sakin bir bölüm ama yine de midenizi bulandıracak anlar içeriyor. Chainsaw Man, son yıllarda en çok heyecanlanan animelerden biri oldu ve sonunda Crunchyroll’a geldi, şimdi Bölüm 7 ile birlikte, yani ilk sezonun yarısındayız. arsa olarak tarif edilir gevrek rulo şöyle: “Denji, Pochita […]

Chainsaw Man 7. Bölüm incelemesi: Bazı güzel anlar, bazı iğrenç anlar

Yayınlanan: 2022-11-22T19:23:28

Güncellenmiş: 2022-11-22T19:23:38

Chainsaw Man Episode 7 oldukça sakin bir bölüm ama yine de midenizi bulandıracak anlar içeriyor.

Chainsaw Man, son yıllarda en çok heyecanlanan animelerden biri oldu ve sonunda Crunchyroll’a geldi, şimdi Bölüm 7 ile birlikte, yani ilk sezonun yarısındayız.

arsa olarak tarif edilir gevrek rulo şöyle: “Denji, Pochita adlı Elektrikli Testere Şeytanı ile yaşayan genç bir çocuk. Babasının geride bıraktığı borç nedeniyle, Pochita ile şeytan cesetlerini toplayarak borcunu öderken dibe batmış bir hayat yaşıyor. Bir gün Denji ihanete uğrar ve öldürülür. Bilinci kaybolurken, Pochita ile bir sözleşme yapar ve şeytan kalpli bir adam olan ‘Testere Adam’ olarak yeniden canlanır.”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu en yeni bölüm bizi daha fazla karakterle tanıştırıyor ve birkaç iyonik – ama iğrenç – an içeriyor. Ama önce, Önümüzdeki Chainsaw Man için spoiler uyarısı…

Testere Adam en iyi yaptığı şeyi yapıyor: elektrikli testere

Chainsaw Man, bu noktada şovun temel unsuru haline gelen şeyle açılıyor: kanlı aksiyon. Denji, Chainsaw Man formuna bürünür ve Infinity Devil ile biraz tekrarlayan ama yine de çok iyi bir zaman olan bir savaşta onunla savaşır.

Bu noktada, diğer Şeytan Avcılarının çeşitli aksiyonlar yaratmak için güçlerini kullandıklarını göreceğinizi umarsınız, ancak ne yazık ki, geçen bölümdeki olaylardan dolayı herkes çok zayıf.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Neyse ki, her şey yolunda gider ve Şeytan Avcıları grubu ele geçirilmiş otelden tökezledikten sonra bölüm daha içe dönük bir bölüm haline gelir.

Bu bölümde pek çok insan görüyoruz – muhtemelen çok fazla

Himeno’nun bu bölümde ne düşündüğü ve hissettiği hakkında çok şey görüyoruz, özellikle de tüm Şeytan Avcıları arasında en duygusal olanlardan biri olduğu için onu ana karakter olarak işaretliyoruz. Aki’nin Gun Devil’ı umutsuzca bulma girişimini endişeyle izlediğini görüyoruz. Amiriyle birlikte eski ortağının mezarına çiçek bıraktığını görüyoruz. Sektörün içtiği bazı iş içkileri sırasında sarhoş olduğunu görüyoruz ve ardından Denji’yi öptüğünü ve ağzına kustuğunu ve ardından yuttuğunu dehşetle izliyoruz. Bu, şeytanları doğramakla ilgili bir dizi ve bir şekilde bu şimdiye kadar gördüğümüz en iğrenç şey.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İçkilerde başka karakterlerle tanışıyoruz ve bir meslektaş savaş sırasında öldüğünde ne kadar kolay hareket edebildiklerini öğreniyoruz. Bu, Şeytan Avcılarının dünyası ve giderek daha fazla önsezi haline geliyor. Yine de, bu bölümde Kobeni’nin ne kadar sinir bozucu olacağından belki daha çok korkmuştuk, ama neyse ki o tolere edilebilir.

Bu bölümde çok konuşma ve çok düşünme var. Denji’nin Devil Hunters ile sorunlu zamanları daha yeni başlamış gibi göründüğünden, yeterince gizemli – ve yeterince müstehcen şeylerle dolu – bizi ilgilendirmeye devam ediyor.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Chainsaw Man Episode 8, 29 Kasım’da Crunchyroll’da başlıyor. Tam sürüm programına buradan göz atın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow