Chris Hemsworth, MCU’ya dönerse Thor’u “yeniden icat etmek” istiyor

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-24T14:38:37 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-24T14:39:11 Dört Thor filminde baş kahraman olarak rol alan Chris Hemsworth, yakın zamanda yeni bir Thor türünün zamanının geldiğini belirtmek için kayıtlara geçti. Bir değişiklik geçiren merkezi çekirdek İntikamcılar varsa, bu yıldırımın kendisi olurdu, Thor. Love and Thunder yıldızı, MCU görevi boyunca birçok farklı ton ve kişilikten geçti, […]

Chris Hemsworth, MCU’ya dönerse Thor’u “yeniden icat etmek” istiyor

Yayınlanan: 2022-11-24T14:38:37

Güncellenmiş: 2022-11-24T14:39:11

Dört Thor filminde baş kahraman olarak rol alan Chris Hemsworth, yakın zamanda yeni bir Thor türünün zamanının geldiğini belirtmek için kayıtlara geçti.

Bir değişiklik geçiren merkezi çekirdek İntikamcılar varsa, bu yıldırımın kendisi olurdu, Thor.

Love and Thunder yıldızı, MCU görevi boyunca birçok farklı ton ve kişilikten geçti, ilk iki filmi ton olarak daha ciddiydi ve son iki filmi Taika Waititi tarafından daha aptal bir havayla yönetiliyor.

Ve şimdi, Thor aktörü Chris Hemsworth, kahramanın ton açısından başka bir dönüşümden geçmesini istiyor, bu muhtemelen hem hayranlardan hem de eleştirmenlerden karışık tepkiler alan Love and Thunder’ın ardından geldi.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Chris Hemsworth, Thor’un “büyük ölçüde farklı” olmasını istiyor

Hemsworth geçtiğimiz günlerde Josh Horowitz ile konuştu. Mutlu Üzgün ​​Şaşkın Podcastve sohbetleri sırasında ister istemez Thor’un geleceği konusu gündeme geldi.

Ve Hemsworth, Thor’un MCU ile ilgili planlarının tam olarak ne olduğunu belirtmese de işleri biraz sarsmak istediğini belirtti: “Thor 1 ve 2’ye bakın, oldukça benzerdiler. Ragnarok ve Love and Thunder benzerdir. Bence bu onu yeniden icat etmekle ilgili.

“Infinity War ve Endgame ile karakterle çok ciddi şeyler yapmak için çok eşsiz bir fırsatım oldu. Bundan zevk alıyorum, insanları tetikte tutmayı seviyorum. Beni ayak parmaklarımda tutuyor. Beni yatırımda tutuyor. Bunu daha önce de söyledim ama çok tanıdık geldiğinde tembelleşme riski olduğunu düşünüyorum çünkü ne yaptığımı biliyorum.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Oyuncu, Thor’un MCU’da bir geleceği olup olmadığını bile bilmediğini eklediğinden emin olarak, “Tekrar davet edilip edilmediğimi bile bilmiyorum, ama olsaydım, bence çok sert bir şekilde olurdu. tonun farklı versiyonu, her şey, sadece kendi akıl sağlığım için… Thor bu sonuncusunda aklını kaçırdı. Bunu artık anlaması gerekiyor.”

Thor’un geleceği nedir?

Thor’un daha aptal tonu, 2017’deki Ragnarok’ta izleyiciler tarafından çok iyi karşılanırken, Love and Thunder, kara kötü adam ve ölümcül hastalık konusuyla zıtlık oluşturan mizahla biraz sarsıcı geldi. Hemsworth, geçmişte Thor’un daha komik bir yaklaşım benimsemesine çok açık olsa da, şimdi neden karakterini değiştirmek istediği mantıklı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bu değişiklik çeşitli şeyleri içerebilir. Taika Waititi’nin Thor 5 için geri dönmemesini içerebilir veya Hemsworth, Thor’u tamamen emekliye ayırmaya bile başlayabilir. Ancak bunu yapabilmek için, son filmin bir mizah, drama ve kalp dengesi kurması gerekecekti ki, birçok incelemeye göre Love and Thunder bunu yapmadı. Bakalım gelecekte Hemsworth dileğini gerçekleştirecek mi?

Dört Thor filminin tamamı şu adreste izlenebilir: Disney+

Teknory