Constantine 2: Yayın tarihi tahmini, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-16T12:40:11 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-16T12:40:21 Keanu Reeves’in DC şeytan kovucu olarak dönüşü hakkında olası bir çıkış tarihi ve fragmandan oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada. Reeves ilk olarak 2005 yılında John Constantine olarak çıkış yaptı. Mali bir başarı olarak görülse de, karakterde yapılan birçok değişikliği eleştiren… Okumaya devam et Constantine 2: Yayın tarihi tahmini, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Constantine 2: Yayın tarihi tahmini, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-11-16T12:40:11

Güncellenmiş: 2022-11-16T12:40:21

Keanu Reeves’in DC şeytan kovucu olarak dönüşü hakkında olası bir çıkış tarihi ve fragmandan oyuncu kadrosuna, olay örgüsüne ve diğer ayrıntılara kadar bildiğimiz her şey burada.

Reeves ilk olarak 2005 yılında John Constantine olarak çıkış yaptı. Mali bir başarı olarak görülse de, karakterde yapılan birçok değişikliği eleştiren bazı çizgi roman okuyucuları ile karışık eleştirilerle karşılandı.

Ancak aradan geçen on buçuk yıl içinde Keanussaince dünyayı fethetti. John Wick, The Matrix Resurrections, Bill & Ted Face The Music veya Toy Story 4 olsun, o bugün çalışan en sevilen oyunculardan biri.

Constantine ayrıca bir devam filminin yolunu açan bir şekilde bir kült takipçi geliştirdi – işte Keanu Reeves’in Constantine 2 hakkında şimdiye kadar bildiklerimiz.

Constantine 2 çıkış tarihi: Ne zaman çıkıyor?

Constantine 2’nin bu yazı yazıldığı sırada resmi bir çıkış tarihi yok – ancak, onu şu ana kadar göremeyeceğimizi varsaymak güvenlidir. En erken 2024, değilse 2025.

Yıllardır devam filmi konuşulurken resmi olarak açıklandı. Son tarih eylülde. Francis Lawrence yönetmenliğe geri dönüyor, Avika Goldsman senaryoyu yazıyor.

Proje aynı zamanda Bad Robot’tan JJ Abrams ve Hannah Minghella ile birlikte Goldsman’dan Weed Road Pictures aracılığıyla yapılıyor.

Lawrence, Açlık Oyunları’nın bir ön bölümü olan The Ballad of Songbirds and Snakes üzerinde çalışmakla meşgul, ancak post prodüksiyon tamamlandıktan sonra geliştirme çalışmalarının hızlanması bekleniyor.

Constantine 2 oyuncu kadrosu: İçinde kimler var?

Keanu Reeves, Constantine 2’de başrol oynayacakancak diğer oyuncular bu yazı yazılırken onaylanmadı.

ile yapılan bir röportajda Çeşitlilik 2019’da şöyle dedi: “Her zaman yeniden John Constantine’i oynamak istemişimdir.” Ben de o dünyayı seviyorum ve o karakteri seviyorum. Bir karakteri oynamaktan ve o dünyadan çok keyif aldım.’

Warner Bros.

Orijinal film, Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Tilda Swinton, Pruitt Taylor Vince, Djimon Hounsou, Gavin Rossdale ve Peter Stormare gibi yıldızlardan oluşan bir kadroya sahipti. İkinci aktör, 2020’de de geri döneceğini ima etti. Instagram’da Lucifer olarak çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. “Çalışmaların devamı” başlığıyla.

Ile konuşmak çarpıştırıcıLawrence, Reeves’in karakteri yeniden ziyaret etme hevesinin Warner Bros.’ta nasıl çok önemli olduğunu açıkladı ve devam filmine yeşil ışık yaktı.

Bir görünüm alıntı Stephen Colbert ile Geç Gösteridedi ki: “[Reeves] Hangi karakteri tekrar oynamak isteyeceği soruldu ve John Constantine dedi ve kalabalık çıldırdı. İnsanlar sonunda bunu gördü ve ‘Oh, bir dakika, belki siz gidip Constantine’in devamını çekebilirsiniz’ dediler.

“Yani bu, çeşitli faktörlerdi. Constantine’i yaptığımızdan beri bahsettiğimiz bir konu çünkü hepimiz onu sevdik. Bu yüzden bunun hakkında konuşuyoruz, bunun hakkında konuşuyoruz, bunun hakkında konuşuyoruz. tüm DC [properties]Vertigo DC’nin bir parçası olduğu için, bu mülklerin kontrolü gibi bir şey Warner Bros ile karmaşıklaştı. DC ile, JJ ile [Abrams]anlaşması, bilirsin, tüm bu tür şeyler.

“Birçok karmaşıklaştırıcı faktör var. Yani asla Akiva ve Keanu olmadı ve ben bunu yapmaya ikna oldum. Constantine karakteri üzerinde nasıl bir tür kontrol elde edebileceğimizi gerçekten çözmeye çalışıyorduk.”

Constantine 2 arsa: Ne hakkında olacak?

var Constantine 2 için resmi arsa detayları yok şu anda, ancak yönetmen “fikir ve özveri tohumlarına” sahip olduklarını söyledi.

“Keanu ve ben bir süredir mücadele ediyoruz ve bunu her zaman yapmak istedik. Sonunda şu anki engeli aştık, devam edebiliriz ve bunu gerçekten yapabiliriz. Şimdi kollarımızı sıvayıp işe koyulacağız. Ama bir sürü fikrimiz var” dedi. Sargı.

Lawrence’ın devam filmi için zaten iki hedefi var: uygun bir R derecesi ile daha fazla kahkaha ve daha fazla kan.

“John Constantine’in kara mizah tarzında komik bir karakter olduğunu düşünüyorum ve hikayeye o alaycı, alaycı mizah anlayışını kesinlikle daha fazla eklemek isterim” dedi.

“Warner Bros.’a göre ilk filmle ilgili benim için en büyük şeylerden biri şiddet, kan, dil ve cinsellik açısından bir PG-13 filmi yapma kurallarına uymamızdı. Ancak derecelendirme kurulu, gri yoğunluk bölgelerine dayalı olarak bize sert bir R verdi.

“Ve benim en büyük pişmanlığım, gerçekten bir PG-13 filmi olan R dereceli bir filmimiz olmasıydı. Ve eğer gidip bir R’ye sahip olsaydım, gerçekten R dereceli bir film yapardım. Onu çok daha korkunç ve çok daha şiddetli yapardım ve gerçekten R dereceli bir film yapardım.

JJ Abrams başlangıçta HBO Max için başrolde Ṣọpẹ Dìrísù ile bir Constantine dizisi geliştiriyordu, ancak o zamandan beri rafa kaldırıldı. Bazı hayranlar, DCEU’nun, James Gunn ve Peter Safran yönetimindeki serinin daha büyük planının Reeves’in Constantine parçasıyla Justice League Dark’ı kuruyor olabileceğine inanıyor.

Constantine 2 fragmanı: Fragman var mı?

Hayır, Constantine 2 için bir fragman yok, ancak çevrimiçi olarak paylaşıldığında bu alanı güncelleyeceğiz. Bu arada ilk filmin fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Constantine 2 hakkında daha fazla duyuru yapıldığında bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Aşağıdaki diğer TV ve film merkezlerimize göz atmayı unutmayın:

Deadpool 3 | Fantastik Dörtlü | Yenilmezler: Kang Hanedanı | Yenilmezler: Gizli Savaşlar | Marvel Zombileri | Harikalar | Agatha: Kaos Meclisi | Zehir 3 | Daredevil: Yeniden Doğmak | Bıçak MCU’su | Kaptan Amerika 4 | Avatar 2 | Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow