Çorap doldurucuları için alışveriş mi yapıyorsunuz? Bu 3’ü 1 arada iPhone, Apple Watch ve USB-C şarj cihazı bir hit olabilir.

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: 30 Ekim’den itibaren 3’ü 1 arada USB-C, iPhone ve Apple Watch Kablosunu alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 39,99 $ yerine sadece 16,99 $ için – bu %57 indirim. Yıl boyunca biraz sevilecek bir çorap doldurucu almak istiyorsanız, her gün faydalı bir şey alın. Bu üçü bir […]

Çorap doldurucuları için alışveriş mi yapıyorsunuz?  Bu 3’ü 1 arada iPhone, Apple Watch ve USB-C şarj cihazı bir hit olabilir.


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: 30 Ekim’den itibaren 3’ü 1 arada USB-C, iPhone ve Apple Watch Kablosunu alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 39,99 $ yerine sadece 16,99 $ için – bu %57 indirim.


Yıl boyunca biraz sevilecek bir çorap doldurucu almak istiyorsanız, her gün faydalı bir şey alın. Bu üçü bir arada kabloda USB-C, Lightning ve Apple Watch için konektörler bulunur(yeni bir sekmede açılır). Ölümcül bir Apple kullanıcısı olan birini tanıyorsanız, bu kabloyu indirimdeyken 16.99 $ ‘a alın, 39 $’dan aşağı işaretlenmiş.

iPhone, Apple Watch ve iPad Pro’nuz için şarj cihazı

Bu üçü bir arada kablo, dağınıklığı azaltmanın harika bir yoludur. Bir yığın cihazı ve bir dizi şarj cihazı olan birini tanıyor musunuz? Onlara bir priz kaplayan ve iPhone, Apple Watch ve modern iPad Pro’larını şarj eden bir kablo alın. İş gününün sonuna gelmeden önce kronik olarak düşük piliniz varsa, bunun gibi bir kabloyu elinizde bulundurmak basit bir çözümdür. Artık tek bir kablo üzerinde bir dizi şarj cihazı veya hokkabazlık cihazı toplamanıza gerek yok.

Birden fazla cihaz için tek bir kabloya güveniyorsanız(yeni bir sekmede açılır), dayanıklılık bir zorunluluktur. Bu kablo, örgülü naylona sarılmış alüminyum kabuklu yüksek kaliteli Termoplastik elastomerlerden (TPE) yapılmıştır. Bir süre dayanmalı ve dört fit uzunluğunda.

Gelecekte bir seyahat planlayan birini tanıyorsanız, bu, eşyalarını toplarken onları biraz stresten kurtaracak düşünceli ve pratik bir hediye olabilir. Üretici ayrıca bu kablonun “şarj[e] telefonunuz sıradan şarj cihazlarından daha hızlı”, ancak uyumlu bir AC adaptörü sağladığınızdan emin olmak istersiniz.

Ev veya seyahat için çok yönlü bir kablo

Apple kullanıcıları için bir hit olabilecek bir kablo ile çorap alışverişinizi erkenden başlatın. Sınırlı bir süre için bu 3’ü 1 arada USB-C, iPhone ve Apple Watch kablosu(yeni bir sekmede açılır) %57 indirimle sadece 16.99$’a (39$) satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory