Cozy Grove geliştiricisi Spry Fox, altıncı stüdyosu olarak Netflix’e katıldı

Spry Fox, Netflix’in oyun bölümüne katılan en son stüdyo. Stüdyo, en iyi bağımsız oyun geliştirme çalışmalarıyla tanınır. rahat koru. Spry Fox, Netflix’e katılmanın stüdyonun ekibin halihazırda yapmakta olduğu ve yapmak istediği oyunları sunmasına, ancak bunları yeni izleyicilere ulaştırmak için daha fazla destek ve kaynağa sahip olmasına olanak sağlayacağını açıklıyor. Spry Fox ayrıca oyunlarının ne kadar …

Cozy Grove geliştiricisi Spry Fox, altıncı stüdyosu olarak Netflix’e katıldı

Spry Fox, Netflix’in oyun bölümüne katılan en son stüdyo. Stüdyo, en iyi bağımsız oyun geliştirme çalışmalarıyla tanınır. rahat koru.

Spry Fox, Netflix’e katılmanın stüdyonun ekibin halihazırda yapmakta olduğu ve yapmak istediği oyunları sunmasına, ancak bunları yeni izleyicilere ulaştırmak için daha fazla destek ve kaynağa sahip olmasına olanak sağlayacağını açıklıyor. Spry Fox ayrıca oyunlarının ne kadar kâr sağladığı konusunda stres yapmak zorunda kalmayacak ve oyuncular için mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya odaklanabilecek. Son olarak stüdyo, daha iyi oyunlar yapabilmek için Netflix ile iş birliği yapmak istiyor.

“Peki bu, mevcut oyunlarımız için ne anlama geliyor? Mevcut platformlarında mevcut biçimleriyle indirilebilir ve kullanılabilir durumda kalacaklar”, Spry Fox açıklamada açıklıyor. “Yeni oyunlardaki geliştirme çabaları ne olacak? Spry Fox’taki herkes zaten Rahat Koru 2, ayrıca hakkında henüz çok fazla açıklama yapmadığımız daha büyük, şiddet içermeyen bir MMO’nun yanı sıra ve durum hala böyle. Dolayısıyla mevcut geliştirme çabalarımızda bir değişiklik yok.”

Bu satın alma şimdi Netflix’in toplam stüdyo sayısını altıya çıkarıyor. Dahil olmak üzere toplam dört adlandırılmış stüdyoya sahiptir. öküzsüz geliştirici Night School Studio ve Boss Fight Entertainment. Akış devi, Finlandiya’nın Helsinki kentindeki Next Games’i satın aldı ve şimdi portföyüne Spry Fox’u ekledi.

Netflix şu anda iki dahili stüdyo inşa ediyor. Biri de Helsinki’de ve eski bir Zynga üst düzey yöneticisi olan Marko Lastikka tarafından yönetiliyor. Bu ayın başlarında, Netflix ayrıca ilan edildi eski tarafından yönetilen Güney Kaliforniya’da bir stüdyo inşa edecekti. aşırı izleme baş yapımcı Chacko Sonny.

Editörün Önerileri


Teknory