Deadpool 3: Owen Wilson’ın Mobius’unun “büyük rol” oynadığı söyleniyor

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-11-09T11:04:24 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-09T11:04:32 Owen Wilson’dan Mobius’un “büyük bir rol” oynayacağı Deadpool 3’te yer alacağı söyleniyor. Wilson’ın karakteri ilk olarak Loki 1. Sezon’da ortaya çıktı. O, Zaman Değişkenliği Kurumu için bir ajan olarak tanıtıldı, evren (ve olduğu gibi çoklu evren) boyunca zamanın sorunsuz geçişini sağlamak için zaman suçlularını ve her türlü […]

Deadpool 3: Owen Wilson’ın Mobius’unun “büyük rol” oynadığı söyleniyor

Yayınlanan: 2022-11-09T11:04:24

Güncellenmiş: 2022-11-09T11:04:32

Owen Wilson’dan Mobius’un “büyük bir rol” oynayacağı Deadpool 3’te yer alacağı söyleniyor.

Wilson’ın karakteri ilk olarak Loki 1. Sezon’da ortaya çıktı. O, Zaman Değişkenliği Kurumu için bir ajan olarak tanıtıldı, evren (ve olduğu gibi çoklu evren) boyunca zamanın sorunsuz geçişini sağlamak için zaman suçlularını ve her türlü zaman çizelgesindeki olası kesintileri araştırdı. .

Yıldız, Sylvie’nin Remains’i öldürmesinin ve TVA’nın kontrolünü ele geçiren Fatih Kang’ın bir çeşidinin serpilmesini takip edecek şekilde ayarlanan 2. Sezon için geri dönecek.

Ancak yeni bir söylentiye göre, Deadpool 3’te Ryan Reynolds’ın Merc with a Mouth ve Wolverine ile birlikte yer alacak – bu da uzun zamandır beklenen üçlü dizinin nasıl bir şekil alacağına dair ipucu verebilir.

Owen Wilson’ın Mobius’unun Deadpool 3’te Göründüğü Söylentileri

Söylenti, kepçe Daniel Richtman tarafından açıklandı (@DanielRPK) onun aracılığıyla patreon hesap. “Owen Wilson, Deadpool 3’te büyük bir role sahip olacak. Rolünü Loki’den Mobius olarak yeniden canlandıracak” diye yazdı.

Deadpool 3, Hugh Jackman’ın Wolverine’inin dahil edilmesini ve 2017’nin Logan mirasına dokunmayacağına veya zarar vermeyeceğine dair güvenceyi yasaklayan resmi bir arsa detayı yok.

Mobius’un dahil olması durumunda, bu Deadpool ve Wolverine’in muhtemelen başka bir zaman çizelgesine geçmenin bir sonucu olarak TVA ile başlarını belaya sokacaklarını gösteriyor.

bir kullanıcı önerildi: “Hugh Açıklanınca İlk TEORİM – #Deadpool, Marvel Çoklu Evrenini öldürüyor… ‘Deadpool, Marvel Universe’yi öldürüyor’ çizgi romanının #MCU’ya özel bir yorumu, burada sadece saldırılara, daha fazla kaosa neden oluyor ve #AvengersSecretWars’ı kuruyor.”

“Dürüst olmak mantıklı. Deadpool ve Wolverine, MCU’ya geçmek için TVA’ya götürülecek” dedi. yazdıbir kullanıcının cevap verdi: “Ve Jackman Wolverine bir varyant olacak/yeni Wolverine tanıtılacak. Xavier’in de bunda ortaya çıkmasının kokusunu alıyorum. X-Men girişi.”

Deadpool 3, 8 Kasım 2024’te vizyona girecek. Film hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. burada.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow