Deadpool x Wolverine filminde neler bekleniyor?

Ryan Reynolds tarafından yapılan TikTok'un ortaya çıkardığı zafer alevlerinde dünya yandı .

Deadpool x Wolverine filminde neler bekleniyor?

Deadpool oyuncusu interneti ilk kez kırmıyor. Dünyada bazı aktörlerin bazı karakterleri oynamak için doğduğuna inanan pek çok kişi var. Listenin başında, 17 yıldan uzun bir süredir Wolverine rolünü yeniden canlandıran Hugh Jackman var. Hugh'a katılmak aynı zamanda hayranlara göre Deadpool'un yaşayan bir örneği olan sevgili Ryan'ımız . Bugün, Ryan'ın Deadpool x Wolverine film güncellemesinin bize bahşettiği kaosun ortasında, size böyle bir ciro geçişinin olanaklarını sunuyoruz.

Deadpool 3, Deadpool x Wolverine'i içerecek ve MCU Phase 6'yı başlatacak

Wolverine çıktığında kimse bu karakterin çizgi roman ve gerçeklik arasındaki köprüyü bu kadar yakmasını beklemiyordu. İlk önce cüzi küçük ağırlıklı bir canavar olarak kabul edilen şey, günümüzün pop kültürünün en iyi süper kahramanı Wolverine'dir. Wolverine'in hikayesi ilk olarak 2000'lerde X-Men'de başladı , sadece kendi uzun metrajlı filmi X-Men Origins: Wolverine'e sahip olmak için.

Deadpool ve Ryan Reynolds

Marvel'in en büyük dördüncü duvar kıran kahramanı, IMDB'nin izniyle

20th Century Fox , Deadpool'u uyarlamaya karar verdiğinde, Ryan alaycı tavrıyla beyaz perdeyi kırdı. Ayrıca Reynolds'ın Deadpool kişiliğini tam anlamıyla yaptığı her filme taşıdığını da eklerdim, ama bu başka bir günün eleştirisi.

Reynold'un Deadpool Update Part Hugh adlı ikinci güncelleme videosu ile A Deadpool x Wolverine aşağı yukarı doğrulandı. Buna ek olarak, Marvel Sinematik Evrenin 6. Aşamasının açılışıdır . Deadpool ve Wolverine'in MCU'ya katılmasının gerçekliği muazzam ve hayranlık uyandıran güzel.

Video Deadpool x Wolverine filmi hakkında ne ortaya çıkardı?

Reynold'un ikinci videosu yayınlandığında, oyuncu kadrosu Deadpool x Wolverine filminin planını ele geçirmek için komik bir girişimde bulunurken interneti trollemeye çalıştı ; yalnızca çok katmanlı bir WHAM!'ın “Gitmeden Önce Beni Uyandır” ın videonun üstünde yer alması için. Bu gerçekten biraz kıkırdadı, bazıları ise iki süper kahramanın dudaklarını yorumlamayı düpedüz miraslarına aldı.

Twitter'daki bir hayran, hikayeyi Logan ve Wade oyuncularının bahsettiği şekilde yorumlamayı kendine görev edindi. Şarkının üstünü örttüğü ikili arasındaki diyaloğun senaryosu ise şöyle:

Reynolds: Bu iki sikik adam dışarı çıkıyor…

Jackman: Evet!

Reynolds: Ve o Grrrr gibi!

Jackman: Lanet olası şeyi çekiyor

Reynolds: Ve ben de: gooooo! Ve onu yakalıyorum.

Jackman: Sonra ben...

Reynolds: Ve ben onu her yerde takip ediyorum ve bazı şeyler ve tüm bu farklı yerlerden geçiyoruz.

Jackman: Ve biz de bu devasa, devasa, çok büyük bir lanet olası patlamayı yaşayacağız!

Reynolds: Evet, benim de kılıçlarım var, ssshhhk, bum! (ve Hugh Jackman'ı bıçaklıyormuş gibi yapar)

Jackman: …ve woomf. (Wolverine pençelerini savuruyormuş gibi yumruğunu kaldırır ve Reynolds'u kafasından bıçaklıyormuş gibi yapar) İşte bu! (Sonra, Reynolds'u öldürüyormuş gibi yapmaya devam ederken, yumruklardan biri gerçekten iniyor ve diyor ki) Eyvah! (Sonra Reynolds ayağa kalkar)

Reynolds: Ama ben iyiyim! Buna tamamen gülüyorum!

Jackman: Ve ben de yaşıyorum, ama bunu gerçekten görmelisiniz çünkü en iyi zamanlarımızdayız. Bu doğru, asal.

Reynolds: Ve bunu telafi etmenin bir yolu,

Jackman: Bu konuda o kadar heyecanlıyım ki buna bayılacaksınız!

Reynolds: En iyisi olacak.