Denebunu.com nedir ? Şikayetler, dolandırıcılar mı ?

Denebunu.com ile ilgili tüm detaylar yazımızda bulunuyor.

Denebunu.com nedir ? Şikayetler, dolandırıcılar mı ?

Denebunu.com Nedir ?

Denebunu.com sitesine girdiğinizde böyle bir yazı ile karşılaşıyorsunuz "Dünyanın önde gelen markalarının ürünlerini satın almadan önce denemen, ve deneyen kişilerin fikirlerini duyman için Denebunu'yu kurduk!"
Kayıt olurken verdiginiz detayli bilgilere göre size uygun olduğunu düşündükleri ürünlerin testerlarini her ay ücretsiz olarak kapınıza ulaştıran yeni bir site. Testerlari olmak icin yapmanız gereken tek şey kullandığınız ürünler hakkında yorum yapmak.

İlk olarak sitenin alanadı 2016 tarihinde alınmış,sona erme tarihi ise 2024 yılıdır.Şikayetvar.com da 632 Şikayet 79 Çözümlenmiş Şikayet Bulunmaktadır.

Eksisozlük.com da yer alan bazı yorumlar:

  • "beleşe tester arayan site. sen kullan yüz kremin, sivilce falan yaparsa haber ver. kullan o bitki çayını, kusmazsan bizi ara. kullan şu yüzey temizleyiciyi, o sırada başın dönerse bize söyle."
  • "ilk kutusunu bu ay alacağım girişim. 1 hafta içinde elime ulaşacakmış. deneyelim bakalım neymiş ne değilmiş. o diil de, giderek umutsuz ev kadınına dönüştüğümü fark etmiş olacaklar ki, bana önerdikleri bütün ürünler temizlik maddesi.

    edit: kutu gelmedi. sözde, kargo gelmiş ama beni evde bulamamışlar, ki evdeydim söyledikleri tarih ve saatte, o yüzden de çıkış şubesi olan çamlıca'ya yönlendirilmek üzere pendik-mostar şubesine gitmiş. aradım şubeyi, yok öyle bi şey, bize hiç gelmedi dediler. beklediğim bir şeydi zaten kutunun gelmemesi. ucuz etin yahnisi dedim, uğraşmadım. birazdan e-posta göndereceğim üyelik iptalim için."

Şikayetvar.com da yer alan şikayetler:

denebunu.com şikayet

Dilara :3 Temmuz'da verilen siparişim hala bugüne kadar kargoya dahil verilmedi. Bu nasıl iş takibi? Bugün ayın 10 'u bilginize. Böyle yaparak insanları kendinize bağlayamazsınız vaat ettiğiniz gibi bir siteyseniz bu iş aksamalarını müşteriye yansıtmadan çözmeniz gereklidir.

Kemal: Denebunu.com Otomatik İptal Para İadesi Veya Açıklama Yok Denebunu.com sitenizden ilk defa alışveriş yaptım. 6 gün beklettikten sonra bugün siparişi iptal etmişsiniz. Para iadesi de yapmamışsınız. Müşteri hizmetleriniz arayınca otomatik mail at diyor. Ne bir açıklama ne de ücret iadesi var.

Maile cevap verdiler. Stok yok dediler. 3 gün sonra iade ettiler. 6 gün sürmemeliydi stok yoksa para iadesi anında olmalı ve ben mail atıp öğrenmemeli onlar siparişin altında yazmalıydılar.

Dilara : Denebunu Sadece Takipçisi Fazla Olanlara Gönderim Sağlıyor.!

Denebunu kaç yıldır üyeyim Fakat sadece 2 kez kutu gönderdi. Daha önce de şikayet ettim ama tatmin edici bir cevapla karşılaşmadım. Bundan emin oldum ki Denebunu takipçisi fazla insanlara kutu gönderimi sağlıyor. Son zamanlarda devamlı her gün profilimi güncelliyorum ama yine de yok yok benim de işime çok yarayacak ürünler başkalarına gidiyor ben nasıl alamıyorum o kutulardan bilmiyorum. İnsan ayırıyorsunuz Denebunu!

Sonuç: Dolandırıcılık yaptıklarına dair bir kanıt,gerekçe yoktur. Ama üstte dediğimiz gibi şikayetvar.com da 632 şikayet bulunmaktadır.

Eklemek istediklerinizi yorumlara yazabilirsiniz.

Diğer yazımız : Usdtusa.com nedir ? Scam mi , dolandırıcılar mı ?

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow