Devialet Mania Hoparlör Taşınabilir Bir Pakette 360 ​​Derece Sese Sahiptir

Devialet, Mania ile bir kilometre taşına sahip olmakla övünüyor ve bunun şirket mühendislerinin ilk kez 360 derecelik sesi bu kadar küçük bir hoparlöre yerleştirdiğini açıklıyor. Kombinasyon, şirket iddialarına göre, üst düzey bir ses deneyimi sağlayabilen taşınabilir bir hoparlördür. Bu yeteneğin merkezinde iki tescilli teknoloji vardır. Bunlardan biri, ses çalmanın hoparlörün yerleştirildiği odaya uyarlanmasını sağlamak için …

Devialet Mania Hoparlör Taşınabilir Bir Pakette 360 ​​Derece Sese Sahiptir

Devialet, Mania ile bir kilometre taşına sahip olmakla övünüyor ve bunun şirket mühendislerinin ilk kez 360 derecelik sesi bu kadar küçük bir hoparlöre yerleştirdiğini açıklıyor. Kombinasyon, şirket iddialarına göre, üst düzey bir ses deneyimi sağlayabilen taşınabilir bir hoparlördür. Bu yeteneğin merkezinde iki tescilli teknoloji vardır. Bunlardan biri, ses çalmanın hoparlörün yerleştirildiği odaya uyarlanmasını sağlamak için diğer şeylerin yanı sıra dört mikrofona dokunan Aktif Stereo Kalibrasyon (ASC) olarak adlandırılır.

İkincisi, dört tam aralıklı sürücünün yanında bulunan bir çift Hoparlör Aktif Eşleştirme (SAM) destekli subwoofer’dır. Hoparlör, 30Hz ila 20.000Hz frekans aralığına sahiptir, ayrıca Alexa yerleşik, Bluetooth 5.0, Wi-Fi, Airplay 2, Spotify Connect ve isteğe bağlı bir yerleştirme istasyonunu 100 $ fiyatla içerir. Hoparlörün evlerinin en önemli parçası olmasını isteyen alıcılar, akıllı hoparlörün 24 ayar moongold içeren bir çeşidi olan Paris Opéra Edition’ı tercih edebilir (ayrıca yerleştirme istasyonu da pakete dahildir).

Mania teknik özellikler sayfasının yuvarlanması, hacmin orta aralıkta tutulduğu varsayılarak 10 saatlik pil ömrü, ayrıca bir IPX4 su geçirmezlik derecesi, kapasitif düğmeler ve eşlik eden bir mobil uygulamadır. Devialet Mania taşınabilir akıllı hoparlör, 7 Kasım’dan itibaren 900 $ karşılığında satışa sunulacak.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow