Diablo Immortal'da Bir Klana Nasıl Katılılır

Diablo Immortal oyuncuları, oyun onlara bilmeleri gereken her şeyi öğrettiği için yalnız başlar. Sonunda, bir Klana katılma yeteneği, Seviye 30'a ulaştıktan sonra açılır, ancak bunu yapmadan önce hatırlamanız gereken bazı koşullar vardır. Birine katılmanın en büyük avantajı, gerekirse size yardımcı olacak Klan üyelerine sahip olmaktır.

Diablo Immortal'da Bir Klana Nasıl Katılılır

Bir Klana katılmanın nasıl çalıştığını öğrenmek isteyenler için başka yere bakmayın. Sistem oyuncular için biraz kafa karıştırıcı olabilir, ancak ince baskıyı daha sonra anlayacaksınız.

Diablo Immortal'da Bir Klana Nasıl Katılılır

Oyunda 30. Seviyeye ulaştığınızda, “Yolu Açmak” adlı bir görev açılır. Onu Wortham'da, özellikle de oradaki Bounty Board'da bulabilirsiniz. Tamamlayın ve hemen bir Klan'a katılabilir veya bir Klan oluşturabilirsiniz.

Mevcut bir Klana katılma süreci aşağıdaki gibidir.

 1. Ana Menüyü açın.

 2. Maceracı Sekmesine tıklayın veya dokunun.

 3. "Klan" seçeneğini seçin.

 4. "Klan Ayrıntıları"na gidin.

 5. İlgilendiğiniz bir Klan arayın.

 6. “Uygula” düğmesiyle etkileşime geçin.

 7. Bir Klan subayının onayını bekleyin.
 8. Onlar sizi kabul ettikten sonra artık üyesiniz.

Klana bağlı olarak, istek hemen kabul edilebilir veya daha uzun sürebilir. Uygulama bir yanıt almazsa, Klanın etkin olmadığını tebeşirleyebilirsiniz. Sorun değil, aynı adımlarla başka bir tane arayabilirsiniz.

Klan Oluşturma

Alternatif olarak, kendi Klanınızı oluşturabilir ve diğer oyuncuların sıraları doldurmasını bekleyebilirsiniz. Seviye 30'a ulaşmanın yanı sıra, bir tane oluşturma konusunda önemli bir ek kısıtlama yoktur. 100.000 Altının bir maliyeti var, ancak bunu kazanmak zor değil.

Bu iki gereksinimi karşıladığınızda, şimdi yapmanız gerekenler.

 1. Ana Menüyü açın.

 2. Maceracı sekmesine gidin.

 3. “Klan” üzerine tıklayın veya dokunun.

 4. “Klan Ayrıntıları”nı arayın.

 5. "Klan Oluştur" düğmesini seçin.

 6. Kendi Klanınızı oluşturmaya başlayın.

Bir Klan oluştursanız bile, Gölge olmanın sizi ondan atacağını unutmayın. Oyunun uyarı vermeden bunu yaptığı bir olaydan sonra, bir oyuncu gerçek parayı ödediği Klana erişimini kaybetti.

Karanlık Bir Klana Katılma veya Oluşturma

Karanlık Klanlar, Gölgeler grubuna katılan oyuncular için tek seçenektir. Bir grupta olma gereksinimleri normal gruplardan farklıdır.

 • 43. Seviyeye ulaş
 • Gölge piyangosunu kazanarak Akeba'nın Mührünü alın
 • Shadow Mettle görevini tamamla
 • Karakteri ilk Çırak rütbesine yükseltin
 • Akeba'nın Mücadelesini Yen
 • 3.000 Platinum ücreti ödeyin

Meclis, yalnızca Çarşamba ve Cumartesi günleri katılabileceğiniz bir Gölgeler solo etkinliğidir. 2 PM'den 2 PM sunucu saatine kadar sürer ve bu süre zarfında, diğer Gölgeler ile paylaşmak ve İşaretler almak için Akeba'nın Nimetlerini kazanabilirsiniz.

Gölge Olmak, Karanlık Klana katılmanın veya oluşturmanın yalnızca ilk adımıdır. Önümüzde çok fazla öğütme ve çiftçilik var, ancak ödüller buna değer.

Sadece Meclis sırasında bir Karanlık Klana katılabilir veya oluşturabilirsiniz. Mevcut bir normal Klan da Karanlık Klana dönüştürülebilir, ancak işlem yalnızca 250 Platin'e mal olacaktır.

Dark Clans, diğerlerinde bulunmayan ekstra özelliklere sahiptir ve birine katılmanın hiçbir dezavantajı yoktur. İhtiyacınız olan her şeyi aldıktan sonra, kolayca başvurabilirsiniz.

Bir Karanlık Klana katıldığınızda, "Gölgeler" düğmesi, Ana Menü'deki "Maceracı" düğmesinin yerini alacak. Üyeliğinizi böyle yönetirsiniz.

Klandan Ayrılmak

Herhangi bir nedenle bir Klandan ayrılmak istiyorsanız, bunu yapmanın iki ana yolu vardır. Bunu bir üye veya lider olarak yapabilirsiniz. Her iki süreç de çok farklı değil.

Üyeler bu adımlara başvurabilir.

 1. Oyunda Ana Menüye gidin.

 2. "Maceracı" sekmesine gidin.

 3. “Klan”a dokunun veya tıklayın.

 4. “Klan Üyeleri”ne gidin.

 5. “Diğer” düğmesini arayın.

 6. "Klandan Ayrıl"ı seçin.

Bu eylemleri gerçekleştirdikten sonra tekrar ücretsiz bir temsilci olursunuz. Artık diğer Klanlara başvurabilir veya istekliyseniz yeni bir Klan oluşturabilirsiniz.

Liderlerin ayrılmak için iki yolu vardır. Yeni bir Klan Lideri atayabilir veya Klanı tamamen feshedebilirler.

Üyeler bir arada kalmak isteyebileceklerinden, yeni bir lider atamak en iyi adım olma eğilimindedir. Ancak, daha az dostane duygular varsa, Can'ı feshetmeye karar verebilirsiniz, böylece herkes kendi yoluna gidebilir.

Lider veya standart üye olsanız da bu eylemlerin hiçbiri size bir ceza vermez. Bu nedenle dilediğiniz gibi gelip gidebilirsiniz.

Takıma hoşgeldin

Bir Klanın parçası olmak genellikle faydalıdır, çünkü isterseniz size yardım etmeye hazır müttefikleriniz vardır. Birinden ayrılmak için de herhangi bir ceza yoktur, bu nedenle gerçek bir taahhüt gerekmez. Yine de iyi bir Klan, bir oyuncu olarak gelişmenize birçok yönden yardımcı olur, böylece hiçbir şey kaybetmezsiniz.

Karanlık Klanlar hakkında ne düşünüyorsun? Bir Klanın parçası olduğunuzda olumlu bir şey yaşadınız mı? Yorumlar bölümünde bize bildirin.