Doctor Strange 2’nin Amerika Oyuncusu Zehirli MCU Fan Tepkisini Düşünüyor

Ev film Haberleri Doctor Strange 2’nin Amerika Oyuncusu Zehirli MCU Fan Tepkisini Düşünüyor Doctor Strange 2’nin Amerika aktörü Xochitl Gomez, filmdeki çalışmasına yönelik zehirli MCU hayranları tepkisini ve başka bir MCU aktörünün nasıl yardımcı olduğunu anlatıyor. Franchise çıkışını yaptıktan yaklaşık bir yıl sonra, Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor StrangeAmerica Chavez oyuncusu Xochitl Gomez, toksik Marvel Sinematik […]

Doctor Strange 2’nin Amerika Oyuncusu Zehirli MCU Fan Tepkisini Düşünüyor

Doctor Strange 2’nin Amerika aktörü Xochitl Gomez, filmdeki çalışmasına yönelik zehirli MCU hayranları tepkisini ve başka bir MCU aktörünün nasıl yardımcı olduğunu anlatıyor.


Franchise çıkışını yaptıktan yaklaşık bir yıl sonra, Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor StrangeAmerica Chavez oyuncusu Xochitl Gomez, toksik Marvel Sinematik Evreni hayranlarının tepkisini yansıtıyor. Chavez, MCU’nun devam filminde, Benedict Cumberbatch’in itibarlı büyücüsünden kendisini Elizabeth Olsen’in çoklu evren atlama yeteneklerini tüketmek ve oğullarıyla yaşayacak bir evren bulmak için peşinde olan Scarlet Witch’ten korumak için yardım ararken ortaya çıktı. olayları WandaVision. Piyasaya sürülmesinden önce büyük bir ticari başarı ve merakla beklenmesine rağmen, Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange Raimi’nin yönetmenliğini ve Olsen’in performansını öven eleştirmenler ve benzer şekilde izleyicilerden daha bölünmüş bir yanıtla karşılanırken, aşırı doldurulmuş konusu çok eleştiri aldı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

ile yakın zamanda yapılan bir röportajda Sargı, Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor StrangeAmerikalı aktör Xochitl Gomez, daha olumsuz unsurlardan bazıları, yani toksik MCU fan tepkisi de dahil olmak üzere MCU’da şimdiye kadar geçirdiği zamana baktı. Gomez tanıştığını açıkladı Bayan Marvel yıldızı Iman Vellani’yi bağladıkları bir akşam yemeği için “MCU’da genç, kahverengi kızlar olmak ve bunun ne anlama geldiği üzerine” ve bunun fandomun olumsuz köşelerinden hem ilerlemelerine hem de büyümelerine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin. Gomez’in aşağıda neler paylaştığına bakın:

Bana, tamam, tek ben değilim gibi hissettiren bu ortak deneyimlere sahip olabilmek güzeldi. Ve özellikle taciz, nefret edenler ve benzeri şeyler ve ‘Tamam, bu sadece bende değil, bu senin başına geliyor, birkaç kişinin daha başına geliyor’ diyebilmek. Ama bazen, o anda olduğu zaman, unutursun ve ‘Bana neler oluyor?’ Ve kahverengi insanlar için çok daha kötü. Çünkü ırkçılığın katmanları var ve bu çok zor. Ve böylece konuşabilmek [Iman] ve ‘Tek sen değilsin’ gibi olmak ve desteğimi gösterebilmek ve onu bir nevi yemeğe çıkarabilmek ve aklını bu konudan uzaklaştırabilmek, onu serbest bırakabilmek herşey. Ve sonrasında, gülebilmek ve ‘Az önce yaptığımız sohbete bak!’ Şuna bak, gülüyoruz ve bu harika.

İlgili: Marvel’in Büyük Kızıl Cadı Hatası Daha da Kötüleşti


America & Ms. Marvel’in MCU Vadeli İşlemleri Açıklandı

America Chavez, Doctor Strange in the Multiverse of Madness'ta New York caddesinde

Kendisinden önceki Amerika gibi, Iman Vellani de çevrimiçi ortamda birçok zehirli trolün hedefi haline geldi. Bayan Marvelbirçok kişi diziyi hem çok çocukça hem de “çok çocukça” olmakla eleştirerek yayınladı.uyandım“Pakistanlı-Amerikalı bir karaktere ve onun kültürüne odaklandığı için, ancak bazı daha az toksik izleyiciler filmin Kamala Khan’ın kökenlerine yönelik değişikliklerine itiraz etti. Bununla birlikte, sonunda son gülen Vellani oldu. Bayan Marvel Amerikan Müslüman topluluğunu otantik temsili, Vellani’nin başrol performansı ve diğer MCU oyunlarından yeni bir hız değişikliği ile eleştirmenlerden geniş beğeni topladı. Rotten Tomatoes eleştirmenlerinden yüzde 98 “Sertifikalı Taze” onay derecesine sahip, Bayan Marvel ayrıca bugüne kadar en çok incelenen MCU Disney+ programı oldu.

İki yıldız, ilk çıkışları sırasında çok sayıda zehirli hayran tepkisi almış olsa da, Amerika ve Kamala’nın MCU gelecekleri oldukça parlak görünüyor. Vellani’den Bayan Marvel, bu yılki ile geri dönmek için şimdiden hazırlanıyor. HarikalarBrie Larson’dan Captain Marvel ve Teyonah Parris’den Monica Rambeau ile galaksinin her yerinde birbirleriyle yer değiştirmeye başlarken takım olacak. Üçlü ayrıca kendilerini, oynadığı açıklanmayan bir kötü adama karşı mücadele ederken bulacaktır. Kadife TestereKimliği, filmin Temmuz ayında vizyona girmesine kadar önümüzdeki ay içinde açıklanacak olan Zawe Ashton.

Yazarken, gelecekte onaylanmış herhangi bir görünüşü olmamasına rağmen, Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange sadece Amerika’nın MCU görev süresinin başlangıcı olması bekleniyordu. Franchise’ın The Multiverse Saga’nın nispeten erken döneminde olduğu düşünüldüğünde, birden çok evren arasında zıplama gücüne sahip bir karakterin kenarda kalacağına ve MCU’nun da görünüşe göre Amerika’nın da olduğu Genç Yenilmezler’e doğru ilerleyeceğine inanmak zor görünüyor. Çizgi romanların bir parçası olarak, geri dönmesi için birkaç yol var. Bu arada seyirciler, Gomez ve Amerika’nın MCU çıkışlarını yeniden ziyaret edebilirler. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange şimdi Disney+’ta yayınlanıyor.

Sonraki: MCU 4. Aşamadaki Her Yeni Kahramanı En Kötüden En İyiye SıralamaKaynak: Sargı

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow