Drag Race UK: RuPaul, Snatch için Le Fil do Posh Spice’ı Çin aksanıyla önerdi…

31 Ekim 2022, 17:29 | Güncelleme: 31 Ekim 2022, 18:16 PopBuzz ile yaptığı röportajda, Drag Race UK yıldızı Le Fil, RuPaul’un Snatch Game karakteri için fikrini ortaya koyuyor İngiltere’de Drag Yarışı kraliçe Le Fil, RuPaul’un Snatch Game yarışmasında “Çin aksanıyla Posh Spice” yapmalarını önerdiğini açıkladı. Bu haftaki bölümde, kraliçeler İngiltere’de Drag Yarışı 4. sezon, kraliçelerin …

Drag Race UK: RuPaul, Snatch için Le Fil do Posh Spice’ı Çin aksanıyla önerdi…

31 Ekim 2022, 17:29 | Güncelleme: 31 Ekim 2022, 18:16

PopBuzz ile yaptığı röportajda, Drag Race UK yıldızı Le Fil, RuPaul’un Snatch Game karakteri için fikrini ortaya koyuyor

İngiltere’de Drag Yarışı kraliçe Le Fil, RuPaul’un Snatch Game yarışmasında “Çin aksanıyla Posh Spice” yapmalarını önerdiğini açıkladı.

Bu haftaki bölümde, kraliçeler İngiltere’de Drag Yarışı 4. sezon, kraliçelerin bir ünlüyü veya karakteri taklit etmesi gereken ikonik mücadele olan Snatch Game’i ele aldı.

Le Fil için ne yazık ki, Marie Kondo’nun performansı hedefi ıskaladı ve son ikide yer aldılar, sonunda Black Peppa ile dudak uyumunu kaybettiler ve rekabetten sıyrıldılar.

Snatch Game’in tarihi boyunca, RuPaul’un kraliçelere hangi karakterin en iyi performansı gösterebileceği konusunda önerilerde bulunduğu bilinmektedir. Ve yeni bir röportajda PopBuzz Elemelerinin ardından Drag Yarışı Yıllığı’nda Le Fil, Ru’nun hazırladıkları diğer karakteri, Spice Girls’ten Posh Spice’ı, ancak Çin aksanıyla denemelerini önerdiğini açıkladı.

İZLEMEK: Sminty Drop, viral bir meme haline gelen ‘üzücü twerk’ çıkışına tepki veriyor

Drag Yarışı Yıllığında Le Fil

Drag Yarışı Yıllığında Le Fil.

Resim: Harikalar Dünyası / PopBuzz


Brighouse’dan İngiliz-Çinli olan ve Meet The Queens videosunda kendisini “androjen Asya hissi” olarak tanımlayan Le Fil, PopBuzz sunucusu Yshee Black’in RuPaul’un hangi karakterin hangi karaktere yapacağı konusunda herhangi bir öneride bulunup bulunmadığını sormasının ardından açıklamayı yaptı. Yakalama Oyunu.

Şaka yapmadan önce, “Çin aksanıyla Posh Spice yapmam önerildi,” dedi Le Fil, “çünkü bu işte iyi olurdum.”

“Ve o mantra olduğu için, Ru’yu güldürün, ‘Tamam, bunun hakkında düşüneceğim’ dedim. Sonra düşündüm ve hayır dedim.”

Le Fil şöyle devam etti: “Sevinç uyandırmak istedim. Tüm yapmak istediğim buydu. Yani Marie’de öyle bir şey var ve bu oyunda Asya’nın temsil edilmesini istedim.”

Sum Ting Wong ve River Medway gibi diğer İngiliz-Asyalı sanatçılara atıfta bulunan Le Fil şunları ekledi: “Snatch Game, kelimenin tam anlamıyla her Asyalı insanın bıraktığı bir oyundu, bu yüzden bu temsili buraya getirmem ve onunla eğlenmem gerekiyordu. “

İZLEMEK: Starlet, dramatik çıkışın ardından yargıçlara “saygısızlık” demek istediğini söyledi

Bugün (31 Ekim) bir Instagram gönderisinde Le Fil, RuPaul’a teşekkür etti ve İngiltere’de Drag Yarışıonları şovda olduğu için.

“Eleme haftamda @dragraceukbbc ve @rupaul’a beni bu muhteşem şovda ağırladıkları için teşekkür etmek istiyorum” dediler. “Geleneksel bir drag queen değilim. Benim için drag, otantik benliğimizin büyütülmesiyle ilgili. Her şeyden önce ben bir pop sanatçısıyım ve androjen bir kadın çocuğuyum. Bu dünyaların nasıl örtüştüğünü göstermek istedim, sanatımın, cinsiyet ifademin ve drag yarışımın yeni, taze ve yenilikçi bir şey yaratmak için ortada buluşabileceği bir Venn şeması gibi.”

Le Fil sözlerini şöyle tamamladı: “Bu yolculuk iki yıl oldu ve sanatımı dünyayla paylaşma fırsatına sahip olduğum için çok müteşekkirim. Tüm bunları uzun zamandır yapıyorum, bu yüzden bu çok güzel. Drag Yarışı büyüteci yolumu değiştirdi. Hepsi KILLER, No Le FILLER.”

Le Fil ile yapılan röportajın tamamını izlemek için bu makalenin başındaki videoda oynat’a tıklayın.

Teknory