Drag Race UK’den Dakota Schiffer tartışmalı elemesine tepki gösteriyor ve jüri üyeleri…

5 Kasım 2022, 17:18 4. sezonun kalbi, Drag Race Yearbook’ta her şeyi ortaya koyuyor Drag Yarışı Yıllığı’nın bu haftaki bölümünde, PopBuzz ev sahibi Yshee Black, bu haftanın elenen kraliçesiyle oturuyor İngiltere’de Drag Yarışı 4. sezon, Dakota Schiffer. Mücadeleleri ve izleyicilerin kalplerini kazandıktan sonra, Dakota, kraliçelerin, kraliçelere hiç duyulmamış ve görülmemiş ancak kraliçelerin vazgeçilmez yardımcıları olan …

Drag Race UK’den Dakota Schiffer tartışmalı elemesine tepki gösteriyor ve jüri üyeleri…

5 Kasım 2022, 17:18

4. sezonun kalbi, Drag Race Yearbook’ta her şeyi ortaya koyuyor

Drag Yarışı Yıllığı’nın bu haftaki bölümünde, PopBuzz ev sahibi Yshee Black, bu haftanın elenen kraliçesiyle oturuyor İngiltere’de Drag Yarışı 4. sezon, Dakota Schiffer.

Mücadeleleri ve izleyicilerin kalplerini kazandıktan sonra, Dakota, kraliçelerin, kraliçelere hiç duyulmamış ve görülmemiş ancak kraliçelerin vazgeçilmez yardımcıları olan Kraliçe Takımı’nın bir üyesini yapmakla görevlendirildiği aile benzerliği mücadelesinin ardından elendi. gösteri çekiliyor.

Dakota, Queen Team üyesi Lucy ile güçlü bir podyum sergilemesine rağmen, jüriler tarafından 60’ların tarzı estetiğini çok sık tekrarladığı için eleştirildi. Dakota’nın bundan ne çıkardığını görmek ve sulu yıllık kategorilerimizde kimi aday gösterdiğini öğrenmek için bu sayfanın üst kısmındaki videoyu oynat’a tıklayın.

Daha fazla ‘Drag Race Yearbook’ videosu…

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow