Elite 6. sezon: Çıkış tarihi, oyuncular, fragmanlar, spoiler ve haberler

2 Kasım 2022, 14:46 Netflix’te Elite 6. sezon olacak mı? İşte Samuel’in kaderi de dahil olmak üzere İspanyol şovunun geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey. Netflix yenilendi Seçkinler 5. sezon yayınlanmadan önce altıncı sezon için ve Elite 6. sezon düşündüğünüzden daha erken geliyor. ilk sezonundan beri Seçkinler 2018’de vizyona giren genç drama, dünyanın her yerindeki …

Elite 6. sezon: Çıkış tarihi, oyuncular, fragmanlar, spoiler ve haberler

2 Kasım 2022, 14:46

Netflix’te Elite 6. sezon olacak mı? İşte Samuel’in kaderi de dahil olmak üzere İspanyol şovunun geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey.

Netflix yenilendi Seçkinler 5. sezon yayınlanmadan önce altıncı sezon için ve Elite 6. sezon düşündüğünüzden daha erken geliyor.

ilk sezonundan beri Seçkinler 2018’de vizyona giren genç drama, dünyanın her yerindeki izleyicileri büyüledi. Para, cinayet ve kargaşanın öğrencilerinin hayatlarını yönettiği Madrid’deki Las Encinas adlı prestijli bir okulun kurgusal hikayesini anlatıyor.

DEVAMINI OKU: Elite’den André Lamoglia, Iván’ın Manu Rios ile eşcinsel seks sahnesinin nasıl çekildiğini ortaya koyuyor

Seçkinler 5. sezon o kadar şok edici bir sonla bitiyor ki, hayranlar yayınlandığından beri genç dramanın daha fazlasını görmek için can atıyorlar. Netflix ayrıca beş yeni oyuncunun katılacağını duyurdu. Seçkinler dizinin ilk trans aktörü de dahil olmak üzere 6. sezon.

Bunu göz önünde bulundurarak, bilmeniz gereken her şey burada Seçkinler 6. sezon, çıkış tarihi, oyuncular, fragman, spoiler ve sezon 5’ten sonra ne olacağına dair haberler dahil.

ne zaman Seçkinler 6. sezon Netflix’te çıkıyor mu?

Elite sezon 6: Netflix şovuyla ilgili yayın tarihi, oyuncular, fragmanlar, spoiler ve haberler

Elite 6. sezon: Yayın tarihi, oyuncular, fragmanlar, spoiler ve Netflix şovuyla ilgili haberler.

Resim: Netflix


Ne zaman Seçkinler 6. sezon çıkış tarihi?

Ekim 2021’de Netflix şu tweet’i attı: “Büyük haber: Elite, 6. Sezon için yenilendi!” Uluslararası yayın hizmeti daha sonra şunları ekledi: “Ve bu Aralık ayında üç yeni Kısa Öykü yayınlanacak: 15 Aralık – Phillipe, Caye ve Felipe 20 Aralık – Samuel ve Omar 23 Aralık – Patrick.” Kısa hikayelerin hepsi 5. sezonla birlikte yayınlandı, ancak 6. sezon hala gelecek.

ne zaman gelince Seçkinler 6. sezon düşecek, Netflix Eylül 2022’de yeni karakterleri tanıtan bir teaser fragmanıyla birlikte 18 Kasım’da geri döneceğini doğruladı. içinde ilk kez Seçkinler Tarih, yılda iki Elit sezon alıyoruz. Netflix henüz kaç bölüm olacağını doğrulamadı ama geçen sezonlarda olduğu gibi 8 bölüm olacağını tahmin ediyoruz.

UYARI: ELITE SEZON 5 AŞAĞIDAKİ SPOILER

kim olacak Seçkinler 6. sezon kadrosu?

Birçok orijinal Seçkinler Oyuncular 5. sezondan sonra diziden ayrıldılar. Itzan Escamilla (Samuel), Omar Ayuso (Omar), Claudia Salas (Rebeka) ve Georgina Amorós (Cayetana) devam ediyor. 5. sezonun sonunda, Benjamin Samuel’e saldırır ve Samuel başını açar. Şu anda Samuel’in ölüp ölmediği veya hayatta kalıp kalmayacağı belli değil.

Netflix, Itzan’ın 10 Mayıs’ta Instagram hesabında Samuel’in bir dizi fotoğrafını paylaşarak, “Onunla nasıl tanıştık ve nasıl vedalaştık, samuel” başlığıyla ayrıldığını doğruladı. Bu arada Itzan, Instagram sayfasında Elit üniformasının bir fotoğrafını kalp ve kilit emojisi ile paylaştı.

Diğer yerlerde, 4. ve 5. sezonun favorileri Carla Díaz (Ari), Martina Cariddi (Mencía), Manu Rios (Patrick), Pol Granch (Phillipe), Valentina Zenere (Isadora) ve André Lamoglia (Iván) geri dönecek. daha fazla Las Encinas maskaralığı.

Ocak 2022’de Netflix ayrıca 6. sezona altı yeni yıldızın katılacağını duyurdu: Carmen Arrufat Blasco (Sara), Ana Bokesa (Rocío), Álvaro de Juana (Dídac), Alex Pastrana (Raul), Ander Puig (Nico) ve Nadia Al Saidi (Sonia).

Ander Puig olacak Seçkinler‘ın ilk trans ana kadrosu.

içinde ne olacak Seçkinler 6. sezon?

Göre Seçkinler 6. sezon fragmanı, Benjamín’in hapse girmesi ve Samuel’in ölmesinden sonra başlayacak gibi görünüyor. Samu, Omar, Rebe ve Caye’nin ayrılmasıyla, Patrick, Mencía, Ari, Isadora, Iván ve Phillipe’in yeni karakterleri içeren yeni drama ile 6. sezonda merkez sahne alacağını düşünüyoruz.

Patrick ve Iván’ın sorunlarını çözdükten sonra başarılı bir şekilde çıkıp çıkmayacakları (Patrick’in Iván’ın babasıyla bir şeyi olması dahil) görülmeye devam ediyor. Fragmandan, Iván muhtemelen Patrick’i aldatıyor gibi görünüyor.

Başka bir yerde, Ari, Ander Puig’in karakteri Nico’ya aşık oluyor ve Mencía, Carmen Arrufat’ın karakteri Sonia’ya aşık oluyor gibi görünüyor. Ayrıca 5. sezonda tecavüze uğradıktan sonra Isadora adalet arıyor gibi görünüyor.

Bunun da ötesinde, Las Encincas öğrencileri başka bir büyük gizeme kapılacak gibi görünüyor.

Bir … var mı Seçkinler 6. sezon fragmanı gelmedi mi?

Evet! Dramatik fragmanı izleyebilir ve dizinin yeni karakterleriyle bu sayfanın üst kısmından tanışabilirsiniz.

hakkında daha fazla bilgi edinin Seçkinler burada:

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow