Elon Musk Twitter’ın Sahibi Olduğundan Dogecoin Değeri Yeniden Artıyor

Elon Musk’tan biraz ilgi gördükten sonra hızla yükselen Dogecoin, bir kez daha değer kazanıyor. Artış, şüphesiz Musk’ın Twitter’ı satın almasından kaynaklanıyor ve bazı umutlu – belki de yanıltıcı – kişiler, milyarderin Dogecoin’i bir tür resmi Twitter parasına çevirip çeviremeyeceği konusunda spekülasyon yapıyor. tarafından sunulan verilere dayanarak CoinMarketCapDogecoin’in özellikle düşük değeri, 2021’deki en yüksek seviyesinin ardından …

Elon Musk Twitter’ın Sahibi Olduğundan Dogecoin Değeri Yeniden Artıyor

Elon Musk’tan biraz ilgi gördükten sonra hızla yükselen Dogecoin, bir kez daha değer kazanıyor. Artış, şüphesiz Musk’ın Twitter’ı satın almasından kaynaklanıyor ve bazı umutlu – belki de yanıltıcı – kişiler, milyarderin Dogecoin’i bir tür resmi Twitter parasına çevirip çeviremeyeceği konusunda spekülasyon yapıyor. tarafından sunulan verilere dayanarak CoinMarketCapDogecoin’in özellikle düşük değeri, 2021’deki en yüksek seviyesinin ardından aylarca süren yavaş düşüşün ardından Mayıs 2022 civarında istikrar kazandı. Ancak Musk, Twitter anlaşmasının tamamlandığını duyurduğunda değer hızla yükselmeye başladı.

2014 yılında Dogecoin, madeni para başına yaklaşık 0.0003 dolardan etkin bir şekilde hiçbir değere sahip değildi. Bu, yıllar içinde pek değişmedi – tüm zamanların en yüksek seviyesi sadece 0,74 dolara ulaştı. CoinDesk), yine de bu, büyük miktarlarda mem parası biriktiren bireyler için oldukça önemliydi. 25 Ekim itibariyle Dogecoin, coin başına yaklaşık 0,06$’lık bir değere oturdu ve bu rakam 31 Ekim itibariyle 0,13$’a yükseldi. Bu, elbette hala oldukça düşük ve uzmanlar düzenli olarak meme coine yatırım yapmamaları konusunda uyardılar. dolaşımda esasen sınırsız sayıda madeni para olmasının en büyük nedeni (aracılığıyla Analitik Öngörü).

Bu gerçek, Musk’ın doğrudan veya dolaylı olarak bir kez daha değer kazanmasına neden olacağı umuduna rağmen, bazılarının Dogecoin’i almasını engellemiyor gibi görünüyor. Musk’ın ne yapabileceğini söylemek zor – memleri paylaşmaya çok düşkün ve Dogecoin’e biraz daha ilgi göstermesi tamamen mümkün. Bununla birlikte, şu anda bir dava ile karşı karşıya olduğu için Musk’ın meme madeni paraya geri dönmekle ilgilenmemesi de mümkündür (aracılığıyla). Reuters).

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow