Elon Musk, Twitter’ın ücretli doğrulama sunumunu 29 Kasım’a erteledi

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Elon Musk, Twitter’ın ücretli doğrulama sistemini ay sonuna kadar erteliyor. Hizmetin “çok sağlam” olmasını istiyor. Bu, tonlarca sahte doğrulanmış hesabın Twitter’ı sular altında bırakarak Musk’ı 8 dolarlık Twitter Blue aboneliğini durdurmaya zorlamasından sonra gelir. Twitter’ın ücretli doğrulama saçmalığı, şüphesiz tarih kitaplarında yer alan bir uygulamadır. Taklitçiler, ödeme yapan herkese […]

Elon Musk, Twitter’ın ücretli doğrulama sunumunu 29 Kasım’a erteledi

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Elon Musk, Twitter’ın ücretli doğrulama sistemini ay sonuna kadar erteliyor.
  • Hizmetin “çok sağlam” olmasını istiyor.
  • Bu, tonlarca sahte doğrulanmış hesabın Twitter’ı sular altında bırakarak Musk’ı 8 dolarlık Twitter Blue aboneliğini durdurmaya zorlamasından sonra gelir.

Twitter’ın ücretli doğrulama saçmalığı, şüphesiz tarih kitaplarında yer alan bir uygulamadır. Taklitçiler, ödeme yapan herkese mavi bir onay işareti veren 8 dolarlık Twitter Blue abonelik hizmetini kullanıma sunduktan sonra sosyal medya platformunda büyük hasar yarattı. Öyle ki Eli Lilly ve Lockheed Martin gibi büyük şirketlerin hisse senedi fiyatları burun dalışı yaptı geçen hafta sözde “doğrulanmış” Twitter hesaplarından gelen sahte tweetler sayesinde.

Elon Musk, fiyasko ışığında ücretli mavi onay işaretinin kullanıma sunulmasını 29 Kasım’a erteliyor.

Musk, “Kaya gibi sağlam olduğundan emin olmak için Blue Onaylı’nın yeniden lansmanı 29 Kasım’a kadar” dedi. tweet attı Salı günü.

Doğrulama için 8 ABD doları ödemiş olan kullanıcıların hesaplarına ne olacağı konusunda henüz bir bilgi yok. Musk ayrıca, hizmetin ileriye dönük sahte hesaplarla nasıl başa çıkacağına dair herhangi bir plan paylaşmadı.

İçinde bir takip twitiMusk, hesap sahiplerinin yeni Twitter Blue aboneliği için ödeme yapmaması durumunda tüm eski mavi onay işaretlerinin birkaç ay içinde kaldırılacağını duyurdu.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow