Elon Musk, Vine’ı geri getirmeyi önerdi, MrBeast’ten fikir istedi

Elon Musk, Twitter’ı değiştirmek için hiç zaman kaybetmiyor. Sadece bu değil, müşteri hizmetleri rolünü üstlendi, şirketin iç süreçleri pahasına eğleniyor ve Twitter takipçileriyle büyük fikirleri ve büyük değişiklikleri tartışıyor. Musk’ın döneminin Twitter için ilginç zamanlar olacağını biliyorduk, ancak Şef Twit’in saltanatının ilk üç gününe bakılırsa, aynı zamanda yoğun olacak. AYRICA BAKINIZ: Musk’ın Twitter’ı devralması düşündüğünüz …

Elon Musk, Vine’ı geri getirmeyi önerdi, MrBeast’ten fikir istedi

Elon Musk, Twitter’ı değiştirmek için hiç zaman kaybetmiyor.

Sadece bu değil, müşteri hizmetleri rolünü üstlendi, şirketin iç süreçleri pahasına eğleniyor ve Twitter takipçileriyle büyük fikirleri ve büyük değişiklikleri tartışıyor.

Musk’ın döneminin Twitter için ilginç zamanlar olacağını biliyorduk, ancak Şef Twit’in saltanatının ilk üç gününe bakılırsa, aynı zamanda yoğun olacak.

AYRICA BAKINIZ:

Musk’ın Twitter’ı devralması düşündüğünüz gibi gitmiyor

Örnek olarak Musk’ın en son tweetini (yazım sırasında) alın. Bir ankette, takipçilerine şunu soruyor: Twitter, Vine’ı geri getirmeli2012 yılında satın aldığı ve 2016 yılında kapattığı kısa bir video paylaşım hizmetidir.

YouTuber MrBeast bir yorumla giriyor. “Bunu yapsaydın ve gerçekten tik tok ile rekabet etseydin bu çok komik olurdu” diyor. Musk, “TikTok’tan daha iyi hale getirmek için ne yapabiliriz” diye yanıtlıyor.

Ve işte başlıyorsunuz: Musk, uzun süredir ölü olan bir video paylaşım hizmetini geri getirme konusunda gelişigüzel fikirler tükürüyor; bu, şüphesiz Twitter’a internette rastgele insanlarla adil miktarda paraya mal olacak bir başarı.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Chloe Bailey Twitter parmaklarıyla trollerde: ‘Ona bakamıyorum’


Twitter’ın sitede belirli değişiklikler yapma hızı göz önüne alındığında (size bakıyoruz, düzenle düğmesi), Musk’ın işleri farklı bir hızda taşımak istediği neredeyse anlaşılabilir. Ve önerilerde durmuyor. tarafından ilk bildirildiği gibi SınırMusk, Twitter’ın ana sayfasında önemli bir değişiklik yapmak için bazı dahili devre kesicileri zaten geçersiz kıldı; bu, artık yalnızca hizmete giriş yapmak (veya kaydolmak) için büyük bir istem yerine, oturumu kapatan kullanıcılar için trend olan tweet’leri ve haber hikayelerini gösteriyor.

Twitter ana sayfası

Çıkış yaptıysanız Twitter’ın ana sayfasında artık bu görüntüleniyor.
Kredi: Stan Schroeder/Twitter

Bazen Tesla araçlarıyla ilgili kullanıcı şikayetlerini ele alma şeklini yineleyen Musk, Twitter’da kullanıcı hesabı sorunlarına yardımcı olacağına söz veren birkaç kullanıcıya da yanıt verdi.

Musk, son 24 saat içinde bir şakayla da dalga geçti. otomatik, dahili e-posta onu bir yönetim eğitimi başlatmaya sevk eden, planlara işaret etti doğrulama işleminin “şu anda yenilendiğinden” bahsederken, doğrulamayı yalnızca aboneliğe özgü bir özellik haline getireceğine söz verdi. daha uzun videolara izin ver platformda ve Twitter’ın ana özelliklerinden biri olan karakter sınırlarının “kesinlikle” olacağını söyledi. kaldırılmak. Bu nasıl üç günlük iş?

Resimden çıkan önemli uygulamalar ve daha fazla düzenin geldiğine dair raporlarla, Musk’ın fikirlerinin (ve takipçilerinin fikirlerinin) ne kadar çabuk uygulanabileceğini söylemek zor. Ancak Musk, yeni özellikler sunmadan önce çok uzun süre beklemeye istekli görünmüyor – yol boyunca birkaç şey bozulsa bile.

Teknory