Elon Musk, Vine’ı ölümden döndürmekle dalga geçiyor

31 Ekim 2022, 13:20 Vine geri mi geliyor? Elon Musk, kullanıcılara platformun iade edilmesini isteyip istemediklerini soruyor. Duymadıysanız, Elon Musk artık Twitter’ın sahibi. Ve görünüşe göre, bir zamanlar bizi “Ben kötü bir kaltağım, beni öldüremezsin”, “Aman Tanrım, onlar oda arkadaşıydı” gibi alıntılarla kutsayan ikonik sosyal medya platformunu geri getirmeyi düşünüyor. Sığır eti gibi kokuyorum”. EvetVine …

Elon Musk, Vine’ı ölümden döndürmekle dalga geçiyor

31 Ekim 2022, 13:20

Vine geri mi geliyor? Elon Musk, kullanıcılara platformun iade edilmesini isteyip istemediklerini soruyor.

Duymadıysanız, Elon Musk artık Twitter’ın sahibi. Ve görünüşe göre, bir zamanlar bizi “Ben kötü bir kaltağım, beni öldüremezsin”, “Aman Tanrım, onlar oda arkadaşıydı” gibi alıntılarla kutsayan ikonik sosyal medya platformunu geri getirmeyi düşünüyor. Sığır eti gibi kokuyorum”.

EvetVine (daha önce Twitter’ı 2016’da kapatmadan önce sahibiydi) Musk’ın mülkiyeti altında geri dönüş yapıyor olabilir.

Şirketi satın aldıktan sonra Musk, değişiklikleri uygulamak ve olası yeni özellikler için fikir vermek için zaman kaybetmedi. Twitter Mavi abonelik hizmetinin bir parçası olarak Twitter’ın Onaylı kullanıcılarına mavi onayları için ödeme yapmayı düşündüğünü zaten söyledi. Ve şimdi de Vine’ı ölümden geri getirip getirmeyeceği soruluyor…

DEVAMINI OKU: Bu İkonik Asmalardan Alıntı Yapamıyorsanız, O Zaman Siz de GTFO Yapabilirsiniz

Elon Musk, Twitter'da Vine'ın geri dönüşünü kızdırdı

Elon Musk, Twitter’da Vine’ın geri dönüşüyle ​​dalga geçiyor.

Resim: Britta Pedersen-Havuz/Getty Images, Vine


Elon Musk, Vine’ı yeniden canlandırma ihtimaliyle dalga geçiyor bir anketi tweetledi 112 milyon takipçisine onu yeniden canlandırması gerekip gerekmediğini soruyor.

Yazma sırasında 2.4 milyon oy vardı (anketin bitmesine 15 saat kaldı) ve çoğunluk geri getirmekten yana. Seçmenlerin %69,5’i Vine’ın dönüşü lehinde ‘evet’ oyu verdi.

Vine’ın geri dönmesini isteyenler arasında Musk’ın tweetine yanıt veren YouTuber Mr. Beast var: “Bunu yapsaydın ve gerçekten tik tok ile rekabet etseydin bu çok komik olurdu.[sic]”

Görünüşe göre, topu yuvarlamak için bazı fikirler arayan Musk, “TikTok’tan daha iyi hale getirmek için ne yapabiliriz” diye yanıtladı.

Öte yandan diğerleri bunun için burada değil. Vine ne kadar büyük olursa olsun, internet çağının da bir günü olduğu konusunda hemfikirler ve o döneme bu kadar sevgiyle bakmamızın tek nedeni nostaljidir.

6 saniyelik video paylaşım uygulaması (Shawn Mendes, Liza Koshy ve Paul kardeşler gibi kişilerin kariyerlerini başlatmaya yardımcı oldu) 2016’da kapatıldı ve kısa biçimli yaratıcıları ve viral yıldızları videolarını paylaşmak için benzer bir platformdan yoksun bıraktı.

Son birkaç yılda, TikTok düşük anahtarlı “yeni Vine” haline geldi, ancak yeni bir Vine yinelemesi şimdi TikTok olan dev ile rekabet edebilir mi?

Elon Musk, Vine’ı geri getirmeli mi? Eskisi kadar iyi olacak mı? Göreceğiz…

DEVAMINI OKU: Vine yıldızı Adam Perkins 24 yaşında öldü

DEVAMINI OKU: Bu ikonik Vine, Cardi B’nin ‘WAP’ şarkısındaki “makaroni in the pot” şarkı sözüne ilham verdi mi?

DEVAMINI OKU: 2019’un en komik memesi, One Direction’la dans eden üç kişilik bir Vine

İZLE: Drag Yarışı İngiltere’den Le Fil, RuPaul’un Snatch Oyun Karakteri İçin Fikrini Açıkladı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow