Emily Ratajkowski heteroseksüel insanlara inanmıyor

2 Kasım 2022, 17:27 Emily Ratajkowski, TikTok’ta biseksüel olarak ortaya çıktıktan sonra cinselliği hakkında konuştu. Emily Ratajkowski, cinselliğini tartıştığı yepyeni bir röportajda heteroseksüel insanlara inanmadığını açıkladı. Geçen ay (10 Ekim), Emily Ratajkowski, biseksüel olduğu ortaya çıktıktan sonra TikTok’ta viral oldu. Model, Shay Mitchell ile biseksüel insanların yeşil kadife kanepelere sahip olduğu teorisine yanıt verdiği bir …

Emily Ratajkowski heteroseksüel insanlara inanmıyor

2 Kasım 2022, 17:27

Emily Ratajkowski, TikTok’ta biseksüel olarak ortaya çıktıktan sonra cinselliği hakkında konuştu.

Emily Ratajkowski, cinselliğini tartıştığı yepyeni bir röportajda heteroseksüel insanlara inanmadığını açıkladı.

Geçen ay (10 Ekim), Emily Ratajkowski, biseksüel olduğu ortaya çıktıktan sonra TikTok’ta viral oldu. Model, Shay Mitchell ile biseksüel insanların yeşil kadife kanepelere sahip olduğu teorisine yanıt verdiği bir düet yayınladı. Videoda Shay kendi yeşil kadife kanepesine düşüyor ve Emily kendi yeşil kadife kanepesini göstererek Shay’i kopyalıyor.

Şimdi, Emily viral videoyu ve onu yayınlayarak biseksüel olarak çıkıp çıkmadığını açıkladı.

DEVAMINI OKU: Emily Ratajkowski, erkekler eşlerini aldattığında kadınları suçlayan insanları çağırıyor

Emily Ratajkowski heteroseksüel insanlara inanmadığını söylüyor

Emily Ratajkowski heteroseksüel insanlara inanmadığını söylüyor.

Resim: Frazer Harrison/Getty Images, Getty Images aracılığıyla Alexander Spatari


Ile konuşmak Harper’s Bazaar Emily videoyu yayınlama kararı hakkında şunları söyledi: “Cinsellik kayan bir ölçekte. Gerçekten heteroseksüel insanlara inanmıyorum. Kız arkadaşım geldi ve ‘Kaltak, yeşil kanepe şeyini gördün mü? ?’ Yeşil kanepem çok büyük olduğu için bana gülüyordu.”

Emily, cinselliğini ve bunun feminizmiyle ilişkisini tartışarak şöyle devam etti: “Kendimi kötü bir feminist ya da iyi bir feminist gibi hissetmeden dünyada kendimi nasıl sunduğumla eğlenebilmek istiyorum. Ahh. İstemiyorum.” Eğer beni istemiyorsan, kulübünün bir parçası olmak istemiyorum. Sorun değil!”

DEVAMINI OKU: Emily Ratajkowski, “çirkin erkekler”e karşı bir zaafı olduğunu söyleyerek eski sevgilisini gölgeledi

Emily ayrıca kocası Sebastian Bear-McClard’dan ayrıldığını ve flört etmenin nasıl bir şey olduğunu ele aldı. “Daha önce hiç bekar olmadığımı söyleyebilirim. Tüm duyguları hissediyorum. Öfke, üzüntü. Heyecan hissediyorum. Neşe hissediyorum. Hafiflik hissediyorum. Her gün farklı.”

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow