En iyi Amazon Black Friday 2022 erken fırsatları: TV’ler, tabletler, güzellik teknolojisi ve daha fazlası

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. GÜNCELLEME: 24 Ekim 2022, 13:45 EDT Bu gönderi, Amazon’un 2022 başlarındaki Kara Cuma fırsatlarıyla güncellendi. Cadılar Bayramı bir hafta uzakta olduğu için mi yoksa Amazon’un Kara Cuma erken promosyonlarını sunmaya başladığı için ürkütücü bir sezon mu? Kesin bir şey söyleyemeyiz ama beğensek de beğenmesek de Amazon’un efsanevi …

En iyi Amazon Black Friday 2022 erken fırsatları: TV’ler, tabletler, güzellik teknolojisi ve daha fazlası


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

GÜNCELLEME: 24 Ekim 2022, 13:45 EDT Bu gönderi, Amazon’un 2022 başlarındaki Kara Cuma fırsatlarıyla güncellendi.

Cadılar Bayramı bir hafta uzakta olduğu için mi yoksa Amazon’un Kara Cuma erken promosyonlarını sunmaya başladığı için ürkütücü bir sezon mu?

Kesin bir şey söyleyemeyiz ama beğensek de beğenmesek de Amazon’un efsanevi tatil fırsatları(yeni bir sekmede açılır) resmen buradalar. Ekim sonu biraz gibi görünse de Goblinler ve hortlaklarla doğrudan ilgilenmeyen (Jeff Bezos hariç) herhangi bir tatili kutlamak için erken tarafta, bu fırsatlar geçen yılın Kara Cuma zamanlaması ile uyumludur. Artı, onlar aslında Takip etmek mevsimlerin ilk büyük tatil satışları.

AYRICA BAKINIZ:

Kara Cuma zaten Best Buy’da: Dyson elektrikli süpürgelerinde tasarruf edin, bir Xbox Series S paketi ve daha fazlası

Ekim ayının başlarında, Amazon’un ikinci Prime Day (aka Prime Erken Erişim İndirimi) bize rekor düşüşler getirdi – ve muhtemelen bu sezon göreceğimiz en iyi fırsatlardan bazıları – TV’ler, Pelotonlar, robot elektrikli süpürgeler, MacBook’lar ve daha fazlası. Ayrıca Target, Walmart, Best Buy ve Bed, Bath ve Beyond’dan rakip satışlar getirerek yılbaşı alışverişi sezonunu hiç görmediğimiz kadar erken başlattı.

Erken alışveriş yapmadıysanız, kendinizi kaçırmış gibi hissetmeyin. Tüketici içgörüleri şirketine göre, alışveriş yapanların yalnızca %29’u tatil alışverişlerini yapmak için Prime indirimini kullandı ve %95’i Aralık ayına kadar Amazon’da tekrar alışveriş yapmayı planlıyor. pay.

Başka bir deyişle, yolunuza çıkan birçok harika fırsat var. Hiçbirini kaçırmamanız için en iyinin en iyilerini burada toplayacağız ve bu tatil sezonunda en fazla tasarruf etmeniz için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size vereceğiz.

Şimdiye kadar Amazon’da Kara Cuma 2022 hakkında bildiklerimiz

Amazon, yılın en büyük satışıyla ilgili henüz büyük bir resmi duyuru yayınlamadı, ancak alışveriş sezonunun en yoğun zamanına girerken hala bazı yararlı bilgilere sahibiz.

Amazon’un masthead’i hala “Bugünün Fırsatları”nı vurgulasa da, gerçek fırsatlar sayfası mevcut tanıtımları “epik tatil fırsatları” olarak adlandırıyor. Amazon da duyurdu tatil iade politikasıbu tarihten itibaren 25 Aralık’a kadar yapılan tüm satın alma işlemleri için iade penceresini 31 Ocak’a kadar uzatıyor.

Tüm bunları söylemek gerekirse, Kara Cuma’dan önce yayınlanacak tatil sezonuna uygun fırsatlar var. Evet, mutlak en düşük tasarruf 25 Kasım’daki fiili gün veya buna yakın bir tarihte gerçekleşecek, ancak kaostan kaçınmak istiyorsanız erken satın almanın yolu olabilir. Ve alıcıların pişmanlık duyduğu en kötü durumlarda, her zaman bir geri dönüş yapabilirsiniz.

Amazon, Prime Day 2’den sonra resmi tatil satışlarına başlayan tek perakendeci değil.(yeni bir sekmede açılır) Günlük ve haftalık Black Friday erken fırsatları sunuyor, Best Buy(yeni bir sekmede açılır) 24 Ekim itibariyle bazı Kara Cuma çalmaları gerçekleştirdi ve Walmart Kasım ayının her Pazartesi günü başlayan eğlenceye de katılacak.

Amazon’da bulacağınız şeylere gelince, aşağıda şimdiye kadarki en iyi fırsatlardan birkaçını seçtik.

Lütfen dikkat: Yeni eklenen tüm fırsatlar bir ✨ ile işaretlenmiştir. ile herhangi bir şey üstü çizili ya tükendi ya da bu yazı itibariyle satış fiyatından artık mevcut değil ve ???? ile işaretlenen her şey tüm zamanların en düşük fiyatına düştü. Sık sık kontrol edin — bu sayfayı sürekli güncelliyoruz.

En iyi TV fırsatları

  • Samsung 50 inç Sınıfı Çerçeve Serisi QLED 4K TV(yeni bir sekmede açılır)$897.99 $1,299.99 (402 $ tasarruf edin) ????

  • Samsung 55 inç Sınıfı Çerçeve Serisi QLED 4K TV(yeni bir sekmede açılır)$997.99 $1,499.99 (502 $ tasarruf edin) ????

  • Samsung 55 inç Sınıfı Neo QLED 4K QN90B TV(yeni bir sekmede açılır)$1,297.99 $1,699.99 (402 $ tasarruf edin)

  • Samsung 65 inç Sınıfı Çerçeve Serisi QLED 4K TV(yeni bir sekmede açılır)$1,597,99 $1,999,99 (402 $ tasarruf edin) ????

  • Samsung 65 inç Sınıfı NEO QLED 4K QN90B TV(yeni bir sekmede açılır)$1,597,99 $2,299.99 (702 $ tasarruf edin)

  • Samsung 75 inç Sınıfı Çerçeve Serisi QLED 4K TV(yeni bir sekmede açılır)$1,997,99 2,999,99 ABD doları (1.002 $ tasarruf edin) ????

En iyi kulaklık ve kulaklık fiyatları

En iyi Apple fırsatları

En iyi güzellik teknolojisi fırsatları

En iyi Amazon cihaz fırsatları

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow