En iyi anlık kamera fırsatı: 60 $ karşılığında bir Fujifilm Instax Mini 11 edinin

Peynir de! İşte 29 Aralık’ta Fujifilm şipşak fotoğraf makinelerinin en iyi fırsatları: Tatil yaklaşıyor olabilir, ancak Fujifilm’in Instax Mini şipşak kameraları da dahil olmak üzere bir dizi teknoloji ürününde tasarruf etmek için hala zaman var. Elbette, akıllı telefonlar kusursuz, Instagram’a yakışır fotoğraflar çekebilir. Ancak geleneksel bir şipşak fotoğraf makinesinde dijital cihazların kopyalayamayacağı bir şey var. […]

En iyi anlık kamera fırsatı: 60 $ karşılığında bir Fujifilm Instax Mini 11 edinin

Peynir de! İşte 29 Aralık’ta Fujifilm şipşak fotoğraf makinelerinin en iyi fırsatları:


Tatil yaklaşıyor olabilir, ancak Fujifilm’in Instax Mini şipşak kameraları da dahil olmak üzere bir dizi teknoloji ürününde tasarruf etmek için hala zaman var.

Elbette, akıllı telefonlar kusursuz, Instagram’a yakışır fotoğraflar çekebilir. Ancak geleneksel bir şipşak fotoğraf makinesinde dijital cihazların kopyalayamayacağı bir şey var. Çoğu gerçek filmli kameranın aksine, Fujifilm’in Instax Mini’leri filmi anında geliştirir, böylece fotoğrafı çektikten hemen sonra baskıları elinize alabilirsiniz.

İster bir arkadaşınız veya aile üyeniz için alışveriş yapın, ister kendinize yeni yılda seveceğiniz bir hediye verin, burada Fujifilm Instax Mini şipşak fotoğraf makinelerinde en iyi fırsatlar için en iyi seçimlerimizi bulabilirsiniz.

En iyi bütçe seçimi

neden beğendik

Fujifilm Instax Mini 11’de yerleşik bir makro modu, bir selfie aynası ve çevrenize göre deklanşör hızını otomatik olarak ayarlayan bir otomatik pozlama ayarı bulunur. Ayrıca iki adet AA pil içerir ve beş eğlenceli renkte sunulur: gök mavisi, allık pembesi, siyah, buz beyazı ve lila moru.

Selfie çekmek için en iyisi

neden beğendik

Selfie çekmek için bir akıllı telefona ihtiyacınız yok. Fujifilm Instax Mini 9, yakın çekimler için geliştirilmiş bir özçekim aynası ve makro ekli lens içerir. Bu model ayrıca 60 mm lense, beş dakikalık otomatik kapanma zamanlayıcısına ve 90 saniyede fotoğraf geliştirme özelliğine sahiptir.

En iyi retro tarzı

neden beğendik

Fujifilm Instax Mini 90, bu listedeki en pahalı kamera ama aynı zamanda en ikonik ve sevilen Instax kameralardan biri. (Bunun için yakalayabilmenize rağmen Walmart’ta 99,21 dolar(yeni bir sekmede açılır)şu anda stokta yok.) Geliştirilmiş bir tasarım ve önceki modelden bir dizi başka yükseltme ile bu retro tarzı şipşak fotoğraf makinesi, diğer özelliklerin yanı sıra yüksek performanslı flaş, çocuk modu ve makro modu gibi yeni işlevlere sahiptir.

Daha fazla Instax Mini fırsatı:

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow