En İyi Black Friday Apple fırsatları: MacBook, iPad, AirPods ve daha fazlası için erken fırsatlar

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. GÜNCELLEME: 25 Ekim 2022, 15:40 EDT Bu gönderi, erken Black Friday satışlarından elde edilen en son Apple fırsatlarıyla güncellendi. EN İYİ MACBOOK FİRMASI: bu MacBook Air (M2, 8GB RAM, 256GB SSD)(yeni bir sekmede açılır) Apple’ın en taşınabilir dizüstü bilgisayarını neredeyse her şekilde günceller ve şimdiye kadarki en […]

En İyi Black Friday Apple fırsatları: MacBook, iPad, AirPods ve daha fazlası için erken fırsatlar


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

GÜNCELLEME: 25 Ekim 2022, 15:40 EDT Bu gönderi, erken Black Friday satışlarından elde edilen en son Apple fırsatlarıyla güncellendi.

 • EN İYİ MACBOOK FİRMASI: bu MacBook Air (M2, 8GB RAM, 256GB SSD)(yeni bir sekmede açılır) Apple’ın en taşınabilir dizüstü bilgisayarını neredeyse her şekilde günceller ve şimdiye kadarki en düşük fiyatına geri döner — 1.049 $ $1,199 Best Buy’da (150$ tasarruf edin) ????

 • EN İYİ IPAD FİRMASI: bu 2022 iPad Air (WiFi, 64GB)(yeni bir sekmede açılır) bir M1 çipine sahip, beş farklı renk seçeneğiyle geliyor ve iPad Pro’nun temel özelliklerini fiyatın çok altında sunuyor — 519$ 599$ Amazon’da (80 $ tasarruf edin)

 • EN İYİ APPLE SAAT FİRMASI: bu Apple Watch Series 7 (45 mm, GPS)(yeni bir sekmede açılır) bir EKG sensörüne, bir kan oksijen sensörüne ve 45 mm’lik her zaman açık ekrana sahiptir— 309$ 379$ Best Buy’da (70 $ tasarruf edin)

 • EN İYİ AIRPODS FIRSATLARI: AirPods Maks.(yeni bir sekmede açılır) Apple’ın ANC ve örnek ses kalitesini tek bir şık pakette sunan ilk kulak üstü kulaklıklarıdır — 449,99 $ $549 Amazon’da (99.01 $ tasarruf edin)

 • EN İYİ AKSESUAR FIRSATI: Beats Studio Tomurcukları(yeni bir sekmede açılır) AirPods Pro’ya layık bir alternatif sunuyorlar ve Prime Day 2 fiyatlarından 10 $ daha ucuzlar — $89.95 $149.95 Amazon’da (60 $ tasarruf edin)


Apple, satışlarıyla ünlü değil – en azından kendi web sitesi ve mağazaları aracılığıyla değil. Neyse ki, diğer bazı perakendecilerin Apple ürünlerini işaretleme konusunda hiçbir sorunu yok.

Daha da şans eseri, bu perakendecilerin birçoğu, Amazon, Best Buy ve Target (yakında Walmart ile birlikte) dahil olmak üzere, Black Friday fırsatlarını erkenden sunmaya başladı.

AYRICA BAKINIZ:

Kara Cuma fırsatları şimdiden başlıyor ve bunlar en iyileri

Temel olarak, bu, yıl boyunca bulduğumuz iyi Apple anlaşmalarının eşit olduğu anlamına gelir. daha iyi şu anda. Örnek olay: Birkaç 2022 MacBook şimdiye kadarki en düşük fiyatlarında, bazı Apple Saatleri tüm zamanların en düşük fiyatlarına geri döndü ve Beats kulaklıklar 100 dolara varan indirimle.

İstek listenizdeki ürünleri indirimde görmüyorsanız endişelenmeyin. Kara Cuma’nın 25 Kasım’daki resmi başlangıcına kadar bu gönderiyi sürekli olarak güncelleyeceğiz. O zamana kadar, önceden canlı olan en iyi fırsatlara bakmaktan asla zarar gelmez. Onları aşağıda kontrol edin.

Lütfen dikkat: Yeni eklenen tüm fırsatlar bir ✨ ile işaretlenmiştir. ile herhangi bir şey üstü çizili ya tükendi ya da bu yazı itibariyle satış fiyatından artık mevcut değil ve ???? ile işaretlenen her şey tüm zamanların en düşük fiyatına düştü. Sık sık kontrol edin — bu sayfayı sürekli güncelliyoruz.

Mac ve MacBook fırsatları

neden beğeniyoruz

M2 MacBook Air ile ilgili tam incelememize göz atın.

2022 MacBook Air, 2020’deki muadilinden biraz daha yüksek bir başlangıç ​​fiyatıyla geliyor, ancak birkaç iyi nedenden dolayı. Birincisi, Air’in bilinen ince görünümünü korurken, daha Pro benzeri bir görünüm veren tamamen yeniden tasarlandı. Klavye, Kelebek canavarından kilometrelerce daha iyidir ve ayrıca tam boyutlu bir işlev rolü alırsınız. Yenileme hızının biraz daha fazla olmasını diliyoruz, ancak M2 çipi en üst düzeyde performans sunuyor. Ve bu biraz daha büyük ekran bir fark yaratıyor.

Daha fazla Mac ve MacBook fırsatı

2022 MacBook Pro

2022 MacBook Air

 • MacBook Air (M2, 8GB RAM, 256GB SSD)(yeni bir sekmede açılır)1.099 $ $1,199 Amazon’da (100 $ tasarruf edin)

 • MacBook Air (M2, 8GB RAM, 512GB SSD)(yeni bir sekmede açılır)$1,349 1.499$ Best Buy’da (150$ tasarruf edin) ????

 • MacBook Air (M2, 8GB RAM, 512GB SSD)(yeni bir sekmede açılır)1.399$ 1.499$ Amazon’da (100 $ tasarruf edin)

2021 MacBook Pro

 • 14 inç MacBook Pro (M1 Pro, 16GB RAM, 512GB SSD)(yeni bir sekmede açılır)1.599$ $1,999 Best Buy’da (400 $ tasarruf edin)

 • 14 inç MacBook Pro (M1 Pro, 16GB RAM, 1TB SSD)(yeni bir sekmede açılır)2.099$ $2,499 Best Buy’da (400 $ tasarruf edin)

 • 14 inç MacBook Pro (M1 Pro, 16GB RAM, 1TB SSD)(yeni bir sekmede açılır)2,199$ $2,499 Amazon’da (300 $ tasarruf edin)

 • 16 inç MacBook Pro (M1 Pro, 16GB RAM, 512GB SSD)(yeni bir sekmede açılır)2,199$ $2,499 Amazon’da (300 $ tasarruf edin)

 • 16 inç MacBook Pro (M1 Pro, 16 GB RAM, 1 TB SSD)(yeni bir sekmede açılır)$2,399 $2.699 Amazon’da (300 $ tasarruf edin)

2020 MacBook Pro

2020 MacBook Air

Daha fazla Mac fırsatı

iPad fırsatları

neden beğeniyoruz

2022 iPad Air incelememize göz atın.

Kuşkusuz, iPad fırsatları için en sıcak hafta değil. Yeni çıkan yeni iPad, bu yılın başlarında piyasaya sürülen iPad Air’e çok benziyor olsa da, Air için biraz daha fazla ödemeye değer olduğunu düşünüyoruz. 519$’lık satış fiyatıyla, yeni standart iPad fiyatının sadece 70$ üzerinde bulunuyor, ancak lamine ekranı ve P3 geniş renk alanı desteği sayesinde çok daha hızlı bir M1 işlemci ve daha keskin bir ekran sunuyor. Hayır, o manzara ön kamerasına sahip değil, ancak Mashable kıdemli editörü Stan Schroeder’in incelemesinde yazdığı gibi, “iPad Pro’nun tüm temel özelliklerini daha az parayla sunuyor”. Standart iPad aynı şeyi söyleyemez.

Daha fazla iPad fırsatı

iPad Mini

iPad Havası

iPad Pro

Apple Watch fırsatları

neden beğeniyoruz

45 mm’lik bir kayışla en yeni Apple Watch’u almak istiyorsanız, ödeme yapacaksınız. en az 419 dolar. Bunun yerine geçen yılki Series 7’yi tercih etmek, hala büyük, parlak, her zaman açık, çatlamaya dayanıklı bir ekrana sahip oluyor. Fitness özellikleri açısından, kan oksijen ve EKG sensörlerinin yanı sıra bir kalp atış hızı monitörü elde edersiniz. Seri 8’in çarpışma algılama ve sıcaklık sensörlerini alamayacaksınız, ancak bunlar zaten sizin için olmazsa olmaz özellikler değilse, yüz dolardan fazla tasarruf etmek ve Seri 7’ye geçmek harekettir. Best Buy ve Walmart’ta 309 dolara alabilirsiniz, ancak ilkinin indirimli fiyata stokta daha fazla rengi var.

Daha fazla Apple Watch fırsatı

Seri 8

Seri 7

SE (İkinci nesil)

AirPods fırsatları

neden onları seviyoruz

AirPods Max ile ilgili tam incelememize göz atın.

TikTok kızları bu kulaklıkları yiyor, ancak bu sadece estetikleriyle ilgili değil. Gerçekten güzel bir aktif gürültü iptali sunuyorlar, ciddi anlamda etkileyici ses kalitesine sahipler ve bu sürükleyici dinleme deneyimi için uzamsal sesle birlikte geliyorlar. Onları tam fiyattan önermek için zor zamanlar geçirirdik, ancak her bir renk, bir süredir Amazon’da oturdukları 479 $ fiyattan daha düşük bir fiyatla mevcut, bu nedenle Apple’a sadıksanız ve biraz kulak üstü istiyorsanız kulaklık satın almak için iyi bir zaman olabilir. Yine de Kara Cuma’ya daha da yaklaşmaları için makul bir şanstan daha fazlası olduğunu düşünüyoruz.

Daha fazla AirPods fırsatı

Apple aksesuarları fiyatları

neden onları seviyoruz

Beats Studio Buds hakkındaki tam incelememizi okuyun.

AirPods Profesyonellerinin ANC’si fikriyle ilgileniyorsanız, ancak fiyat etiketleriyle daha az ilgileniyorsanız, Beats Studio Buds değerli bir alternatif sunuyor – ve yazarken, Prime Day’den 10 $ daha ucuzlar. 2. ANC, Profesyoneller standardına tam olarak uymayabilir, ancak şarj başına 8 saatlik pil ömrü (ikinci nesil Profesyonelleri geride bırakır) ve tomurcuklar için etkileyici bas ile, onları takas etmeye değer bulabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla renk seçeneği elde edersiniz.

Daha fazla Apple aksesuar fırsatı

En iyi Black Friday Apple fırsatlarını nasıl puanlayabilirsiniz:

Her şeyden önce, bu listeye dikkat etmelisiniz. Kendini tanıtmanın yanı sıra, en iyi fırsatlarla güncel kalmasını sağlayacağız. Kendi başınıza bir anlaşma avı yapmakla ilgileniyorsanız, paylaşacak birkaç ipucumuz var.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Apple satış teklif etme konusunda çok cimridir. (2021 Kara Cuma “anlaşması” sadece ücretsiz bir hediye kartıydı(yeni bir sekmede açılır) önceki yıllara paralel olarak belirli öğelerin satın alınmasıyla.) Bu, hafta sonu boyunca web sitelerini kontrol etmenin muhtemelen en verimli eylem şekli olmayacağı anlamına geliyor. Amazon, Walmart ve Best Buy gibi perakendeciler yıl boyunca Apple fırsatları sunarken, yılbaşı alışverişi sezonunda en sevdiğiniz ürünlerde daha da önemli indirimler sunma olasılığı çok daha yüksektir.

Daha sonra, tam olarak neyi satın almakla ilgilendiğiniz konusunda net bir fikre sahip olmak yardımcı olacaktır. Bu gönderiye bir bakış, size Apple kataloğunun çok geniş ve sürekli genişleyen olduğunu gösterebilir. Yazdan bu yana, yeni nesil iPad’ler, MacBook’lar, AirPod’lar, Apple Saatler, iPhone’lar ve hatta bir Apple TV 4K dahil olmak üzere bir sürü yeni sürüm aldık. Apple anlaşmalarının da dalgalanma eğilimi vardır, bu nedenle tüm seçimlerini yakından takip etmeye çalışmak aşırı derecede hızlı olabilir (ayrıca, biz bunun için varız – kendinizi buna maruz bırakmanıza gerek yok). Dahası, Apple – bildiğiniz gibi – popüler bir markadır, yani sadece atlamak için çok zamanınız var. Gerçekten iyi satışlar.

AYRICA BAKINIZ:

Apple’ın M2 MacBook Air, rüya gibi bir klavyeye sahip süper hızlı bir WFH arkadaşıdır

Bizim tavsiyemiz? Hangi ürünlerin mutlak istekler olduğu ve hangilerinin iyi olacağı, ancak tam olarak gerekli olmadığı konusunda kendinize karşı dürüst olun. Yeni bir iPad istiyorsunuz ancak en yeni ve en iyisine ihtiyacınız yok mu? Eski nesiller satılık olacak ve yine de harika çalışacak. Belki yenilenmekten bile hoşlanırsınız (ki bu cüzdanınız ve gezegeniniz için harikadır).

Ne aradığınıza dair net bir fikre sahip olmak, hiçbir fırsatı kaçırmadığınızdan emin olmanıza yardımcı olabilir. veya fazla fayda sağlayamayacağın bir şeye büyük para harca. Amazon üzerinden alışveriş yapmayı planlıyorsanız, istek listenizi kullanmak da iyi bir fikirdir.

Bu gönderi, tatil alışveriş sezonu boyunca güncellenecektir.

Teknory