En iyi bulut depolama anlaşması | ezilebilir

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: Polarbackup Cloud Storage Kişisel Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) Liste fiyatından %85 tasarruf ederek 86,32 Sterlin’e satışta. İster iş dosyaları, ister aile fotoğrafları veya okul çalışmaları olsun, bilgisayarınız bozulursa kaybetmeyi göze alamayacağınız bazı şeyler vardır. Bir bilgisayarın bozulmasını engelleyemeyebilirsiniz, ancak dosyalarınızı kaybetmekten veya […]

En iyi bulut depolama anlaşması |  ezilebilir


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: Polarbackup Cloud Storage Kişisel Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) Liste fiyatından %85 tasarruf ederek 86,32 Sterlin’e satışta.


İster iş dosyaları, ister aile fotoğrafları veya okul çalışmaları olsun, bilgisayarınız bozulursa kaybetmeyi göze alamayacağınız bazı şeyler vardır. Bir bilgisayarın bozulmasını engelleyemeyebilirsiniz, ancak dosyalarınızı kaybetmekten veya eski sabit sürücünüzdeki verileri kurtarmak için yüzlerce pound ödemekten kurtulabilirsiniz.

Polarbackup Bulut Depolama ile(yeni bir sekmede açılır), dosyalarınızı güvende tutan otomatik bir bulut yedekleme deposu kurabilirsiniz. Sınırlı bir süre için Polarbackup, %85 indirimli yalnızca 86,32 £ karşılığında ömür boyu abonelik satışına sahiptir.

Sadece köpeğinizin resimlerine bakıyor olsanız bile, bilgisayarınızdaki dosyaları güvende tutmaya çalışıyorsanız, bilgisayarınızla ilgili bir soruna dikkat edin, hatta hırsızlık veya bilgisayar korsanlığı bile uzun vadede yardımcı olabilir. Polarbackup ile size uygun bir zaman çizelgesinde otomatikleştirilmiş bir veri depolama yedeklemesi planlayabilirsiniz. Hatta her iki saatte bir çalıştırabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki dosyalara bir şey olursa, birkaç tıklamayla onları geri yükleyin.

Dosyalarınız yüklendikten sonra, bir neredeyse kırılmaz 256-bit AES şifreleme. Şifreleme şifrenizi, girebilecek tek kişi olacak şekilde ayarlayın.

Polarbackup hem PC hem de Mac’lerle uyumludur. Kişisel Plan, her seferinde bir bilgisayara yüklemenizi sağlar. Buradan, saklanan dosyalarınızı yönetebilir, sıralayabilir, bulabilir ve önizleyebilirsiniz. Ve herhangi bir sorunuz varsa, planınız bir yıllık temel destekle birlikte gelir.

Bilgisayarınız kapalıyken bile dosyalarınızı güvende tutun. Normalde, Polarbackup Bulut Depolama Kişisel Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 610 sterline mal olur, ancak sınırlı bir süre için sadece 86,32 sterline alabilirsiniz.

.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow