En iyi dil öğrenme uygulaması anlaşması (İngiltere)

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: Mondly’ye ömür boyu abonelik (tüm diller)(yeni bir sekmede açılır) Liste fiyatından %95 tasarruf etmenizi sağlayan 88,48 £ fiyatla satışta. Bir dil öğrenmek için tek yer sınıf değildir ve size öğretebilecek tek kişi bir öğretmen değildir. Kendi hızınızda öğrenme, araştırmaların gerçekten ne kadar yararlı olduğunu araştırmaya […]

En iyi dil öğrenme uygulaması anlaşması (İngiltere)


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: Mondly’ye ömür boyu abonelik (tüm diller)(yeni bir sekmede açılır) Liste fiyatından %95 tasarruf etmenizi sağlayan 88,48 £ fiyatla satışta.


Bir dil öğrenmek için tek yer sınıf değildir ve size öğretebilecek tek kişi bir öğretmen değildir. Kendi hızınızda öğrenme, araştırmaların gerçekten ne kadar yararlı olduğunu araştırmaya başlamasına yetecek kadar uzun süredir var ve fikir birliği, öğrenme hızınızı kontrol etmenin hafızanızı, performansınızı ve verimliliğinizi iyileştirmeye yardımcı olabileceği yönünde. Bu, yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız, kendinizi hızlandırmanıza izin veren bir uygulama başlamak için mükemmel bir yer olabilir ve Mondly’nin öğrenmesi gereken 41 dili ve bunu yapmak için ömür boyu aboneliği vardır. Ancak bu, 88,48 £ karşılığında almak için son şansınız.

Yeni bir dil öğrenmek ister misiniz? Bulgarca, Hırvatça, Danca, Fransızca, Almanca, Freek, Japonca, İspanyolca veya Vietnamca’ya ne dersiniz? Bu sadece Mondly ile yapılan seçimin bir örneği(yeni bir sekmede açılır), ödüllü bir dil öğrenme uygulaması. Dil çeşitliliği heyecan verici olduğu kadar, öğretim yöntemleri de biraz ilgiyi hak ediyor.

Okulda dil dersleri aldıysanız, kelime ezberlemenin angaryasını hatırlayabilirsiniz. Mondly ile biraz ezberleme var, ancak temel kelimeleri ezberlemenizi sağlıyor. Bunlar, normal sohbette söylediklerinizin veya sık sık okuduğunuz şeylerin çoğunu oluşturan yaygın kelimelerdir.

Kelime dağarcığınızı geliştirirken, ana dili İngilizce olan kişiler arasındaki konuşmalardan telaffuz da öğrenebilir veya öğrenirken hayvanlar ve nesnelerle etkileşim kurmak için Mondly’nin Artırılmış Gerçeklik özelliğini kullanabilirsiniz. AR özelliklerini yalnızca iOS veya Android uygulamaları üzerinden kullanabilirsiniz, ancak diğer tüm özelliklere tarayıcınız üzerinden de erişilebilir.

Bu, Mondly’ye ömür boyu abone olmak için son şansınız (tüm diller)(yeni bir sekmede açılır) £ 88,48 için. Bu %95 indirim.

Teknory