En iyi farkındalık ve uyku uygulaması

TL;DR: Bir Mindfulness.com Plus Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 61,43 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %82 ​​tasarruf etmenizi sağlar. Bazen stresli olmak için pek çok neden olabilir, ancak bu stresin bir kısmını hafifletmek için yapabileceğiniz birçok şey de olabilir. Mindfulness.com, kişisel bakımınızı yönetmenize yardımcı olacak egzersizler ve araçlarla dolu bir uygulama ve […]

En iyi farkındalık ve uyku uygulaması

TL;DR: Bir Mindfulness.com Plus Planına ömür boyu abonelik(yeni bir sekmede açılır) 61,43 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %82 ​​tasarruf etmenizi sağlar.


Bazen stresli olmak için pek çok neden olabilir, ancak bu stresin bir kısmını hafifletmek için yapabileceğiniz birçok şey de olabilir. Mindfulness.com, kişisel bakımınızı yönetmenize yardımcı olacak egzersizler ve araçlarla dolu bir uygulama ve ömür boyu aboneliktir.(yeni bir sekmede açılır) £ 61.43 için satışta.

Dünya size endişelenmeniz için bir sürü şey sunabilir, ancak Farkındalık, tüm bunlarla başa çıkmanıza yardımcı olabilecek 2.000’den fazla uygulamadan oluşan bir menüye sahiptir. Yılın her günü yeni meditasyonlara ve günlük rutinlerinize sığdırabileceğiniz yüzlerce yaşam pratiğine erişin. Bazıları yalnızca bir dakikanızı alır, ancak sizi olumlu bir zihniyete oturtmaya yardımcı olabilirler.

Uyumakta güçlük çekiyorsanız, yalnız değilsiniz. Yaklaşık 70 milyon Amerikalı uyku ile ilgili problemler yaşıyor. Mindfulness’ın hizmetinize sunduğu uyku araçlarını denemek yardımcı olabilir. Bunlar yağmurlu gece çalma listelerini, uyku hikayelerini ve daha fazlasını içerir. Keyifli bir şey izlerken veya dinlerken uykuya dalmanın rahat bir yolunu istiyorsanız ve kontrolünüz altındaysa, bu sadece bir tık veya bir dokunuş uzakta olabilir.

Meditasyon ve kişisel bakım konusunda uzman veya tamamen yeni başlayan biri de olsanız, uzmanlardan rehberlik bile alabilirsiniz.

Para, özellikle kendinize bakmak için harcamaya çalışıyorsanız, stresli olabilir. Mindfulness, hizmetlerinden memnun kalmazsanız size paranızı geri vermek için 30 günlük bir garantiye sahiptir. Akıl sağlığınızın gelişmesi için bir şans verin. Sınırlı bir süre için Mindfulness.com’a ömür boyu abonelik kazanın(yeni bir sekmede açılır) £ 61.43 için satışta.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow