En iyi fotoğrafçılık varlıkları paketi anlaşması

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: Bu fotoğraf varlıkları paketi için istediğiniz kadar ödeyin(yeni bir sekmede açılır). Bir web sitesi yaparken, onu stok resim sitelerinden fotoğraflarla dolduruyor musunuz? Bunlar kesinlikle yüksek kaliteli olabilir, ancak abonelikler de pahalı olabilir. Yalnızca birkaç tür resim arıyorsanız, tam bir stok fotoğraf aboneliğine ihtiyacınız olmayabilir. Ayrıca […]

En iyi fotoğrafçılık varlıkları paketi anlaşması


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: Bu fotoğraf varlıkları paketi için istediğiniz kadar ödeyin(yeni bir sekmede açılır).


Bir web sitesi yaparken, onu stok resim sitelerinden fotoğraflarla dolduruyor musunuz? Bunlar kesinlikle yüksek kaliteli olabilir, ancak abonelikler de pahalı olabilir. Yalnızca birkaç tür resim arıyorsanız, tam bir stok fotoğraf aboneliğine ihtiyacınız olmayabilir. Ayrıca çok fazla bir şey ödemeniz gerekmeyebilir. İstediğini Öde Fotoğraf Paketi Varlıkları(yeni bir sekmede açılır) yemek, doğa, şehir içi ulaşım, insanlar ve çeşitli eşyalar için fotoğraf koleksiyonları var ve onları almak için sadece istediğiniz kadar ödemeniz gerekiyor.

Ne kadar ödemek istediğinize karar verdiğinizde, ne kadar varlık alacağınıza siz karar verirsiniz. Ortalama fiyatı geçin ve beş fotoğraf paketini de eve götürün. Tüm fotoğrafları istemiyor musunuz? O zaman daha az öde.

Tam paketi alırsanız, beş varlık paketinin tümüne sınırsız erişim elde edersiniz. Buna yiyecek ve içecek, doğa ve hayvanlar, “nesneler”, kentsel ulaşım ve insan resimleri dahildir.

Toplamda, koleksiyon, web sitesi şablonlarınızda, blogunuzda veya işinizde kullanabileceğiniz yüksek kaliteli görüntüler içerir. 2020’de yapılan bir araştırma, sadece sevimli hayvanların resimlerine bakmanın bile stresi azaltmaya yardımcı olabileceğini buldu. Web sitenize yatıştırıcı bir etki mi vermek istiyorsunuz? Hayvan paketindeki fotoğraflara bir göz atın ve rahatlayın. İnsanlar “sevimli” kelimesini farklı tanımlayabilir, ancak bu koleksiyonda 24 resim var, bu yüzden seçenekleriniz var.

Tüm fotoğraf koleksiyonu, profesyonel bir fotoğrafçı ve takeapic.com’un kurucusu ve CEO’su Pawel Kadysz’den geliyor.

Web sitenize biraz hayat katmanın canlı bir yolunu mu arıyorsunuz? Bu yüksek kaliteli fotoğraf varlıkları, özellikle onlar için ne ödeyeceğinizi seçtiğiniz için tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Sınırlı bir süre için Fotoğraf Paketi Varlıklarını edinin(yeni bir sekmede açılır) sizin belirleyeceğiniz bir fiyat için. Ortalama fiyatı geç ve tüm paketi al. Liderlik tablosunda liderin fiyatını geçin ve harika bir ödül kazanmak için gireceksiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow