En iyi iPad fırsatı: 9. Nesil iPad’i 80 $ indirimle alın

80$’a kadar tasarruf edin: 9. Nesil Apple iPad, Best Buy’da 269 ABD Doları karşılığında edinilebilir(yeni bir sekmede açılır) ve Hedef(yeni bir sekmede açılır) MSRP’sinden 60 $ daha düşük ve şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 22 Kasım’a kadar. 256GB versiyonu Walmart’ta 399 $ karşılığında satışta(yeni bir sekmede açılır) – ayrıca bir rekor düşük. Şükran Günü […]

En iyi iPad fırsatı: 9. Nesil iPad’i 80 $ indirimle alın

80$’a kadar tasarruf edin: 9. Nesil Apple iPad, Best Buy’da 269 ABD Doları karşılığında edinilebilir(yeni bir sekmede açılır) ve Hedef(yeni bir sekmede açılır) MSRP’sinden 60 $ daha düşük ve şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 22 Kasım’a kadar. 256GB versiyonu Walmart’ta 399 $ karşılığında satışta(yeni bir sekmede açılır) – ayrıca bir rekor düşük.


Şükran Günü haftası ve bununla birlikte çok sayıda teknoloji anlaşması geliyor. Tatil sezonundan yararlananlardan biri, Ekim ayı Amazon Prime Day fiyatına geri dönen ve aynı zamanda şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan dokuzuncu nesil Apple iPad oldu.

iPad 9. Nesil (64 GB) Best Buy’da mevcuttur(yeni bir sekmede açılır) ve Hedef(yeni bir sekmede açılır) 269,99 ABD Doları, 256 GB versiyonu ise Walmart’ta 399 ABD Doları karşılığında satışta(yeni bir sekmede açılır). Bu tablete sahip olmak istiyorsanız, şimdi tam zamanı.

Apple’ın dokuzuncu nesil tableti, daha doğal görünmelerini sağlamak için görüntülerin tonunu ayarlayan gerçek ton teknolojisine sahip 10,2 inçlik bir ekrana sahip. A13 Bionic çip, 855 gibi Snapdragon çiplerinden daha hızlı ve güç açısından daha verimlidir; dolayısıyla bu tablet, günlük iş yükünüzü yakınlaştırmanıza yardımcı olabilir. 10 saatlik pil ömrü yeterli ve 20 W hızlı şarj, pil bitmeye başladığında size gerekli bazı güç artışlarını sağlayabilir.

Merkez Sahne özelliği, her zaman çerçevede olmanızı sağlamak için kamerayı yüzünüze yakınlaştırdığından görüntülü sohbetler sırasında yararlı bir yükseltmedir. Bu iPad, eskiz ve diğer yaratıcı etkinlikler için kullanılabilen birinci nesil Apple Pencil gibi mevcut ürünlerle de uyumludur. 64 GB’lık versiyonun az yer kapladığını düşünüyorsanız, 256 GB daha uygun olabilir.


Teknory