En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı: Fire TV Cube’da %14 indirim

20 £ TASARRUF EDİN: Ateş TV Küpü(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma’da 119,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %14 tasarruf etmenizi sağlıyor. Kara Cuma, neredeyse Noel zamanının geldiği anlamına gelir, bu da kesintisiz film ve şovlarla dolu bir şenlik sezonu için TV’nin etrafında toplanma zamanının geldiği anlamına gelir. Kara Cuma aynı zamanda en iyi […]

En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı: Fire TV Cube’da %14 indirim

20 £ TASARRUF EDİN: Ateş TV Küpü(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma’da 119,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %14 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Kara Cuma, neredeyse Noel zamanının geldiği anlamına gelir, bu da kesintisiz film ve şovlarla dolu bir şenlik sezonu için TV’nin etrafında toplanma zamanının geldiği anlamına gelir. Kara Cuma aynı zamanda en iyi ürünlerden para kazanmak anlamına gelir, öyleyse Kara Cuma’da nihai akış cihazında bir pazarlıktan daha iyi ne olabilir?

Ateş TV Küpü(yeni bir sekmede açılır) Kara Cuma haftasında 119,99 £’dan alınabilir — bu, normal fiyattan %14 tasarruf sağlar.

Fire TV Cube, hepsi bir arada akış çözümü oluşturmak için bir araya getirilmiş diğer Amazon akıllı cihazlarının bir kombinasyonu gibidir. HDMI aracılığıyla doğrudan TV’nize bağlanır ve Netflix, Prime, Disney, YouTube, iPlayer ve daha fazlası gibi en iyi akış uygulamalarına erişmenizi sağlar ve canlı TV’yi kontrol etmenize, ses seviyesini ayarlamanıza veya favori içeriği sesle bulmanıza olanak tanır. komutlar (yerleşik Alexa sayesinde).

Kesintisiz akış ve yıldırım hızında yanıtların yanı sıra diğer akıllı cihazlara bağlanıp bunları kontrol etmek için WiFi 6E’yi destekler. Eğlence kalitesine gelince, Fire TV Cube(yeni bir sekmede açılır) 4K, Dolby Vision, HDR ve Dolby Atmos sesi destekler. Kutu şeklindeki bir akıllı hoparlörde paketlenmiş eksiksiz ev sineması deneyimi.

İndirimli fiyat 29 Kasım’a kadar geçerlidir. Bu mükemmel cihazdaki bir pazarlığı kaçırmayın.

Teknory