En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı: Google TV ile Chromecast’te %31 indirim

10 £ ÜZERİNDE TASARRUF EDİN: Google TV’li Chromecast(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma’da 24 £’a satılıyor ve liste fiyatından %31 tasarruf sağlıyor. Kara Cuma indirimleri sırasında alışveriş yapanların dev televizyonlar için mücadele ettiği videoları hepimiz görmüşüzdür. Elbette çılgınca ama hepimiz pazarlığa bayılırız ve pazarlıklar bu kadar iyi olduğunda, nasıl kontrolden çıkabileceğini görmek kolaydır. Özellikle […]

10 £ ÜZERİNDE TASARRUF EDİN: Google TV’li Chromecast(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma’da 24 £’a satılıyor ve liste fiyatından %31 tasarruf sağlıyor.


Kara Cuma indirimleri sırasında alışveriş yapanların dev televizyonlar için mücadele ettiği videoları hepimiz görmüşüzdür. Elbette çılgınca ama hepimiz pazarlığa bayılırız ve pazarlıklar bu kadar iyi olduğunda, nasıl kontrolden çıkabileceğini görmek kolaydır. Özellikle sevdiğimiz şeyin sadece bir pazarlık değil, aynı zamanda sonsuz eğlence sağlamak için tasarlanmış dev TV’ler ve diğer teknolojiler olduğunu düşündüğünüzde.

Neyse ki, bunların hepsi geçmişte kaldı. Artık Kara Cuma’yı çöpe atmamıza gerek yok. Amazon’a gidip Kara Cuma indiriminin bir parçası olarak ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eğlenceyi satın alabilirsiniz – ve elinize sığan bir pakette gelir.

Google TV’li Chromecast(yeni bir sekmede açılır) doğrudan TV’nizin HDMI bağlantı noktasına takılan ve yığınla filme ve şova erişmenizi sağlayan küçük bir cihazdır. Esasen tüm en iyi akış platformlarını tek bir yere koyar. Chromecast’i takın(yeni bir sekmede açılır) ve Netflix, Prime, Disney, YouTube, BT Sport ve çok daha fazlasına erişebileceksiniz. Sonuç olarak, 400.000’den fazla film ve bölüm mevcuttur.

Sesle etkinleştirilen bir uzaktan kumanda ile tüm içerikte arama yapabilirsiniz. Halihazırda Google destekli cihazların meraklısıysanız, Chromecast(yeni bir sekmede açılır) size neredeyse sınırsız eğlence sağlayan daha fazlasını yapar. Ayrıca diğer Google cihazlarını senkronize eder ve kontrol eder ve özelleştirilmiş bir slayt gösterisi yapmak için Google fotoğraf kitaplığınızda gezinir.

Bu Kara Cuma’da sadece 24 sterline inanılmaz miktarda eğlence ve akıllı teknoloji.

Teknory