En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı: Ring Outdoor Camera’da 30 £ indirim

£ 30 TASARRUF EDİN: Halka Dış Mekan Kamerası(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma’da 59,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %33 tasarruf etmenizi sağlıyor. Amazon, kendi cihaz yelpazesinde muazzam sayıda anlaşma yaptı ve birçok ürün şimdiye kadarki en düşük fiyatlara düştü. Bu bir örnek değil ama çok yakın. Halka Dış Mekan Kamerası(yeni bir sekmede açılır)… Okumaya devam et En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı: Ring Outdoor Camera’da 30 £ indirim

En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı: Ring Outdoor Camera’da 30 £ indirim

£ 30 TASARRUF EDİN: Halka Dış Mekan Kamerası(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma’da 59,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %33 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Amazon, kendi cihaz yelpazesinde muazzam sayıda anlaşma yaptı ve birçok ürün şimdiye kadarki en düşük fiyatlara düştü. Bu bir örnek değil ama çok yakın.

Halka Dış Mekan Kamerası(yeni bir sekmede açılır) (pil) bu Kara Cuma’da 59,99 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %33 tasarruf etmenizi sağlar. Bu cihaz, geçen yılki Black Friday indiriminde 59 £ karşılığında mevcuttu, ancak arkadaşlar arasında 0,99 £ nedir? Bu yeni anlaşma 29 Kasım’a kadar geçerli, ancak bu fiyat değişmeyecek, öyleyse neden bekleyelim?

Ring Dış Mekan Kamerası, kendi güvenlik sisteminizi kurarken başlamak için iyi bir yerdir. Evinizin dışında neredeyse her yere monte edilebilir ve Ring uygulamasıyla ziyaretçilerle iletişim kurmanıza, dışarıda neler olup bittiğini kontrol etmenize ve ev güvenlik sisteminizi kontrol etmenize olanak tanır. Ayrıca, hareket algılandığında gerçek zamanlı bildirimler alarak içiniz tamamen rahat eder.

Ring Dış Mekan Kamerasında £ 30 tasarruf edin(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow