En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı: Xbox Series S’de 60 £ indirim

£ 60 TASARRUF EDİN: Xbox Serisi S(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma’da 189,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %24 tasarruf etmenizi sağlıyor. Kara Cuma sırasında oyun anlaşmaları her zaman popülerdir ve en iyi Kara Cuma oyun anlaşması için bir yarışmacı çoktan düştü. Xbox Series S, Amazon’da kısa süre önce satışa çıktı ve hiç bu […]

En İyi Kara Cuma 2022 fırsatı: Xbox Series S’de 60 £ indirim

£ 60 TASARRUF EDİN: Xbox Serisi S(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma’da 189,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %24 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Kara Cuma sırasında oyun anlaşmaları her zaman popülerdir ve en iyi Kara Cuma oyun anlaşması için bir yarışmacı çoktan düştü. Xbox Series S, Amazon’da kısa süre önce satışa çıktı ve hiç bu kadar ucuz olmamıştı.

Xbox Serisi S(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma’da 189,99 £’a satılıyor ve liste fiyatından %24 tasarruf etmenizi sağlıyor. Bu 60 sterlinlik indirim 29 Kasım’a kadar geçerli, ancak stokların bu kadar uzun sürdüğünü görsek şaşırırdık. Bu, bu konsolu bu indirimli oranda güvence altına almak için hızlı hareket etmeniz gerekebileceği anlamına gelir.

Bu tamamen dijital ve disksiz konsol, kullanıcıların bankayı bozmadan yeni nesil teknolojinin sunduğu her şeyi deneyimlemelerini sağlar. Dört nesil Xbox’tan binlerce dijital oyunu geriye dönük uyumlulukla, özel bir SSD ve tümleşik yazılımla desteklenen yeni nesil hız ve performansla oynayabilirsiniz.

Bu çok indirimli konsol(yeni bir sekmede açılır) kablosuz denetleyici, yüksek hızlı HDMI kablosu ve güç kablosuyla birlikte gelir. Gecikmeden oynamaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

Bu Kara Cuma Xbox Series S’de 60 £ tasarruf edin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow