En İyi Kara Cuma fırsatı: CyberGhost VPN ile 4 ay ücretsiz

%84 TASARRUF EDİN: CyberGhost VPN, en iyi Kara Cuma anlaşmasını yayınladı. İki yıllık abonelik CyberGhost VPN’i 49,92 £ karşılığında satışta ve fazladan dört ay ücretsiz olarak sunuluyor — sınırlı bir süre için %84 tasarruf edin. Önde gelen VPN’lerin en iyi Kara Cuma anlaşmalarını, NordVPN’in satışı dışında pek bir işlem yapmadan bırakmalarını sabırla bekliyoruz. Ancak tıpkı […]

En İyi Kara Cuma fırsatı: CyberGhost VPN ile 4 ay ücretsiz

%84 TASARRUF EDİN: CyberGhost VPN, en iyi Kara Cuma anlaşmasını yayınladı. İki yıllık abonelik CyberGhost VPN’i 49,92 £ karşılığında satışta ve fazladan dört ay ücretsiz olarak sunuluyor — sınırlı bir süre için %84 tasarruf edin.


Önde gelen VPN’lerin en iyi Kara Cuma anlaşmalarını, NordVPN’in satışı dışında pek bir işlem yapmadan bırakmalarını sabırla bekliyoruz. Ancak tıpkı otobüslerde olduğu gibi, büyük oyuncularla ilgili en iyi anlaşmaların hepsi aynı anda geliyor gibi görünüyor.

ExpressVPN ve Özel İnternet Erişiminin izinden giden CyberGhost VPN, Kara Cuma anlaşmasını geri çekti. İki yıllık abonelik CyberGhost VPN’i 49,92 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %82 ​​tasarruf etmenizi sağlar. Bu büyük ölçüde indirimli plan, ücretsiz olarak fazladan dört ay içerir ve 45 gün boyunca tamamen iade edilebilir.

Böylece CyberGhost VPN’de tasarruf edebilirsiniz, ancak bu hizmet sizin için uygun mu? CyberGhost VPN, tüm önde gelen işletim sistemleri için sezgisel bir arayüz ve uygulamalarla yeni başlayanlara ve deneyimli kullanıcılara hitap etmelidir. Kullanıcılar, güvenli olmayan ağlarda olduğunuzda verilerinizi ve kimliğinizi koruyan güçlü şifreleme ile 9.000’den fazla güvenli sunucuya ve yedi adede kadar eşzamanlı bağlantıya erişim elde eder.

CyberGhost VPN ayrıca Netflix gibi popüler akış sitelerinde ekstra içeriğin engellemesini kaldırmak için en iyi hizmetlerden biridir. Fazladan filmlere ve şovlara erişmek için CyberGhost VPN uygulamasını indirmeniz, başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlanmanız ve ardından en sevdiğiniz akış platformuna gitmeniz yeterlidir. Bu hızlı ve kolay işlem, sitenin başka bir ülkede bulunduğunuzu düşünmesine neden olur, yani normalde o konumda kilitli olan tüm içeriğe erişebilirsiniz.

ile %82 tasarruf edin en iyi Kara Cuma anlaşması CyberGhost VPN’de.

Teknory