En İyi Kara Cuma fırsatları 2022: Erken fırsatlar burada

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. 24 Ekim itibariyle en iyi Kara Cuma erken fırsatlarını bir araya getirdik – işte en iyi seçimlerimiz: İyi ya da kötü, Kara Cuma şimdi pandemi öncesi olduğundan çok daha farklı görünüyor. Bu yıl, tatiller için alışveriş yaparken gezinmek için yeni bir fiyaskonun kilidini açtık: enflasyon. Ancak perakendecilerin […]

En İyi Kara Cuma fırsatları 2022: Erken fırsatlar burada


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

24 Ekim itibariyle en iyi Kara Cuma erken fırsatlarını bir araya getirdik – işte en iyi seçimlerimiz:


İyi ya da kötü, Kara Cuma şimdi pandemi öncesi olduğundan çok daha farklı görünüyor.

Bu yıl, tatiller için alışveriş yaparken gezinmek için yeni bir fiyaskonun kilidini açtık: enflasyon. Ancak perakendecilerin 2020’den bu yana öğrendiği bir şey varsa, o da bu zor zamanlarda ekstra bütçe harcayan alışveriş yapanlar için nasıl destek sağlanacağıdır. Çoğunlukla, bu, Kara Cuma fırsatlarını Kasım ayının tamamı boyunca uzatmaya benziyor – bazı durumlarda, biraz da Ekim ayı.

Aşağıda, şu anda yayında olan tüm tatil kapılarının tam bir listesini bulacaksınız (satışlar perakendeci, kategori ve markaya göre gruplandırılmıştır). Önümüzdeki haftalarda daha fazla fırsat ortaya çıktıkça bu yayını güncellemeye devam ediyoruz. gerçek Kara Cuma, ancak alışveriş listenizdeki bir şey indirimden yararlanıyorsa çok uzun süre beklemeyin – çoğu perakendeci boşverin diyor ve şimdi ürünlere “Kara Cuma fiyatı” rozeti koyuyor.

Her perakendecide en iyi Black Friday erken fırsatları

Elektronik mağazasının resmi Kara Cuma satışı, teknik olarak 24 Ekim’de, 2021’in 19 Kasım’daki başlangıcından yaklaşık bir ay önce başladı. olay kasım ayında. Kara Cuma fiyatlarındaki mevcut anlaşmalar açıkça bu şekilde işaretlenecek ve bu ayın başlarında orada satın aldığınız herhangi bir şey bugün daha ucuz olursa, Kara Cuma Fiyat Garantisi.

 • Lenovo Ideapad 1i (Intel Celeron N4020, 4GB RAM, 64GB eMMC)(yeni bir sekmede açılır)99,99 $ $249.99 (150 $ tasarruf edin)

 • HP Victus 15 (Intel Core i5-12450H, NVIDIA GeForce GTX 1650, 8GB RAM, 512GB SSD)(yeni bir sekmede açılır)479,99 $ $799.99 (320 $ tasarruf edin)

 • Siyah Tip Kapaklı Microsoft Surface Pro 7+ (Intel Core i3, 8GB RAM, 128GB SSD)(yeni bir sekmede açılır)599,99 $ $929.99 (330 $ tasarruf edin)

 • Samsung Galaxy Book Flex2 Alpha (Intel Core i7, 16GB RAM, 512GB SSD)(yeni bir sekmede açılır)599,99 $ $1,049.99 (450 $ tasarruf edin) + Antivirus aboneliği ile 6 aylık ücretsiz Webroot Internet Security Plus

 • köpekbalığı tepe noktası(yeni bir sekmede açılır) $249.99 449,99 $ (200 $ tasarruf edin)

 • Dyson V7 Gelişmiş Menşei(yeni bir sekmede açılır)299,99 $ 399,99 $ (100$ tasarruf edin)

 • Dyson V12 İnce Algılama(yeni bir sekmede açılır)549,99 $ $649.99 (100$ tasarruf edin)

 • iRobot Roomba i7+(yeni bir sekmede açılır)599,99 $ $899.99 (300 $ tasarruf edin)

 • Dyson Büyük Beden Toplam Temiz(yeni bir sekmede açılır)$799.99 $899.99 (100$ tasarruf edin)

Büyük kutu mağazası bir kez daha popülerliğini canlandırıyor Günler için Kara Cuma Fırsatları etkinliği 2020’den itibaren, bu sefer Kasım ayının her Pazartesi günü yeni fırsatlar ve 26 Ekim’de bir önizleme sunuluyor. Her etkinlik, saat 19:00 ET’de başlıyor ve birkaç gün sonra mağazalara devam ediyor, ancak Walmart+(yeni bir sekmede açılır) üyeler o gün öğleden itibaren erişim elde eder – satılma riski altındaki ürünler için çok önemli bir kaldıraç. Walmart, 28 Kasım’da son bir Siber Pazartesi etkinliğiyle patlama yapacak.

Amazon

Jeff Bezos ve diğerleri. dinlenmeyin. Yılın ikinci Başbakan Günü’nden iki haftadan kısa bir süre sonra Amazon, Kara Cuma fırsatlarını erkenden sunmaya başladı.(yeni bir sekmede açılır) TV’lerde, fritözlerde, güzellik teknolojisinde ve tabii ki Amazon cihazlarında. Günlük fırsatlar sayfasını ziyaret ederek, mobil uygulamasını yükleyerek veya akıllı ev cihazınıza “Alexa, fırsatlarım neler?” Diye sorarak nelerin kazanılacağını görebilirsiniz. Aboneler, canlı olduklarında hızla ilerleyen belirli Yıldırım Fırsatları için 30 dakikalık erken erişim elde eder; burayı tıklayın(yeni bir sekmede açılır) 30 günlük ücretsiz deneme için kaydolmak için.

 • Samsung 50 inç Sınıfı Çerçeve Serisi QLED 4K TV(yeni bir sekmede açılır)$897.99 $1,299.99 (402 $ tasarruf edin)

 • Samsung 55 inç Sınıfı Çerçeve Serisi QLED 4K TV(yeni bir sekmede açılır)$997.99 $1,499.99 (502 $ tasarruf edin)

 • Samsung 55 inç Sınıfı Neo QLED 4K QN90B TV(yeni bir sekmede açılır)$1,297.99 $1,699.99 (402 $ tasarruf edin)

 • Samsung 65 inç Sınıfı Çerçeve Serisi QLED 4K TV(yeni bir sekmede açılır)$1,597,99 $1,999,99 (402 $ tasarruf edin)

 • Samsung 65 inç Sınıfı NEO QLED 4K QN90B TV(yeni bir sekmede açılır)$1,597,99 $2,299.99 (702 $ tasarruf edin)

 • Samsung 75 inç Sınıfı Çerçeve Serisi QLED 4K TV(yeni bir sekmede açılır)$1,997,99 2,999,99 ABD doları (1.002 $ tasarruf edin)

Daha fazla satış bilgisi yayınlandıkça bu hikayeye daha fazla harika fırsat ekleyeceğiz.

Bayram alışverişi takvimi değişiyor ama 2022 şu ana kadarki en yoğun örnek

Cadılar Bayramı’nın tüm sezonunu huzur içinde yaşayabileceğini takdir eden herkes (kahretsin), tatil alışverişinin her yıl daha erken başladığını hissettiren ilk kişi olacaktır. Kara Cuma’ya yakışır fırsatlar Ekim ayının ortalarında damlamaya başlar ve gelen kutusu, mağazalar Kara Cuma ve tatil terminolojisi ile Kasım ayı başlarında resmi olarak anlaşmaları ilan etmeye başlayana kadar oradan yükselir.

Her zaman biraz önleyici geliyor, tıpkı şu komşular gibi. ısrar etmek ağaçlar hala yeşilken Noel ışıklarını yakmak. Ancak 2022’nin sonbahar çılgınlığı, son yıllarda gördüklerimizden daha yoğundu. Hedef, neredeyse iki aylık Kara Cuma indirimine güzel bir şekilde giren 6-8 Ekim (Tatil Fiyat Eşleştirme Garantisi ile tamamlanan) Anlaşma Günleri etkinliğini yeniden canlandırdığında işler başladı.(yeni bir sekmede açılır) 10 Ekim’de canlı yayına geçti.

Günler sonra 12 ve 13 Ekim’de Amazon’un Prime Erken Erişim İndirimi gerçekleşti. Adı dışında ikinci bir Prime Day olan Prime Erken Erişim İndirimi (PEAS), teknik olarak alışveriş yapanlara tatil alışverişinde süper bir başlangıç ​​sağlamayı amaçlıyordu ve Amazon’un yılın en düşük fiyatlarından bazılarını içeriyordu. Doğal olarak, Best Buy ve Walmart rekabet edebilmek için benzer satışlar gerçekleştirdi. Bu noktada modern Kara Cuma, başlı başına tam bir sezondur.

Enflasyon daha tutumlu bir Kara Cuma sağlayabilir

Ürün envanterinin değişkenliği, nakliye süreleri ve tedarik zinciriyle ilgili diğer kaos, 2021’de insanların büyük harcama yapmasını engellemedi. Ulusal Perakende Federasyonu Kasım ve Aralık arasındaki tatil satışlarının 2020’ye kıyasla yüzde 14’ün üzerinde büyüdüğünü tespit etti (bulgular, tahminler Tahmin ettiğiniz gibi, daha erken ve daha yaygın bir satış sezonu nedeniyle Aralık ayına özgü satışların daha yavaş olmasına rağmen.

Süre turşu Bu yıl bir Playstation 5’i bulmaktan daha kolay olmalı, tüketiciler şimdi başka bir belirsiz ekonomik karmaşanın serpinti üzerinde çalışıyorlar – biri cüzdanları üzerinde daha da doğrudan bir etkiye sahip.

Enflasyon, 2022 baharından bu yana hemen hemen her şeyde fiyatların artmasından sorumlu ve insanların gaz ve yiyecek gibi günlük ihtiyaçlardan daha fazla harcama yapmasına neden oluyor. Şimdilik en yüksek enflasyon bizi geride bırakmış görünüyor. Ancak tatil seyahatleri, misafirleri beslemek ve tabii ki hediye vermek arasında, insanların önümüzdeki birkaç ay boyunca bu tutumlu ruh halinde kalmaları muhtemeldir.

Bu, daha bilinçli bir Kara Cuma harcaması anlamına gelebilir: Her halükarda satın almanız gereken temel ürünler için daha fazla fırsat aramak ve daha az anlık satın almak. Amazon’un Ekim Başbakan Günü, alışveriş yapanların bu tatil sezonunda gitmeye ne kadar istekli (ya da değil) olabileceğine dair bir fikir verdi. tarafından derlenen veriler pay, bir tüketici içgörü firması, insanların geçmişte olduğu gibi duvara top gibi gitmediklerini belirtiyor – bunun nedeni, PEAS müşterilerinin %79’unun beyninde şişme olması olabilir. Her üç kişiden biri indirimli almayı bekledikleri belirli bir üründe “sepete ekle”ye basarken, dörtte biri “gerekli olmadığı için” gerçekten iyi fırsatlardan vazgeçti.

Amazon’un Okula Dönüş kampanyası, bütçe bilincine sahip müşterilerle konuştu evet, çocuğunuz için en ucuz dizüstü bilgisayarı satın almanın sorun olmadığını teyit ederek, perakendecilerin müşterilerin bu yıl nerede tasarruf istediklerini bildikleri gerçeğine de değinildi. TV’ler ve robot elektrikli süpürgeler şüphesiz hala Kara Cuma hitleri olacak olsa da, daha küçük, daha önemli satın alımlara verilen daha fazla kapı çalan anlaşma noktası görebiliriz.

Bir oyun planının haritasını çıkarmak şimdi Önümüzdeki haftalarda kaçınılmaz olarak ortaya çıktıklarında onlardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Strateji oluşturmak için kullanabileceğiniz tüm bilinmesi gereken ayrıntılar şunlardır:

Kara Cuma nedir?

Kara Cuma, her yıl Şükran Günü’nden hemen sonraki gün gerçekleşen bir alışveriş tatilidir. Eskiden viral yumruk kavgaları, izdihamlar ve gece 3’ten önce şehir blokları arasında yayılan çizgilerle eş anlamlıydı, ancak son yıllarda daha çok çevrimiçi bir olay haline geldi.

Kara Cuma ne zaman?

Kara Cuma 2022’de 25 Kasım’a düşerken, çoğu mağaza tatil kapılarını Ekim ve Kasım başlarında çıkarmaya başladı.

Ulusal Perakende Federasyonu resmen icat 2005’te “Siber Pazartesi” terimi, önceki yıllarda Şükran Günü’nden sonraki Pazartesi’nin çevrimiçi satışlarda büyük bir artış gördüğünü fark ettikten sonra. Bu fenomeni iki faktöre bağladı: Çevrimiçi perakendeciler Kara Cuma pastasının bir parçası için rekabet etmeye başlıyorlardı ve alışveriş yapanlar Pazartesi sabahı daha hızlı iş bilgisayarlarında fırsatları incelemek için bekliyorlardı. (O zamanlar ofis bilgisayarları, ev kurulumlarından daha iyi geniş banta sahipti.)

Geçen yılki Kara Cuma ve Siber Pazartesi satışları, yüz yüze alışveriş gerçekten bir şey olmadığı için etkili bir şekilde bir araya geldi. Neredeyse kesinlikle bu yıl tekrarını göreceğiz.

Şükran Günü ve Kara Cuma için mağaza içi programlar nasıl?

COVID ile ilgili çoğu talimat ve kalabalık kontrol taktikleri geçmişte kaldığı için Kara Cuma 2022, alıştığımız pandemi öncesi izdihamı hatırlatıyor olmalı. Önemli bir fark? Birçok gerçek mekanda faaliyet gösteren yer, ilk olarak COVID sırasında görülen “Şükran Günü’nde kapalı” trendini hâlâ benimsiyor. Şimdi, sıkıca kapanan kapılar, tatili sevdiklerinizle geçirdiğiniz zaman için serbest bırakıyor.

Türkiye Günü’nde online alışveriş, ancak yine de çok şey var. Çoğu perakendecideki resmi Kara Cuma anlaşmaları Perşembe günü (haftanın başlarında olmasa da) canlı olacak, yine de Kara Cuma hafta sonunun resmi olmayan başlangıcı olarak Şükran Günü’nü bir şekilde sağlamlaştırıyor.

The Big Retailers için yüz yüze alışveriş saatleri hakkında bildiğimiz her şeyi aşağıda bulabilirsiniz:

 • Hedef: Şükran Günü’nde kapalı; çoğu mağaza Kara Cuma günü yerel saatle sabah 7’de açılır. Arabayla alma ve mağazadan teslim alma mevcuttur.

 • Walmart: Şükran Günü’nde kapalı; Mağazalar Kara Cuma günü yerel saatle sabah 5’te açılır. Kaldırım kenarı ve mağazadan teslim alma mevcuttur.

 • En iyi satın alım: Şükran Günü’nde kapalı; Kara Cuma TBA’da açılış saati. 30 Ekim’den itibaren, Best Buy ayrıca mağaza çalışma saatlerini Pazar günleri hariç haftanın her günü 10:00’dan 21:00’e uzatacak, 10:00-20:00 arasında kaldırım kenarı ve mağazadan teslim alma mevcut olacak.

 • Yatak Banyosu ve Ötesi: Şükran Günü’nde kapalı; kapılar Kara Cuma günü yerel saatle sabah 6’da açılır. Kaldırım kenarı ve mağazadan teslim alma mevcuttur.

 • JCPenney: Şükran Günü’nde kapalı; kapılar Kara Cuma günü yerel saatle sabah 5’te açılır. İlk alışveriş yapanlara özel mağaza içi kuponlar verilecektir. Kaldırım kenarından alma mevcuttur.

 • Kohl’s: Şükran Günü’nde kapalı; Kara Cuma TBA’da açılış saati. Arabayla alma ve mağazadan teslim alma mevcuttur.

 • Macy’s: Şükran Günü’nde kapalı; Mağazalar, Kara Cuma günü yerel saatle sabah 6’dan 23:59’a kadar açıktır. Kaldırım kenarı ve mağazadan teslim alma mevcuttur.

Teknory