En İyi Kara Cuma fırsatları 2022: İngiltere’deki en iyi erken canlı fırsatlar

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. Bu içerik başlangıçta Mashable’da ABD’li bir izleyici kitlesi için göründü ve İngiltere’deki izleyici kitlesi için uyarlandı. 25 Ekim itibariyle en iyi Kara Cuma erken fırsatlarını bir araya getirdik – işte en iyi seçimlerimiz: EN İYİ AMAZON FIRSATLARI EN İYİ ELMA FIRSATLARI Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar […]

En İyi Kara Cuma fırsatları 2022: İngiltere’deki en iyi erken canlı fırsatlar


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

Bu içerik başlangıçta Mashable’da ABD’li bir izleyici kitlesi için göründü ve İngiltere’deki izleyici kitlesi için uyarlandı.

25 Ekim itibariyle en iyi Kara Cuma erken fırsatlarını bir araya getirdik – işte en iyi seçimlerimiz:


EN İYİ AMAZON FIRSATLARI

EN İYİ ELMA FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ OYUN FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ KULAKLIK VE HOPARLÖR FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ YATAK FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ SEKS OYUNCAK FIRSATLARI

Kara Cuma 2022’deki en iyi fırsatlar için bizi izlemeye devam edin

EN İYİ VPN FIRSATLARI


Noel alışveriş sezonu her yıl daha erken başlıyor gibi geliyor. Kara Cuma’ya yakışır fırsatlar Ekim ayının ortalarında damlamaya başlar ve dükkanlar Kara Cuma ve tatil terminolojisi ile Kasım ayı başlarında resmi olarak anlaşmaları ilan etmeye başlayana kadar işler oradan birkaç seviye yükselir.

Ağaçlar hala yeşilken Noel ışıklarını koymakta ısrar eden komşular gibi, her zaman biraz önleyici geliyor. Ancak 2022’nin olağan sonbahar alışveriş çılgınlığı, son yıllarda gördüğümüzden daha yoğundu ve Amazon’un Prime Erken Erişim İndirimi 12 ve 13 Ekim’de düşüyor. Adı dışında ikinci bir Prime Day, Prime Early Access Sale (PEAS) teknik olarak alışveriş yapanlara tatil alışverişinde süper bir başlangıç ​​yapma amacını taşıyordu ve Amazon’un yılın en düşük fiyatlarından bazılarını içeriyordu.

Bu noktada modern Kara Cuma, başlı başına tam bir sezondur.

Kara Cuma nedir?

Kara Cuma ABD’de başladı, ancak İngiltere’de her yıl daha fazla önem kazanıyor gibi görünüyor.

1950’lerden bu yana, ABD’deki mağazalar, Noel alışveriş sezonunu başlatmak için Şükran Günü’nden sonraki gün etkileyici fırsatlar sunuyor. 2013’te Asda, göletin bu tarafında Kara Cuma indirimi yaptı ve çok çeşitli mallar için fırsatlar sundu. Diğer perakendeciler, ertesi yıl Kara Cuma çoğunluğuna atladı ve gerisi tarih oldu.

Konseptin Birleşik Krallık’ta henüz emekleme döneminde olduğu 2013’te topluca 435 milyon £ harcadık. Bugünlerde milyarlar harcıyoruz – Avrupa’daki en yüksek toplam. Kara Cuma, birkaç yıl öncesine kıyasla açıkça çok farklı bir canavar ve bu eğilim 2022’de de devam edecek.

2022’de Kara Cuma ne zaman?

Kara Cuma bu yıl 25 Kasım’a denk gelse de, perakendeciler anlaşmalarını çok daha erken dağıtmaya başlayacak. Kara Cuma gerçekten Ekim ortasından Aralık ayına kadar sürer.

Kara Cuma ve Siber Pazartesi – fark nedir?

Kara Cuma’da çok fazla puan almak, bir zamanlar mağaza açılırken gecenin bir yarısında bir perakendecide kamp yapmak anlamına geliyordu. Ancak çevrimiçi alışveriş ana akım haline geldiğinde, çevrimiçi perakendeciler Kara Cuma pastasından bir parça istediler. Siber Pazartesi 2000’li yılların başında, alışverişlerini yapmak için mümkün olan en iyi internet bağlantısını isteyen insanlar sayesinde doğdu. O zamanlar ofis bilgisayarları, ev kurulumlarından daha iyi geniş banda sahipti ve bu da insanların tüm çevrimiçi alışverişlerini yapmak için Pazartesi günü işe kadar beklemelerine neden oluyordu. 2005’te NRF, Siber Pazartesi terimini kullanmaya başladı ve o zamandan beri çevrimiçi alışveriş yapıyoruz.

Geçen yılki Kara Cuma ve Siber Pazartesi satışları, yüz yüze alışveriş gerçekten bir şey olmadığı için etkili bir şekilde bir araya geldi. Neredeyse kesinlikle bu yıl tekrarını göreceğiz.

Kara Cuma ve Siber Pazartesi’de ne satın almalısınız?

Kara Cuma çevresinde çok sayıda anlaşma olacak ve en iyi teklifleri bulmak kolayca stresli hale gelebilir. Ancak şu anda öncelik vermeniz gereken belirli ürün türleri var, çünkü bunlar en büyük indirimleri ve en iyi teklifleri görüyor.

Yılın bu zamanında herkesin farklı bir dilek listesi olacağını biliyoruz, ancak bu Kara Cuma ve Siber Pazartesi için dikkat edilmesi gereken ürünler şunlardır:

  • Aletler: Argos ve Currys gibi perakendeciler Kara Cuma’da her zaman büyük işler yaparlar ve stokladıkları hemen hemen her şeyin fiyatını düşürürler. Çamaşır makineleri, buzdolapları, derin dondurucular, su ısıtıcılar, ekmek kızartma makineleri ve çok daha fazlası için fırsatlar bekleyebilirsiniz. Eviniz için ev aletleri stoklamak istiyorsanız, bu siteler ilk durağınız olmalıdır.

  • Oyun konsolları: Konsol kullanılabilirliğini bulmak son birkaç yılda tam bir kabus oldu, ancak işler düzeliyor gibi görünüyor Bu, bu yıl Xbox Series X, Xbox Series S ve PS5 almak için fırsatlar olması gerektiği anlamına geliyor. En iyi başarı şansınız, oyunlar, kontrol cihazları ve oyun aksesuarlarının yanı sıra Amazon, Argos, GAME ve Currys gibi sitelerde paket fırsatlar bulmaktır.

  • Akıllı telefonlar: Carphone Warehouse gibi perakendeciler ve Mobiles.co.uk her türlü akıllı telefonda her zaman çok sayıda etkileyici fırsat sunar. Bu yıl, iPhone 13 için çok sayıda sözleşme anlaşması görmeyi bekliyoruz.

  • oyuncaklar: Kara Cuma, oyuncak alışverişi yapmak için yılın en iyi zamanıdır. En çok talep gören oyuncaklar Noel yaklaşırken hızla tükenecek, bu nedenle Kara Cuma, ödüllü eşyayı acele etmeden almak için harika bir fırsat sunuyor. Her zaman heyecan yaratan çok popüler Star Wars ve Harry Potter setleri de dahil olmak üzere, Lego’daki en iyi fırsatlar için Amazon ve Argos’a göz atmanızı öneririz.

  • TV’ler: Kara Cuma, en büyük ürünlerdeki büyük fırsatlarla ilgilidir ve bu, TV’ler anlamına gelir. Neredeyse tüm önde gelen perakendecilerin Sony Bravia, Samsung, LG, Philips ve Panasonic gibi en iyi markaların her boyuttaki TV’lerinde harika fırsatlar sunmasını bekliyoruz. En iyi TV fırsatlarını araştırmak en iyisidir, çünkü çok fazla olacak, ancak Currys ve Amazon ile yanlış gidemezsiniz.

  • VPN’ler: Sanal Özel Ağlar veya VPN’ler, Kara Cuma alışveriş sahnesine oldukça yeni bir ektir, ancak büyük bir etkisi vardır. Gittikçe daha fazla insan siber güvenlik konusunda endişeleniyor ve VPN’ler kimliğiniz ve verileriniz için çevrimiçi koruma sunuyor. Tüm önde gelen hizmetlerin Kara Cuma ve Siber Pazartesi’ye göre indirimli fiyatlar sunması muhtemeldir ve NordVPN, ExpressVPN, PureVPN ve CyberGhost VPN gibi iyi fırsatlar bulabilmeniz gerekir.

Ayrıca seyahat, abonelik hizmetleri ve dizüstü bilgisayarlar ile ilgili fırsatlara da dikkat etmelisiniz, çünkü bunların bu alışveriş sezonunda yoğun bir şekilde yer alması muhtemeldir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow