En İyi Kara Cuma Sesli anlaşma

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. %63 TASARRUF: Yeni kullanıcılar Audible’a dört aylık abonelik alabilir(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma ayda 2,99 £ karşılığında 14 Aralık’a kadar %63 tasarruf etmenizi sağlar. Audible, Amazon’un Prime Early Access Sale sırasında satıştaydı, ancak bu anlaşma Kara Cuma’ya kadar uzatıldı. 14 Aralık’a kadar yeni kullanıcılar Audible’a …

En İyi Kara Cuma Sesli anlaşma


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

%63 TASARRUF: Yeni kullanıcılar Audible’a dört aylık abonelik alabilir(yeni bir sekmede açılır) bu Kara Cuma ayda 2,99 £ karşılığında 14 Aralık’a kadar %63 tasarruf etmenizi sağlar.


Audible, Amazon’un Prime Early Access Sale sırasında satıştaydı, ancak bu anlaşma Kara Cuma’ya kadar uzatıldı.

14 Aralık’a kadar yeni kullanıcılar Audible’a dört aylık abonelik alabilir(yeni bir sekmede açılır) ayda sadece 2,99 £ karşılığında. Bu, liste fiyatında %63’lük büyük bir tasarruf anlamına geliyor ve bunu en iyi Kara Cuma anlaşması için ilk yarışmacılardan biri yapıyor.

Bu fırsat ne yazık ki mevcut üyeler, denemeciler veya son 12 ay içinde sesli hesaplarını iptal eden kişiler için geçerli değildir. Dikkat edilmesi gereken başka bir şey de, promosyon döneminin sonunda aboneliğin otomatik olarak ayda 7,99 £ karşılığında yenileneceğidir. Yine de bu yenilemeyi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, bu nedenle satış fiyatından daha fazlasını ödemeniz gerekmez.

Bu Kara Cuma fırsatı size her ay indirip saklamanız için bir başlık ve ayrıca binlerce seçkin Audible Original, podcast ve sesli kitabı sınırsız dinleme hakkı verir. Bu, ayda 3 sterlinin altında bir çok yüksek kaliteli içerik demektir.

En iyi Kara Cuma fırsatını yakalayın(yeni bir sekmede açılır) Audible’da.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow