En İyi Microsoft Office Anlaşması | ezilebilir

TL;DR: Premium Microsoft Office eğitim paketi ve MS Office Home and Business for Mac 2021 paketinin ömür boyu lisansı(yeni bir sekmede açılır) 67,15 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %94 tasarruf etmenizi sağlar. Bir zamanlar tek seferlik bir lisans ücreti karşılığında sunulan yazılım, giderek daha fazla aboneliğe dayalı hale geliyor. Bireysel aboneliklerin her ay maliyeti […]

En İyi Microsoft Office Anlaşması |  ezilebilir

TL;DR: Premium Microsoft Office eğitim paketi ve MS Office Home and Business for Mac 2021 paketinin ömür boyu lisansı(yeni bir sekmede açılır) 67,15 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %94 tasarruf etmenizi sağlar.


Bir zamanlar tek seferlik bir lisans ücreti karşılığında sunulan yazılım, giderek daha fazla aboneliğe dayalı hale geliyor. Bireysel aboneliklerin her ay maliyeti çok yüksek olmayabilir, ancak bu, yine de yazılımınızı korumak istediğiniz her ay yaptığınız bir ödemedir ve çok sayıda farklı uygulamaya ihtiyacınız varsa ekler.

Dünyanın en çok indirilen yazılım setlerinden biri için abonelik ücretlerini atlamak istiyorsanız, ömür boyu Microsoft Office lisansı alın(yeni bir sekmede açılır). Sınırlı bir süre için, Mac kullanıcıları altı MS Office Ev ve İş 2021 programını ömür boyu sadece 67,15 £ karşılığında bilgisayarlarında edinebilir ve her programın gelişmiş özelliklerini nasıl açacağınızı gösteren çevrimiçi derslerle birlikte gelirler.

Bu iki parçalı paket, altı Microsoft Office programı için ömür boyu lisans ve her birinde nasıl ustalaşacağınızı öğreten ilgili bir kursla birlikte gelir. Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams’in temel sürümü ve OneNote’a sınırsız erişim elde edin.

Her programın yalnızca yüzeysel işlevlerine değindiyseniz, her birinin ne kadar çok şey yapabildiğine şaşırabilirsiniz. Ayrıntılı çizelgeleri ve grafikleri Word belgelerinize entegre etmeyi, PowerPoint’te ilgi çekici animasyonlar oluşturmayı, hayatınızı ve Outlook ile iletişiminizi yönetmeyi ve daha fazlasını öğrenin.

Aile için bir bütçe mi oluşturuyorsunuz? Excel’de oluşturun, ardından Teams’i kullanarak iş ortağınızla paylaşın. Hatta OneNote’taki tüm akıllı araçları kullanarak ayrıntılı notlar alabilirsiniz. Öğrenilecek çok şey var ama kurslar Intellezi gibi kuruluşların profesyonelleri tarafından veriliyor. Teknoloji eğitiminde uzmandırlar, yani emin ellerdesiniz.

Sınırlı bir süre için ömür boyu lisans alın(yeni bir sekmede açılır) Mac 2021 için Microsoft Office Ev ve İş ve Premium Microsoft Office eğitim paketinin tümü 67,15 £ karşılığında.

Teknory