En iyi Microsoft Office ömür boyu lisans anlaşması

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: Windows için Microsoft Office Professional 2021 için ömür boyu lisans(yeni bir sekmede açılır) veya Mac(yeni bir sekmede açılır) 52,41 £ fiyatla satışta, liste fiyatından %91 tasarruf sağlıyor. Clippy’nin yardakçıları henüz size söylemediyse Microsoft Office yeni bir isim alıyor. Microsoft kısa süre önce, Kasım 2022’den itibaren, […]

En iyi Microsoft Office ömür boyu lisans anlaşması


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: Windows için Microsoft Office Professional 2021 için ömür boyu lisans(yeni bir sekmede açılır) veya Mac(yeni bir sekmede açılır) 52,41 £ fiyatla satışta, liste fiyatından %91 tasarruf sağlıyor.


Clippy’nin yardakçıları henüz size söylemediyse Microsoft Office yeni bir isim alıyor. Microsoft kısa süre önce, Kasım 2022’den itibaren, yazılım koleksiyonundaki artan uygulama sayısını göstermek için şirketin amiral gemisi üretkenlik paketinin adının Microsoft 365 olacağını duyurdu. Bununla birlikte, bireysel uygulamaların adı aynı kalacaktır.

Ancak Microsoft Office büyük bir marka değişikliğine gidecek olsa da, her zaman Word Art’ı büyürken kullandığınız yazılım paketiyle aynı olacak, üniversitede uzun tartışmacı makalelerinizi yazdınız ve raporunuz için sayıları karıştırırken tüm gece boyunca çalışan arkadaşınız olacak. patronuna. Neyse ki, bunların hepsine hala tek bir kapsamlı pakette erişebilir ve Windows için MS Office’i veya sınırlı bir süre için satışta olan bir Mac MS Office ömür boyu lisansını alabilirsiniz.

İster Mac ekibi ister Windows ekibi olun, bu fırsat size Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams, OneNote, Publisher ve Access dahil olmak üzere Microsoft Office uygulamalarına sınırsız erişim sağlar. Sıfırdan sunular oluşturun, iş arkadaşlarınızla işbirliği yapın, notları düzenleyin, belgeleri biçimlendirin, “gelen kutusu sıfır”a ulaşın ve daha fazlasını yapın.

Satın aldıktan sonra, yazılım lisans anahtarlarınıza ve indirme bağlantılarına anında erişerek uygulamaları cihazınıza hemen yüklemenizi sağlar. Her program için düzenli güncellemelere ek olarak, herhangi bir programı kullanırken sorun yaşamanız veya herhangi bir sorunuz olması durumunda ömür boyu ücretsiz müşteri hizmeti alacaksınız.

Bilgisayarınızda ömür boyu MS Office programlarına erişiminiz olması büyük bir kazançtır. Sınırlı bir süre için, ömür boyu lisans için 600 sterlin ödemek yerine, Windows için yalnızca 52,41 sterline yalnızca bir değil iki lisans alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) veya Mac(yeni bir sekmede açılır).

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow