En iyi monitör fırsatları: ASUS, Acer, LG ve Samsung gibi markalarda %43’e varan oranda tasarruf edin

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. İşinizi veya oyun kurulumunuzu geliştirmek mi istiyorsunuz? ASUS, Acer, LG ve Samsung monitörleri 24 Ekim itibariyle %43’e varan indirimle satışta: Bir bilgisayar monitörüne yatırım yaptığınızda, bir daha asla küçük dizüstü bilgisayarınızın ekranına bakmayacaksınız. Harici monitörler görüş alanınızı genişletir, çalışma alanınızın ergonomisini geliştirir ve oyun oynamaktan evden çalışmaya …


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

İşinizi veya oyun kurulumunuzu geliştirmek mi istiyorsunuz? ASUS, Acer, LG ve Samsung monitörleri 24 Ekim itibariyle %43’e varan indirimle satışta:


Bir bilgisayar monitörüne yatırım yaptığınızda, bir daha asla küçük dizüstü bilgisayarınızın ekranına bakmayacaksınız. Harici monitörler görüş alanınızı genişletir, çalışma alanınızın ergonomisini geliştirir ve oyun oynamaktan evden çalışmaya kadar her şeyi daha rahat hale getirir.

24 Ekim itibariyle ASUS, Acer, LG ve Samsung gibi büyük markalardan bir sürü monitör satışa çıktı. Bu kısmen Best Buy’ın Black Friday anlaşmalarından birkaçını bir ay erken başlatmasından ve Amazon ve Walmart’tan kaynaklanıyor. resmi olmayan bir sonraki dava. Deneyiminizi yeni zirvelere taşımak için yüksek kaliteli, kavisli bir oyun monitörü veya çalışırken duruşunuzu iyileştirmek için basit, uygun fiyatlı bir ekran arıyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda monitör fırsatı var.

En iyi bütçe seçimi

neden beğeniyoruz

Performansından ödün vermeyen düşük fiyat etiketine sahip sağlam bir oyun monitörü arıyorsanız, ASUS TUF 23,8 inç FHD FreeSync Oyun Monitörü(yeni bir sekmede açılır) bir cehennem anlaşmasıdır. Erken Black Friday anlaşması olarak Best Buy’da sadece 129,99 $’a satışta – bu, normal maliyetinden 100 $ daha düşük. Tereyağlı PC oyunları için Display Stream Compression (DSC), ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB Sync) ve AMD FreeSync Premium teknolojilerini birleştirir. Ayrıca, kolay bağlantı için iki HDMI bağlantı noktası, bir DisplayPort ve bir 3,5 mini jak bulunur.

En iyi savurganlık

neden beğeniyoruz

LG 49 inç Kavisli UltraWide DQHD Monitör(yeni bir sekmede açılır) gerçekten sürükleyici bir kurulumda savurganlığa hazır olanlar içindir. %30 indirimle, bugüne kadarki en düşük fiyatı olan 1.196.99$’a satışta. Bu fiyata 32:9 FHD çözünürlüğe kıyasla yüzde 70 daha fazla piksel, olağanüstü renk doğruluğu ve canlılık (DCI-P3 spektrumunun ve HDR400’ün yüzde 98’i kapsama), yerleşik göz bakımı teknolojisi, 144 Hz yenileme hızı, MaxxAudio özellikli iki adet 10W stereo hoparlör ve daha fazlası. Başka bir deyişle, ödediğinizin karşılığını alıyorsunuz. Alanınıza uyacak şekilde eğebilir, döndürebilir veya yüksekliği ayarlayabilir ve USB Type-C, HDMI ve DisplayPort aracılığıyla harici cihazları bağlayabilirsiniz.

Daha fazla monitör fırsatı

Teknory