En iyi oyun VPN’i: PS5 ve Xbox Series S/X

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. %82 TASARRUF: Oyun dostu bir VPN aboneliği ile yeni nesil konsolunuzdan en iyi şekilde yararlanın. İki yıllık abonelik CyberGhost VPN 49,92 £ karşılığında satışta ve ücretsiz iki ay daha içeriyor – sınırlı bir süre için %82 ​​tasarruf edin. Neden yeni nesil konsolunuzu bir VPN ile ortak etmeniz […]

En iyi oyun VPN’i: PS5 ve Xbox Series S/X


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

%82 TASARRUF: Oyun dostu bir VPN aboneliği ile yeni nesil konsolunuzdan en iyi şekilde yararlanın. İki yıllık abonelik CyberGhost VPN 49,92 £ karşılığında satışta ve ücretsiz iki ay daha içeriyor – sınırlı bir süre için %82 ​​tasarruf edin.


Neden yeni nesil konsolunuzu bir VPN ile ortak etmeniz gerekiyor? Bu iyi bir soru çünkü cevap her zaman hemen net değil. Ancak bir cevap var ve PS5 veya Xbox Series X’inizden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız dinlemelisiniz.

Oyun dostu bir VPN’e kaydolup konsolunuza indirerek kendinizi DDoS saldırılarına karşı koruyabilir ve dünyanın her yerinden ekstra içeriğin kilidini açabilirsiniz. Önde gelen bir hizmetle Netflix, Hulu, Prime Video ve BBC iPlayer gibi popüler akış sitelerindeki tüm içerik kitaplıklarının engelini kaldırabilirsiniz. Dolayısıyla, siber güvenliğinize değer veriyorsanız ve konsolunuzda yayın yapıyorsanız CyberGhost VPN gibi bir hizmete abonelikten yararlanabilirsiniz.

Her CyberGhost VPN plan, 9.000’den fazla güvenli sunucuya ve yedi adede kadar eşzamanlı bağlantıya erişim ile önde gelen her işletim sistemi için özel uygulamalar sunar. CyberGhost VPN’in ayrıca katı bir kayıt tutmama politikası vardır, bu nedenle verilerinizin gizli tutulduğunu bilirsiniz.

İki yıllık abonelik CyberGhost VPN 49,92 £ fiyatla satışta olup, liste fiyatından %82 ​​tasarruf etmenizi sağlar. Bu plan, ücretsiz iki ay daha içerir ve 45 gün boyunca tamamen iade edilebilir. CyberGhost VPN’in oyun deneyiminizi iyileştirmediğini fark ederseniz, yatırımınızı sorunsuz bir şekilde geri kazanabilirsiniz.

Yeni nesil konsollar için en iyi VPN’de %82 tasarruf edin.

Teknory