En iyi tablet fırsatı: Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ta 120 $ tasarruf edin

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. 120 $ TASARRUF: 25 Ekim’den itibaren bir Samsung Galaxy Tab S6 Lite satın alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da sadece 229,99 ABD Doları – bu, normal maliyetinden %34 ve bugüne kadarki en düşük fiyatıdır. Hem sizin hem de çocuğunuzun kullanabileceği bir tablet mi arıyorsunuz? Esasen Galaxy Tab S6’nın […]

En iyi tablet fırsatı: Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ta 120 $ tasarruf edin


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

120 $ TASARRUF: 25 Ekim’den itibaren bir Samsung Galaxy Tab S6 Lite satın alabilirsiniz(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da sadece 229,99 ABD Doları – bu, normal maliyetinden %34 ve bugüne kadarki en düşük fiyatıdır.


Hem sizin hem de çocuğunuzun kullanabileceği bir tablet mi arıyorsunuz? Esasen Galaxy Tab S6’nın daha bütçe dostu bir versiyonu olan Samsung Galaxy Tab S6 Lite, çocuklar için en iyi tablet seçimlerimizden biri ve şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla satışta.

25 Ekim’den itibaren Samsung Galaxy Tab S6 Lite’ın 2022 sürümünü alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da sadece 229,99 ABD doları – bu, her zamanki 349,99 ABD doları maliyetinden 120 ABD doları ve tüm zamanların en düşük fiyatı. Bir önceki düşük seviyesi 249,99 dolardı ve bu ayın başlarında Prime Day 2’ye ulaştı.

İlk olarak Mayıs 2022’de piyasaya sürülen yenilenen S6 Lite, daha iyi bir Qualcomm Snapdragon 720G işlemciye ve yükseltilmiş bir Android 12 işletim sistemine sahip. Aksi takdirde, 2000 x 1200 çözünürlüğe sahip 10,4 inç ekran, Dolby Atmos stereo hoparlörler, yüz tanıma ve tek bir şarjla 13 saate kadar pil ömrü içeren özellikler açısından önceki modele oldukça benziyor. Ayrıca size ekran kalemi desteği verir ve satın alma işleminize S-Pen’i içerir; bu, diğer Samsung bütçe tabletlerine (A ve A7 gibi) kıyasla büyük bir bonustur. Yalnızca 64 GB depolama alanına sahip olurken, bir microSD kartı kolayca takabilir ve alanınızı 1 TB’a kadar genişletebilirsiniz.

Genel olarak Galaxy tabletleri hakkında sevdiğimiz bir başka şey de yerleşik Samsung Çocuk modudur. Çocukların, ebeveyn onaylı oyunlar, kitaplar ve TV şovlarının yanı sıra onları bilgisayar okuryazarlığına kolaylaştıran sevimli çizgi hayvanlarla ayrı bir arayüze sahip olmalarını sağlar. Ebeveynler, Ebeveyn Denetimi Modu aracılığıyla sınırlar belirleyebilir ve yetişkin hesaplarında normal Galaxy tablet arayüzünün keyfini çıkarabilir. Her yerde bir kazan-kazan. Ve sadece 229,99 $’da, küçük çocuğunuz kırarsa veya kaybederse, bu o kadar yıkıcı olmaz.

Teknory