En iyi Xbox Tam Erişim ve konsol paketi anlaşması

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. TL; DR: bir Xbox Series X veya S ve 24 aylık Xbox Game Pass Ultimate, aylık 20,99 £’dan ön ödemesiz. PlayStation oyuncularının son birkaç yılda karşılaştığı stok sorunları herkesin görmesi için açıktı. Xbox sevenler için o kadar da kötü olmadı, ancak yine de bir Xbox Series X […]

En iyi Xbox Tam Erişim ve konsol paketi anlaşması


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

TL; DR: bir Xbox Series X veya S ve 24 aylık Xbox Game Pass Ultimate, aylık 20,99 £’dan ön ödemesiz.


PlayStation oyuncularının son birkaç yılda karşılaştığı stok sorunları herkesin görmesi için açıktı. Xbox sevenler için o kadar da kötü olmadı, ancak yine de bir Xbox Series X veya S alma fırsatını bekleyen çok sayıda oyuncu olacak.

Etkileyici bir şekilde sabırlı kaldıysanız, bu bir hamle yapma şansınız olabilir.

Ayda sadece 20,99 £’dan Xbox Series X veya Xbox Series S ve 24 aylık Xbox Game Pass Ultimate alabilirsiniz. En iyi kısım? Bu anlaşma hiçbir ön ödeme olmadan gelir, yani sonunda yeni nesil oyun dünyasına önemli bir tek seferlik ödeme yapmadan girebilirsiniz.

İki seçeneğinizi değerlendirmek üzere sıraladık:

Xbox Game Pass Ultimate aboneliği, 100’den fazla yüksek kaliteli oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun, oyun içi ödüller içeren EA Play ve yeni oyunlara anında erişim ile yeni konsolunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza gerçekten yardımcı olur. serbest bırakırlar. Hatta Xbox Game Pass uygulaması aracılığıyla buluttan (Beta) Android telefonunuzda veya tabletinizde oyun oynayabilirsiniz.

Bu etkileyici paket fırsatlarıyla yeni nesil oyunlara geçiş yapın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow