En son güncellemelerin tümü tek bir yerde

Samsung Galaxy Z Fold 4 güncelleme merkezine hoş geldiniz. Burada büyük katlanabilir güncellemelerle ilgili en son bilgileri bulacaksınız. Galaxy Z Fold 4’ün mevcut yazılım sürümünü detaylandıracağız ve yeni bir güncelleme çıktığında sizi uyaracağız. Samsung’un güncelleme yayın planı genellikle varyant ve operatöre göre biraz değişir. Galaxy Z Fold 4, Android 12L ve One UI 4.1.1 ile […]

En son güncellemelerin tümü tek bir yerde

Samsung Galaxy Z Fold 4 güncelleme merkezine hoş geldiniz. Burada büyük katlanabilir güncellemelerle ilgili en son bilgileri bulacaksınız. Galaxy Z Fold 4’ün mevcut yazılım sürümünü detaylandıracağız ve yeni bir güncelleme çıktığında sizi uyaracağız. Samsung’un güncelleme yayın planı genellikle varyant ve operatöre göre biraz değişir.

Galaxy Z Fold 4, Android 12L ve One UI 4.1.1 ile piyasaya sürüldü. Samsung, cihaz için dört büyük Android işletim sistemi güncellemesi ve beş yıllık güvenlik yamaları sunacak.

  • Mevcut kararlı sürüm: Android 13
  • Galaxy Z Fold 4 ne zaman Android 14 alacak? Kasım veya Aralık 2023 (Tahmini)

En son Samsung Galaxy Z Fold 4 güncellemesi

11 Kasım 2022: Galaxy Z Fold 4’ün kilitsiz sürümleri, Samsung’un One UI 5 yazılımıyla birlikte gelen kararlı Android 13 güncellemesini almaya başladı. Güncelleme, tüm Android 13 özelliklerini getiriyor, Kasım 2022 güvenlik yamasını ekliyor ve istiflenebilir widget’lar, Bixby Metin Çağrısı, Bakım modu ve daha fazlası gibi bazı özel Samsung özelliklerini getiriyor.

Buradaki sorun şu ki, güncelleme şu anda yalnızca yazılımı beta testi yapanlara gidiyor. Ancak, yakında normal kullanıcılara ulaşmalıdır. Güncelleme, donanım yazılımı sürümü BVK3’ü taşır.

Güncellemenin cihazınız için mevcut olup olmadığını kontrol etmek için şuraya gidin: Ayarlar > Yazılım güncellemesi ve üzerine dokunun İndir ve yükle.

Önceki Samsung Galaxy Z Fold 4 güncellemeleri

  • 20 Ekim 2022: İsrail’deki mülk sahipleri artık Galaxy Z Fold 4 için Ekim güvenlik güncellemesini indirebilir. SamMobile. Yeni güncelleme, F936USQS1AVII donanım yazılımı sürümünü Fold 4’e getirecek ve 47’den fazla gizlilik ve güvenlik açığını düzeltecek. Güncelleme yakın gelecekte diğer pazarlara da ulaşmalıdır.
  • 30 Eylül 2022: Beklenenden uzun sürdü, ancak Samsung sonunda Eylül 2022 güvenlik yamasını Galaxy Z Fold 4’e getirdi. Android Başlıkları güncellemenin donanım yazılımı sürüm numarası F936NKSU1AVIG taşıdığını bildirir. Güncellemenin Samsung’un Kore iç pazarında ve diğer bazı Asya ülkelerinde mevcut olduğu bildiriliyor. Diğer pazarlarda bulunabilirlik hakkında bir bilgi yok ancak önümüzdeki günlerde yamayı alacaksınız.
  • 1 Eylül 2022: Samsung’un, Fold 4 sahipleri için bir günlük bir yamaya sahip olduğu bildirildi (h/t: SamMobile). Bu güncelleme 370MB boyutundaydı ve görünüşe göre performans düzeltmeleri, genel hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri getirdi.
  • 8 Kasım 2022: Galaxy Z Fold 4’ün kilitsiz sürümleri, Kasım ayının güvenlik yamasını almaya başladı ( SamMobile). Kilitli modeller de daha sonra aldı. Yeni güncelleme, donanım yazılımı sürümü F936U1UES1AVJ1 ile birlikte gelir ve çeşitli gizlilik ve güvenlik açıklarını giderir.

Hangi Samsung Galaxy Z Fold 4 güncellemesini çalıştırıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin. Ayrıca, bizde olmayan bir OTA tespit ettiyseniz, bize bahşiş verin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow