En yeni Apple iPad Pro modelleri, depolama boyutuna bağlı olarak Amazon’da 70 dolara kadar indirimli.

Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir. 10 Kasım’dan itibaren mevcut olan bu en iyi iPad fırsatlarına göz atın: Görünüşe göre orijinal tablet hala tabletlerin kralı. Şimdi 4. neslinde olan Apple iPad Pro, en güçlü tablettir ve onu rakiplerinden ayıran yeni bir M2 işlemcisine sahiptir. Ve bu yılki Kara Cuma öncesinde, Amazon’un her ikisi […]

En yeni Apple iPad Pro modelleri, depolama boyutuna bağlı olarak Amazon’da 70 dolara kadar indirimli.


Fırsat fiyatlandırması ve kullanılabilirliği, yayın tarihinden sonra değişebilir.

10 Kasım’dan itibaren mevcut olan bu en iyi iPad fırsatlarına göz atın:


Görünüşe göre orijinal tablet hala tabletlerin kralı. Şimdi 4. neslinde olan Apple iPad Pro, en güçlü tablettir ve onu rakiplerinden ayıran yeni bir M2 işlemcisine sahiptir. Ve bu yılki Kara Cuma öncesinde, Amazon’un her ikisi de Space Gray’de (küçük) indirimde iki farklı modeli var.

Kaç özelliğe ihtiyacınız var? Her zaman hücresel servisle bağlantıda kalmanız mı gerekiyor, yoksa Wi-Fi sizin için yeterli mi? 128 GB yeterli depolama boyutu mu yoksa 1 TB’da jumbo-jet alanına mı ihtiyacınız var?

neden beğeniyoruz

Liquid Retina XDR ekrana ve sayabileceğinizden daha fazla piksele sahip 11 inçlik ekranıyla en yeni iPad Pro, doğru aksesuarlarla hemen hemen ev dizüstü bilgisayarınızı değiştirin. 128 GB, iPad Pro’nun sahip olduğu en küçük depolama boyutudur, ancak bu, yaklaşık 20.000 fotoğraf olduğu için küçümsenecek bir şey değildir.

Neden Seviyoruz

Bu neredeyse iPad Profesyonellerinin büyük babası – iki katı depolama alanına sahip 2 TB’lık bir sürüm var, ancak bu sürüm 2.000 doların üzerinde çalıyor ve bir süre (eğer varsa) satışta olmayacak. Hücresel bir bağlantıyla, bazı insanlar, telefon planında ek bir ücret olsa bile, her zaman çevrimiçi olmayı iyi bulacaktır.

Teknory