En yeni Doctor Who arkadaşı az önce yayınlandı

Lucy-Jo Finnighan ❘ Yayınlanan: 2022-11-18T21:22:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-11-19T07:29:55 Doctor Who, Doktorlarını ve yoldaşlarını değiştiriyor ve şimdi yeni bir yol arkadaşı Tardis’e adım attı – ve onunla tanışmak için sabırsızlanıyoruz. Doctor Who bize bir şey öğrettiyse, o da değişmeyen tek şeyin değişim olduğudur. Şimdi önümüzdeki sezon için Disney+’a yönelen klasik BBC dizisi, Doktor’un sadece onları oynayan […]

En yeni Doctor Who arkadaşı az önce yayınlandı

Yayınlanan: 2022-11-18T21:22:00

Güncellenmiş: 2022-11-19T07:29:55

Doctor Who, Doktorlarını ve yoldaşlarını değiştiriyor ve şimdi yeni bir yol arkadaşı Tardis’e adım attı – ve onunla tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Doctor Who bize bir şey öğrettiyse, o da değişmeyen tek şeyin değişim olduğudur. Şimdi önümüzdeki sezon için Disney+’a yönelen klasik BBC dizisi, Doktor’un sadece onları oynayan aktörde değil, sahip olduğu yol arkadaşlarında da nasıl değiştiğiyle tanınıyor.

Bu yılın başlarında, Ncuti Gatwa’nın Doktor’un en yeni yinelemesini oynayacağı duyurulmuştu, ancak yeni arkadaşının kim olacağı açık bırakılmıştı. Ama şimdi, bu soru cevaplandı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Bugün BBC yardım programı Children in Need’de en yeni arkadaşın adının Ruby Sunday olacağı ve aktörün ilk çıkışını yaptığı ortaya çıktı.

Millie Gibson, Ruby Sunday’e eşlik eden Doctor Who’yu oynayacak

Bugün erken saatlerde, Doctor Who Twitter hesabı o gece canlı TV’de en yeni arkadaşı ortaya çıkaracaklarını ima etti. İlki Doktor anlamına gelen iki kalp ve bir kırmızı elmas emojisini kullandılar ve hayranlar, diğer emojinin arkadaşın adının Ruby olacağını ima ediyor olabileceğini tahmin ettiler.

Nefeslerini tutmuş bekleyen hayranlar, Tardis’ten, Gatwa ile birlikte Doctor Who’da Ruby Sunday olarak oynayacak olan Millie Gibson’ı çıkardı. İlk çıkışları 2023’ün bayram döneminde olacak. David Tennant, Gatwa On Beşinci Doktor olmadan önce, üç özel etkinlikte On Dördüncü Doktor’u oynayacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

18 yaşındaki aktör – yani dizinin yeniden canlanmasıyla neredeyse aynı yaşta olduğu anlamına geliyor – televizyonda yeni değil. Coronation Street’teki Kelly Neelan rolüyle tanınıyor ve hatta bu yılın başlarında The British Soap Awards’da En İyi Genç Oyuncu Ödülü’nü kazandı.

verirken Beyan Millie Gibson, Tardis’teki yeni rolü hakkında şunları söyledi: “Hala tamamen inanmamakla birlikte, Doktor’un refakatçisi olarak seçilmekten büyük onur duyuyorum. Bu bir rol armağanı ve gerçekleşen bir rüya ve benden önce yol arkadaşlarının seyahat ettiği çizmeleri doldurmak için her şeyi yapacağım.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

“Ve bunu yapmak için muhteşem Ncuti Gatwa’nın yanında olmaktan daha iyi bir yol var mı? Başlamak için sabırsızlanıyorum.”

En yeni Doktor’un en yeni arkadaşı hakkında ne düşündüğüne gelince, Gatwa, “Millie sadece yol arkadaşı. Yetenekli, güçlü, gözünde arsız bir ışıltı var ve bir jilet kadar keskin.

“Odaya girdiği andan itibaren coşkusuyla tüm dikkatimizi üzerine çekti ve ardından yeteneğinin katıksız gücüyle bu dikkati sağlamlaştırdı. Bu macera çok vahşi ve çok eğlenceli olacak, Millie ile evrende yelken açmak için BEKLEYEMİYORUM!”

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Geri dönen Doctor Who dizi sorumlusu Russell T Davies, “Yeni nesil yetenekleri bulmak benim işim için büyük bir onur ve Millie şimdiden bir yıldız gibi parlıyor. O parlak, dinamik, zeki ve harika bir oyuncu. Bir Coronation Street hayranı olarak, Millie’nin kovalamacalardan, silahlardan ve kuşatmalardan sağ çıktığını gördüm ama bu, Ruby Sunday’i bekleyenlerle karşılaştırıldığında hiçbir şey.”

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow